آخرین نظرات بازدیدکنندگان

RSS

آخرین فعالیت های جامعه مجازی

  • بعضی از بازیگر ها هستند که صرف وجودشون در یک فیلم الزامی برای دیدن اون فیلم به وجود میاره. بازیگر هایی که حضورشون به فیلم ها وزن میده و می تونه یک فیلم معمولی و کلیشه ای رو به یک اثر سرگرم کننده و قابل قبول تبدیل کنه. برای من دنزل واشینگتون همچین بازیگریه.
    profile 9 ساعت پیش
  • بالاخره بعد از مدت ها تفکر،فلسفه خودمو در مورد سینما به دست آوردم،این فلسفه اینه:سینما از 2 بعد تشکیل شده:صدا و تصویر؛اما واقعیت از چند بعد یعنی بیش از 2 بعد تشکیل شده...نتیجه:سینما نمی تونه واقعیتو روایت کنه،پس همه فیلم های واقع گرایانه و درام بی ارزش هستند.این فلسفه فقط به یه اسم نیاز داره،و البته به طرفدار،دارم ترجمه شدشو توی کل دنیا پخش می کنم،سایت گوجه فرنگی های خراب یا همون راتن تومیتوز هم چراغ سبز نشون داده
    profile 1 روز پیش
  • در انیمیشن وال-ای،ربات سفید اسمش "ایو" و یه ربات مونثه...در دوبله صدا و سیما این ربات "ایوان"نام داره و یه مرد به جاش حرف می زنه...خدا به خیر کنه!
    profile 2 روز پیش
 

نقد و بررسی فیلم The Avengers ( انتقام جویان )

( 125 رأی )
5.3

کمپانی مارول و داستان قهرمان های رنگارنگش سالهاست که میهمان خانه های مردم هست بطوریکه تقریباً امکان ندارد کسی را در جهان بیابید که نامی از قهرمان های 1این کمپانی نشنیده باشد. این قهرمان ها با دلاوری ها و قدرت هایی که در کتابهایشان از آنها نام برده شده، می توانند هر دشمنی را از پای درآورند و جهان را از شر بدی ها خلاص کنند. به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و صاحبان قلم، به دلیل آنکه تاریخ کشور آمریکا فاقد قهرمان واقعی بوده ( کسی که بتوان او را قهرمان ملی توصیف کرد) ، تصمیم بر این گرفته شد تا چنین قهرمان تخیلی به مردم معرفی شوند و چنان بر روی آنها تبلیغ شود تا روزی تبدیل به یکی از اجزای لاینفک زندگی مردم آمریکا شود که باید گفت در این راه کاملاً هم موفق بوده اند. امروز بعد از گذشت بیش از نیم قرن از پیدایش این قهرمان ها شاهد هستیم که فرهنگ قهرمان پروری به خوبی در جامعه آمریکا نهادینه شده و بیشتر مردم این کشور کماکان علاقه مند هستند تا شنل بر تن کنند و به نجات دنیا بشتابند!

اما در دهه ی نخست قرن بیست و یکم بود که شاهد ورود پر قدرت قهرمانان کتابهای کمیک مصور بر پرده سینماها بودیم. مرد عنکبوتی، سوپرمن و بتمن از جمله شخصیت هایی بودند که ورودشان بر پرده سینماها موفقیت آمیز بود و تهیه کنندگان هم با سود فراوانی که از فروش این فیلمها بدست آورده بودند، با مارول به مذاکره پرداختند تا بتوانند امتیاز شخصیت های دیگر این کمپانی را برای تبدیل به نسخه سینمایی خریداری کنند. اما بین یکی از مهمترین شخصیت هایی که گمانه زنی ها درباره محبوبیت آن هر روز بیشتر می شد، تونی استارک یا همان مرد آهنی بود. این شخصیت از آن جهت که نسبت به اَبَر قهرمانان دیگر ، اندکی ناشناخته تر بود ( مخصوصاً برای مردم دیگر نقاط جهان)، مارول مردد بود تا امتیاز ساخت فیلم از روی این شخصیت را صادر کند اما در نهایت با مذاکرات فراوانی که انجام شد بالاخره مارول کوتاه آمد و فیلم « مرد آهنی/ Iron Man » ساخته و روانه سینماها شد و استقبال بسیار خوبی هم از آن بعمل آمد. این استقبال خوب سبب شد تا تهیه کنندگان به این فکر بیفتند که گروه " انتقام جویان " که شامل تعدادی از قهرمانان می شود را با هم در یک فیلم گرد هم آورند. اما این پیشنهاد با مخالفت مارول مواجه شد چراکه آنها معتقد بودند به جز مرد آهنی و هالک ، دیگر قهرمان ها هنوز برای مخاطبان سینما به درستی معرفی نشده و بهتر هست که ابتدا برای هرکدام از آنها فیلمی جداگانه ساخته شود و بعد از آشنا شدن تماشاگران با آنها و همچنین بازخورد فیلمهایشان، این گروه را در یک فیلم دور یکدیگر جمع کرد و همینطور هم شد. در سالهای گذشته و به فاصله کوتاهی از یکدیگر ، شخصیت هایی نظیر کاپیتان آمریکاو ثور به سرعت وارد سینماها شده و صاحب فیلمی اختصاصی برای خود شدند؛ در این بین قهرمانان کوچکتری نظیر " بیوه سیاه پوش " هم در قسمت دوم « مرد آهنی » به اختصار معرفی شد تا ذهنیت تماشاگر برای تماشای فیلم « انتقام جویان/ The Avengers » کاملاً آماده شود.حالا بعد از گذشت 7 سال از اولین صحبت ها درباره ساخته شدن این فیلم، « انتقام جویان » به نمایش عمومی درآمده و انتظار می رود تا بتواند به فروش بسیار چشمگیری در گیشه سینماها دست پیدا کند. 

احتمالاً بسیاری از شماها با شخصیت های معروفی که در این فیلم با آنها سر و کار خواهید داشت آشنا هستید اما برای کسانی که با این قهرمان ها آشنایی ندارند :

تونی استارک- مرد آهنی :2 فردی ثروتمند، خوش گذران، به شدت باهوش و مخترعی بی نظیر که از بدو پیدایش در داستانهای کمیک مصور، در حال اختراع و تغییر ایجاد کردن در زره شخصی اش بوده! تونی یک آدم معمولی است و هیچ قدرت ذاتی ندارد اما با ساخت یک لباس فوق العاده قدرتمند و خاص و قرار گرفتن در داخل آن، تبدیل به قهرمانی می شود که کمتر کسی می تواند در مقابلش مقاومت کند. اوج دوران محبوبیت شخصیت مرد آهنی در دهه ی 60 میلادی یعنی زمانی که تکنولوژی رفته رفته در حال رسوخ به زندگی مردم عادی بود شکل گرفت. در این دوران مرد آهنی نماد زندگی مدرن و مبارزه با زندگی سنتی بود اما همین شخصیت با افول تکنولوژی و درک بشر از اینکه این تکنولوژی چندان هم بی دردسر نیست، در دهه ی 80 تنزل پیدا کرد و عالم مستی را پیش گرفت!

استیو راجرز – کاپیتان آمریکا : این شخصیت را می توان قدیمی ترین قهرمان داستانهای مصور معرفی کرد. کاپیتان آمریکا همانطور که از ظاهرش پیداست، یکی آمریکایی به تمام معناست و مردم آمریکا هم عاشقانه او را دوست دارند.یکی از نکات جالب اما عجیب درباره این شخصیت این است که بخش زیادی از درآمد حاصل از فروش کتابهای مصوری که براساس شخصیت او به نگارش درآمده، در زمان جنگ جهانی دوم صرف عملیات های نظامی آمریکا شد! کاپیتان آمریکا هم به مانند تونی استارک قدرت ذاتی خارق العاده ای ندارد اما بر روی او آزمایشاتی انجام شده که نتیجه اش افزایش میزان کارایی بدن او بوده. وی به هنرهای رزمی تسلط دارد و با استراتژی های جنگی هم آشنایی کامل دارد؛ این را هم اضافه کنم که یک سپر آمریکایی ( باید ببینید تا متوجه شوید! ) هم دارد که همه کاری برایش انجام می دهد! این شخصیت همانطور که گفتم یه یک وطن پرست کامل است و در برهه های مختلف تاریخ آمریکا در کنار مردم این کشور بود. نکته جالب درباره او این است که در یکی از کتابها مدتی با یک همجنس خواه دوست بوده!

بروس بنر – هالک : این شخصیت در هیچ زمان به محبوبی دیگر قهرمان ها نبوده و دلیلش هم ظاهر نه چندان مهربانش است! هالک تا مدتها به دلیل عدم محبوبیت، صاحب عنوان اختصاصی نمی شد تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتند او را هم صاحب داستانی اختصاصی کنند اما این هم چندان کمک نکرد تا این غول سبز به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. نحوه شکل گیری هالک به این صورت هست که بروس بنر دانشمند ، در حال آزمایش بر روی اشعه گاما به صورت اتفاقی خودش در معرض این اشعه قرار می گیرد و پس از مدتی متوجه می شود که اگر عصبی یا هیجان زده شود تبدیل به غولی سبز رنگ و گردن کلف می شود که می تواند همه چیز را به هم بریزد. در سالهای اخیر تلاشهای بسیاری صورت گرفت تا به هالک رنگ و رویی جذاب تر ببخشند اما کماکان این شخصیت در مقایسه با دیگر قهرمانان از محبوبیت3 پائین تری برخوردار است. ذکر یک نکته هم درباره هالک خالی از لطف نیست و آن اینکه رنگ سبز این هیولا از ابتدا برایش تدارک دیده نشده بود بلکه وجود این رنگ به این دلیل است که در همان سالهای اولیه انتشار داستانهای هالک، یکبار رنگ جاپخانه دچار مشکل شده بود و بجای خاکستری رنگ سبز را چاپ کرد! نویسندگان هم دیدند و خوششان آمد و همین رنگ را بکار گرفتند!

ثور : ثور اولین بار در سال 1962 در کمیک بوک ها مشاهده شد اما اولین بار در سال 1966 صاحب یک عنوان اختصاصی شد. خلاصه معرفی شخصیت او به این شکل است که : وی به خاطر دلاوری خارج از قوانین، از جانب پدرش اودین روانه کره زمین می شود تا در اینجا کمی آب خنک بخورد اما در همین زمین برای خودش دوستان و همراهانی پیدا می کند. این شخصیت یک کمربند عجیب دارد که هر وقت تصمیم بگیرد آن را ببندد، قدرتش چند برابر می شود! او همچنین یک پُتک سنگین دارد که بر سر هر نگون بختی فرود بیاید، بالافاصله او را از پای در می آورد. این پتک همچنین قابلیت تغییر وضعیت آب و هوایی را هم دارد و در کل خیلی بدرد بخور هست.

ناتاشا رومانوف – بیوه سیاه پوش : این یکی شخصیت را احتمالاً کمتر کسی نامی ازش شنیده است ولی جالب است بدانید که یکی از قدیمی ترین شخصیت ها از بدو پیدایش داستانهای کمیک می باشد! بیوه سیاه پوش البته بیوگرافی درست و حسابی ندارد و هر آنچه که در این سالها از شخصیت او به دستمان آمد به این صورت است که او جاسوس سابق شوروی است که بنا به دلائلی دیگر در آنجا کار نمی کند و عضو گروه " انتقام جویان " شده است. از قدرت های این خانم می توان به تسلطش به ورزشهای رزمی شرقی اشاره کنم که خیلی به کارش می آید. فکر می کنم این شخصیت با این فیلم بیشتر به مخاطب معرفی خواهد شد و احتمالاً در آینده هم صاحب فیلمی اختصاصی شود.

کلینت بارتون –هاوکی : این شخصیت هم در سینما تازه وارد است و به احتمال فراوان سازندگان در حال محک زدن محبوبیت او بعد از اکران فیلم هستند. از ویژگی های هاوکی می توان به کمانش اشاره کرد که با استفاده از آن می تواند هر نقطه ای را هدف قرار دهد. در وصف شخصیت او باید بگویم که به شدت خودپسند هست و با هیچکس هم کاری ندارد و کار خودش را انجام می دهد!

حال همگی این شخصیت ها در فیلم « انتقام جویان » گرد هم جمع شده اند تا داستانی دیگر از نجات دنیا را برای مخاطبشان معرفی کنند؛ اینبار داستان از این قرار است : 4

سازمان عملیات مخفی ایالات متحده ( در اینجا با نام اختصار S.H.I.E.L.D ) به تازگی منبع قدرتی بسیار عظیم به نام " تسراکت " را کشف کرده است که می تواند نسل بشر را برای همیشه ریشه کن کند! این قدرت پیش از این توسط نیروهای ویژه نازی ( با نام اختصار H.Y.D.R.A ) تحت آزمایش قرار گرفت اما با اینحال نیروهای نازی نتوانستند از آن استفاده بعمل آوردند. حالا این نیرو به دست لوکی ( تام هیدلستون ) که برادر ثور می باشد افتاده و او قصد دارد تا با استفاده از این نیرو کره زمین را از بین ببرد. در این وضعیت خطرناک، رئیس سازمان S.H.I.E.L.D به نام نیک فوری ( ساموئل ال جکسون ) در می یابد که با تدابیر معمول نمی توان از این خطر جان سالم بدر برد از این رو تصمیم می گیرد تمام قهرمانان جهان را دور یکدیگر جمع کند و برای خنثی سازی این تهدید بزرگ از آنها کمک بخواهد. او برای اینکار سراغ استیو راجرز ( کریس اوانز ) تونی استارک ( رابرت دونی جونیور ) بروس بنر ( مارک رافالو ) ثور ( کریس همسورث ) ناتاشا رومانوف ( اسکارلت یوهانسون ) و کلینت بارتون ( جرمی رینر ) می رود و از آنها درخواست می کند تا در این عملیات سخت دولت را همراهی کنند. این قهرمانان جان بر کف هم پیشنهاد فوری را می پذیرند اما...

اصلی ترین نگرانی منتظران این فیلم همواره این موضوع بوده که آیا « انتقام جویان » خواهد توانست عدالت را در حق همه قهرمان ها بکار ببرد یا خیر. برای درک این موضوع کافی است تا نگاهی به گذشته هرکدام از قهرمانان این فیلم در عالم سینما بیندازیم : کاپیتان آمریکا ( یک فیلم ) مرد آهنی ( دو فیلم ) هالک ( دو فیلم ) ثور ( یک فیلم ). همانطور که می بیند تمام شخصیت های داستان ( به غیر بیوه سیاه پوش و هاوکی که احتمالاً آنها هم در آینده صاحب عناوین اختصاصی خواهند شد ) هر کدام به تنهایی در مدت زمان نزدیک به دو ساعت در راس فیلم قرار داشته اند و حالا جاس ویدون ( کارگردان ) می بایست تمامی این شخصیت ها را در مدت زمان دو ساعت و نیم در کنار یکدیگر قرار دهد؛ آن هم بطوریکه هیچکدام از طرفداران این شخصیت ها گلایه ای نداشته باشند که در حق این شخصیت ظلم شده و دیگری مدت زمان بیشتری را به خود اختصاص داده است! 

اما خوشبختانه ویدون با وسواسی مثال زدنی موفق شده تا شیمی بی نظیری بین اَبَر قهرمانان مغرور ایجاد کند بطوریکه هرگز احساس نخواهید کرد در حق کسی اجحاف شده است. در « انتقام جویان » تونی استارک با توجه به بامزه بودن اش به عنوان شخصیت محوری استفاده شده و بیشتر مدت زمان فیلم هم علی رغم اینکه می بایستی حول محور ثور و برادرش لوکی باشد ( با توجه به داستان فیلم که درباره نبرد این دو است ) اما استارک در کانون توجهات قرار دارد. دیالوگ های جالب و بامزه ای که میان او و کاپیتان آمریکا درباره نحوه زندگی مطرح می شود را حتماً باید بشنوید تا عاشقش شوید! البته اگر حوصله شنیدنش را دارید این را هم باید اضافه کنم که تقابل تمامی شخصیت ها در این فیلم براساس نماد شکل گرفته و در اینجا مرد آهنی نماد برتری تکنولوژی و کاپیتان آمریکا هم نماد وطن پرستی می باشد و با این وضعیت خودتان حساب کنید که هدف از صحبت های میان این دو چیست! بگذریم...دیگر شخصیت جذاب فیلم که رفتارش در جریان فیلم اتفاقات جالبی را رقم می زند،5 هالک است. برخلاف سالهای گذشته که اریک بانا و ادوارد نورتون ایفاگر نقش این شخصیت بوده اند، در « انتقام جویان » این مارک رافالو است که اینبار تبدیل به هالک شده. هالک همانطور که می دانید به دلیل گذشته تلخش اعتماد چندانی به دولت و کلاً جماعت انسان ندارد و در جریان این فیلم هم رفتارهای عجیب اش باعث بوجود آمدن اختلافاتی بین او و ثور می شود. البته ویدون بیشتر مدت زمان مربوط به هالک را به بخش درام این شخصیت اختصاص داده و باید بگویم که رافالو بیشتر در این فیلم یک نقش درام بازی کرده تا اکشن. اما شخصیت ثور در « انتقام جویان » انعطاف پذیر نیست و بیشتر شباهت به همان شخصیتی دارد که در فیلم اصلی « ثور » مشاهده کرده ایم . البته باید اضافه کنم که وجود تونی استارک در اینجا هم بسیار کارساز بوده بطوریکه در یکی از سکانس ها به ثور می گوید: « آیا مادرت اطلاع داره که از لباسش استفاده کردی؟! ( اشاره به شنل قرمز و خوش رنگ ثور! ) ».

در مجموع 45 دقیقه ابتدایی فیلم « انتقام جویان » صرف معرفی شخصیت ها و تعامل و حتی مقابله آنها با یکدیگر ( به خاطر لو رفتن داستان فیلم از ذکر دلیل آن خودداری می کنم ) می شود. این مدت زمان با اینکه شاید به مذاق خیلی ها خوش نیاید اما مطمئناً جذابیت های خاص خود را دارد؛ برای من یکی از بهترین این صحنه ها زمانی بود که تونی استارک سر به سر هالک ( با آن پرستیژ خشن و همیشه ترسناکش! ) می گذارد و به او می گوید : «من یکی از طرفداران پر و پا قرص تو در زمانی که کنترلتو از دست می دی و تبدیل به یک غول سبز خشن می شی هستم! ».

اما بعد از اینکه همگی شخصیت ها به خوبی معرفی شدند، نوبت به مقابله با دشمن می رسد و به عبارت ساده تر، اکشن از راه می رسد که « انتقام جویان » در این مورد هم عالی عمل کرده است. صحنه های مبارزه بین اعضای گروه در یک سوم آغازین فیلم به بهترین نحو احسن به تصویر کشیده شده و تمامی شخصیت ها به خوبی از قدرت های خود پرده برداری کرده و از یکدیگر زهر چشم می گیرند! اما اوج کار گروه جلوه های ویژه فیلم سکانس پرواز سفینه های خرچنگ مانند بر فراز نیویورک است که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های جلوه های ویژه سینمایی ساخته شده است. در یکی از بهترین این سکانس ها ما با سفینه ای خرچنگ مانند روبرو می شویم که به شدت بزرگ و هیجان انگیز است! ( حتی بزرگتر از هیولاهای فیلم «نرد تایتان ها / Clash of Titans » ! ) کیفیت بالای به کار رفته در طراحی این هیولای بی شاخ و دم که دندان های بسیار بزرگی هم دارد، تماشایی و حیرت انگیز است. در مجموع باید بگویم که سکانس های اکشن فیلم « انتقام جویان » کم نقص است و تمامی شخصیت های معروف هم در آن به یک اندازه سهم داشته اند. نکته جالب درباره اکشن فیلم این هست که شخصیت هالک در بعضی موارد حتی از شخص لوکی هم برای گروه " انتقام جویان " خطرناک تر می شود و یکی باید جلوی او را بگیرد! در کل باید گفت که « انتقام جویان » در بخش جلوه های ویژه نمره کامل را می گیرد و کم و کسری فاحشی در آن به چشم نمی خورد. شاید تکانهای شدید دوربین که در بعضی موارد بسیار آزار دهنده است، بزرگترین مشکل این فیلم باشد اما مطمئن باشید که قهرمانان داستان اجازه نخواهند داد تا شما چندان از این مشکل آسیب ببینید.6

مجموعه بازیگران « انتقام جویان » هم کار خود را به خوبی انجام داده اند. رابرت دونی جونیور در نقش تونی استارک مانند همیشه بهترین عملکرد را داشته است. دونی جونیور با شوخی های همیشگی اش کمک بسیاری کرده تا دیگر شخصیت های فیلم هم که همگی یا جدی و یا افسرده هستند، کمی بامزه تر به نظر برسند. کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا مقتدر است و می توان امیدوار بود که در دنباله فیلم « کاپیتان آمریکا » هم حضور پیدا کند، کریس همسورث در نقش ثور بیشتر متمایل به شخصیت کمیک اش است و می توان گفت که کلاسیک رفتار می کند! مارک رافالو در نقش هالک افسرده تر از هر زمان دیگری است. وی به خوبی موفق شده تا تصویر مردی را که عشق و زندگی اش را از دست داده تجسم کند؛ البته امیدوارم بالاخره این قهرمان سبز و بد اخلاق روزی متحول شود تا با دیدن او کمی انرژی بگیریم! اسکارلت یوهانسون و جرمی رینر هم به ترتیب در نقشهای بیوه سیاه پوش و هاوکی ، حضور موفقی را تجربه کرده اند. شما در این فیلم به وضوح می توانید ببیند که اسکارلت بسیار تلاش کرده تا بتواند تماشاگران را متقاعد کند که بیوه سیاه می تواند تبدیل به یک فیلم مستقل شود و به حضور کوتاه مدتش در داستانهای کمیک خاتمه دهد؛ البته تهیه کنندگان هم بیکار ننشستند و وعده داده اند چنانچه این شخصیت بازخورد اجتماعی مناسبی داشته باشد، کلید ساخت فیلمی مستقل براساس آن را خواهند زد. جرمی رنر هم در نقش شخصیت کمان به دست هاوکی، قابل قبول است. اما به نظرم می شد تا از بازیگر دیگری به جای جرمی رینر استفاده کرد چراکه او در هر صورت بازیگر شناخته شده ای است و اختصاص دادن چنین نقشهای مکملی به او کمی بی انصافی است!

در پایان باید بگویم که « انتقام جویان » تجربه هیجان انگیزی از تماشای یک فیلم اَبَر قهرمانی است که هر بیننده ای را مجذوب خود خواهد کرد. جاس ویدون که پیش از این انتقاداتی هم از روی کار آمدن او در این پروژه مطرح شده بود، به خوبی موفق شده تا رهبری گروه قهرمانان را برعهده بگیرد و به بهترین نحو ممکن آنها را به طرفداران سرسخت قهرمان های کمیک تحویل دهد. اگر می خواهید از تماشای « انتقام جویان » لذت کافی ببرید، پیشنهاد می کنم صحبتهایی که درباره نشانه ها و کنایه ها و استعارات ... که درباره این فیلم وجود دارد را نادیده بگیرید و به عنوان یک فیلم اکشن از آن لذت ببرید. اگر بخواهید در « انتقام جویان » به دنبال نماد و غیره باشید، مطمئناً تماشای « انتقام جویان » تجربه بسیار بدی را برایتان رقم خواهد زد!4 star

منتقد : میثم کریمی

کپی برداری از مطالب مووی مگ تنها با ذکر دقیق لینک سایت MovieMag.IR و نویسنده مطلب مجاز است.

به جمع طرفداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید


انتقام جویان : 7The Avengers

کارگردان : Joss Whedon

نویسنده : Zak Penn ، Joss Whedon

بازیگران :

Robert Downey Jr....Tony Stark / Iron Man

Chris Evans...Steve Rogers / Captain America

Mark Ruffalo...Bruce Banner / The Hulk

Chris Hemsworth...Thor

Scarlett Johansson ...Natasha Romanoff / Black Widow

Jeremy Renner...Clint Barton / Hawkeye

Tom Hiddleston...Loki

Clark Gregg...Agent Phil Coulson

Cobie Smulders ...Agent Maria Hill

Samuel L. Jackson...Nick Fury

Gwyneth Paltrow...Pepper Potts

و...

ژانر : اکشن

درجه سنی : PG-13 ( مناسب برای افراد بالای 13 سال )

زمان : 142 دقیقه

 

نظرات   

 
0 #85 سادیسم تکان دهنده 1393-08-15 16:28
همین که صحنه غیر اخلاقی نوداشت خیلی خوب بود.فقط یه بوس چرا دواشت.ببخشید دوستان عزیز تر از جان،توی imdb مدت زمان فیلم شامل تیتراژ پایانی فیلم هم میشه یا بدون در نظر گرفتن تیتراژ پایانی.خدا به آرزوهاش برسونه هر کی جوواب بده
بازگو کردن
 
 
0 #84 Red Devils 1393-08-15 14:23
در ضمن اون ثور که شما چکشش رو به نماد داس و چکش پرچم شوروی ربط دادی باید خدمتت عرض کنم که ثور در اصل یکی از خدایان اساطیر اسکاندیناوی هست که بیش از هزار سال قدمت داره
حالا شوروی می دونی چقدر قدمت داره؟ به صد سال هم نرسیده!
بازگو کردن
 
 
+1 #83 Red Devils 1393-08-15 14:17
نقل کردن شادکام:
این فیلم در مورد برنامه هسته ای ایرانه انتقام جویان هم آمریکا که در فیلم در نقش مرد آهنی هستش ، کاپیتان آمریکا همان فراماسونری هست که در اینجا سپرش با نشان ستاره حضرت داوود همان رزیم صهیونیستی هست ثور مرد چکش بدست روسیه هست که نماد شوروی داس و چکش بود . اون زن هم نماد آلمانه (صدر اعظم آلمان یه زن هست) که آلوده بودن دستاش به خون می گه که منظورش همون هولوکاسته که می خواد جبرانش کنه . هالک هم نماد اسلام آمریکایی (القاعده و تروریسم اسلامی) هستش که بازوی آمریکاست. اون مرد عصا بدست متاسفانه نماد رهبری در ایرانه که دارای شنل سبز هست . مکعب در اینجا نماد اسلام هست و مردی که دارای چهره مخفییست متاسفانه نماد امام عصر (عج) هستش.در پایان هم مرد سبز پوش مجبور به خوردن نوشیدنی ترکی می شه که منظور تبعیت ایران از الگوی ترکیه در حکومت هست.

تراوشات یک ذهن بیمار و البته نادان!
شما عزیزم به قدری سطح اطلاعاتتون پایینه که هنوز نمی دونی ستاره ی داوود 6 پر هست ولی ستاره ی روی سپر کاپیتان آمریکا 5 پر!
اون سپر کاپیتان آمریکا برگرفته از پرچم خود آمریکاست
ستاره ی 5 پر و سفید که پشت زمینه ش آبیه به همراه نوارهای قرمز و سفید
بازگو کردن
 
 
+3 #82 دنیل اوشن 1393-08-15 13:09
درسته شاید ما 60یا 70 سال عمر کنیم و زیادم به ما مربوط نیست چی میشه اما چیزی رو که خودمون قبول نداریم رو نباید انکار کنیم.
قرار نیست تو فیلم ها داد بزنن که میخوان چه بلایی سر ما بیارن.ضمیر ناخوداگاه.همه چیز مربوط به ضمیر ناخوداگاهه.
میگن موقع خواب هم میشه زبان یاد گرفت.به نظر شما چطور ممکنه؟
شده گاهی تو برخوردهای عادی و روزمره از دیالوگهای فیلمی که قبلا دیدی استفاده کنی؟شده؟پس چه دلیلی داره تو رفتارهامون از رفتار اونا استفاده نکنیم؟
من خودمم حوصله این چیزارو ندارم اما اگه ادم کنجکاوی هستید کمی تحقیق کنید چیزای جالبی گیرتون میاد.
شاید نقد سریال لاست توسط اقای عباسی از خود سریال جذاب تر باشه.امتحان کنید
بازگو کردن
 
 
+4 #81 دنیل اوشن 1393-08-15 13:07
نقل کردن شادکام:
این فیلم در مورد برنامه هسته ای ایرانه انتقام جویان هم آمریکا که در فیلم در نقش مرد آهنی هستش ، کاپیتان آمریکا همان فراماسونری هست که در اینجا سپرش با نشان ستاره حضرت داوود همان رزیم صهیونیستی هست ثور مرد چکش بدست روسیه هست که نماد شوروی داس و چکش بود . اون زن هم نماد آلمانه (صدر اعظم آلمان یه زن هست) که آلوده بودن دستاش به خون می گه که منظورش همون هولوکاسته که می خواد جبرانش کنه . هالک هم نماد اسلام آمریکایی (القاعده و تروریسم اسلامی) هستش که بازوی آمریکاست. اون مرد عصا بدست متاسفانه نماد رهبری در ایرانه که دارای شنل سبز هست . مکعب در اینجا نماد اسلام هست و مردی که دارای چهره مخفییست متاسفانه نماد امام عصر (عج) هستش.در پایان هم مرد سبز پوش مجبور به خوردن نوشیدنی ترکی می شه که منظور تبعیت ایران از الگوی ترکیه در حکومت هست.

این چیزارو کجا کشف کردی؟اگه منبعی یا سایتی چیزی هست بگو ما هم یه سری بزنیم.
درسته ما کلا عاشق فیلم هستیم اما دونستن همچین نکاتیم جالبه.
دوستان میخوام نظر شخصیمو بگم امیدوارم به کسی برنخوره.
راستش فیلم و سریال خیلی خیلی جدی رو ذهن ما تاثیر میذاره درسته خیلی اروم و اهسته اما نمیشه انکار کرد.مستند ظهور رو اگه وقت کردید ببینید.فراماسون ری مال امروز و دیروز نیست مال سالهای ساله.برنامه ریزی شده و کاملا حساب شده اس.به نظر شما ادمهای نابغه مثل مایکل اسکافیلد پیدا نمیشن؟خب خود نویسنده های سریال نابغه محسوب میشن.منظور من اینه که کمی جدی به این قضیه فکر کنید
درسته شاید ما 60یا 70 سال عمر کنیم و زیادم به ما مربوط نیست چی میشه اما چیزی رو که خودمون قبول نداریم رو نباید انکار کنیم.
بازگو کردن
 
 
+5 #80 علیرضا 1393-05-08 19:47
قسمت دومش قراره تو سال 2015 با نام The Avengers: Age of Ultron بیاد :D
بازگو کردن
 
 
+3 #79 مهشید 1392-12-28 12:49
فیلم خوبی بود. درمورد انگیزه های لوکی ، اون تو فیلم قبلی می خواست به آزگارد حکومت کنه و حالا چی شد که تصمیم گرفت به زمین ضعیف تر و کم شکوه تر حمله کنه نمی دونم.
یه قسمت خیلی افتضاح که داشت رویارویی هالک و لوکی بود که اونجا مثل عروسک اونو به اطراف می کوبه. از اون صحنه خوشم نیومد و به نظرم زیادی نمایشی و مسخره بود.
اگه توجه کرده باشین یه قسمت فیلم اهریمن لوکی رو تهدید می کنه که اگه شکست بخوره میاد دنبالش.آیا این ایده ای برای شروع یه فیلم دیگه از لوکی و انتقام جویان میشه؟
امیدوارم :-)
یکی از صحنه های محبوب من اونجایی که بود که ناتاشا با کلک از لوکی حرف می کشه. البته اون قسمتی که لوکی اول تظاهر می کنه می خواد کاراشو جبران کنه و بعد خنجر می زنه هم بد نبود! :lol:
بازگو کردن
 
 
+3 #78 ahmad 1392-11-24 17:05
نقل کردن محمدرضا:
نقل کردن شادکام:
این فیلم در مورد برنامه هسته ای ایرانه انتقام جویان هم آمریکا که در فیلم در نقش مرد آهنی هستش ، کاپیتان آمریکا همان فراماسونری هست که در اینجا سپرش با نشان ستاره حضرت داوود همان رزیم صهیونیستی هست ثور مرد چکش بدست روسیه هست که نماد شوروی داس و چکش بود . اون زن هم نماد آلمانه (صدر اعظم آلمان یه زن هست) که آلوده بودن دستاش به خون می گه که منظورش همون هولوکاسته که می خواد جبرانش کنه . هالک هم نماد اسلام آمریکایی (القاعده و تروریسم اسلامی) هستش که بازوی آمریکاست. اون مرد عصا بدست متاسفانه نماد رهبری در ایرانه که دارای شنل سبز هست . مکعب در اینجا نماد اسلام هست و مردی که دارای چهره مخفییست متاسفانه نماد امام عصر (عج) هستش.در پایان هم مرد سبز پوش مجبور به خوردن نوشیدنی ترکی می شه که منظور تبعیت ایران از الگوی ترکیه در حکومت هست.

بابا چرا فیلم رو سیاسی می کنی چه ربطی داره فیلم رو بچسب

خفه شو بینم بابا این شخصیت ها واسه نیم قر پیشن حالا تو با این ها ربط ش میدی
بازگو کردن
 
 
+1 #77 ahmad 1392-11-24 17:02
نقل کردن مهبد تتلو:
کلا مگه کسی بگه فیلم خوبه تا با هاش بحث کنم چون این فیلم نابوده دیگم نمی خواهم تو این سایت نظر بدهم.کی میگه اونجرز خوبه؟

نقل کردن مهبد تتلو:
کلا مگه کسی بگه فیلم خوبه تا با هاش بحث کنم چون این فیلم نابوده دیگم نمی خواهم تو این سایت نظر بدهم.کی میگه اونجرز خوبه؟

برو بمیر
بازگو کردن
 
 
+2 #76 تونی 1392-10-18 20:38
میگن تو avengers 2 یکی میمیره به نظر شما کیه؟
فکر کنم iron man باشه
اصلا خوشم نمیاد اون بمیره
تو بیشتر عکس های فیلم میبینم که مثلا کله آهنی تونی رو زمین افتاده یا دستشو از زمین بیرون آورده
دعا کنید تونی نمیره :sad: :cry: :oops:
بازگو کردن
 
 
0 #75 alireza 1392-10-15 12:25
i


i love uuuuuu jerny reber
بازگو کردن
 
 
0 #74 soul-master 1392-10-12 06:14
tayler durden شما کلا فیلم میبینی ؟! !!!!!
بازگو کردن
 
 
+2 #73 ALi 1372 025 3 1392-10-07 14:33
فیلمه توپیه نسخه 2 این فیلم سال 2015 میاد بیرون ............... ..
بازگو کردن
 
 
-4 #72 محمد 1392-09-03 14:21
این فیلم جالب و زیباست ولی خب بهر حال سینمای هالیوود یک سینمای یهودیست و ما باید مراقب باشیم
بازگو کردن
 
 
-2 #71 مسلمان 1392-07-05 18:14
فکط
چهل سرباز
بازگو کردن
 
 
+5 #70 محمدرضا 1392-07-01 18:27
فیلم خیلی باحال و خوبی بود چون همه ابر قهرمان ها با هم میجنگن اینجاش خیلی خوب بود(مخصوصا تونی استارک) فیلم رو هم سیاسیش نکنین :lol:
بازگو کردن
 
 
+5 #69 محمدرضا 1392-07-01 18:20
نقل کردن شادکام:
این فیلم در مورد برنامه هسته ای ایرانه انتقام جویان هم آمریکا که در فیلم در نقش مرد آهنی هستش ، کاپیتان آمریکا همان فراماسونری هست که در اینجا سپرش با نشان ستاره حضرت داوود همان رزیم صهیونیستی هست ثور مرد چکش بدست روسیه هست که نماد شوروی داس و چکش بود . اون زن هم نماد آلمانه (صدر اعظم آلمان یه زن هست) که آلوده بودن دستاش به خون می گه که منظورش همون هولوکاسته که می خواد جبرانش کنه . هالک هم نماد اسلام آمریکایی (القاعده و تروریسم اسلامی) هستش که بازوی آمریکاست. اون مرد عصا بدست متاسفانه نماد رهبری در ایرانه که دارای شنل سبز هست . مکعب در اینجا نماد اسلام هست و مردی که دارای چهره مخفییست متاسفانه نماد امام عصر (عج) هستش.در پایان هم مرد سبز پوش مجبور به خوردن نوشیدنی ترکی می شه که منظور تبعیت ایران از الگوی ترکیه در حکومت هست.

بابا چرا فیلم رو سیاسی می کنی چه ربطی داره فیلم رو بچسب
بازگو کردن
 
 
+1 #68 D.H 1392-06-28 18:05
من این فیلم را دیده ام و از بین این همه قهرمان از ثور (کریس همسورث) خوشم اومد شخصیت جالبی داره و حالا که برادرش (لوکی) اینهمه خرابکاری کرده باز هم اونو دوست داره و ازش دفاع میکنه کلا شخصیت جالبیه
بازگو کردن
 
 
+4 #67 جوجو! 1392-06-18 02:07
فیلم عالی بود. همه ی شخصیت های اونجرز بودن. البته من کاپیتان آمریکا و تونی استارک و بحث های بین شون رو هم دوست داشتم! خیلی فیلم رو جالب کرده بود. نقد هم دقیق و خوب بود.

اون سری از دوستانی هم که با فیلم مشکل دارن، فک کنم مجموعه کمیک های مارول رو تا حالا نخوندن. و الا هیچ بنی بشری با هر سلیقه ای نمی تونه از این فیلم بگذره! مشکل اینه که این دوستان به یک سری ابر قهرمان، مثل پیتر پارکر و بت من و سوپر من عادت کردن!
بازگو کردن
 
 
-12 #66 مهبد تتلو 1392-03-30 11:59
کلا مگه کسی بگه فیلم خوبه تا با هاش بحث کنم چون این فیلم نابوده دیگم نمی خواهم تو این سایت نظر بدهم.کی میگه اونجرز خوبه؟
بازگو کردن
 
 
-8 #65 محمدPC 1392-03-30 11:53
من هم با تو موافقم درست است مدت زمان طولانی فیلم باعث خسته شدن بیننده میشود
بازگو کردن
 
 
-10 #64 مهبد تتلو 1392-03-30 11:17
آقا محمد Pc به نظرم بازیگراش توانایی های خوبی داشتن اما اصلا این فیلم فیلم نامه ی درست و حسابی نداشت و استعداد بازیگران خفه شد
بازگو کردن
 
 
-3 #63 محمدPC 1392-03-30 10:37
من می خواستم نظر اقای مهبد تتلو را در مورد بازی گران این فیلم بپرسم
بازگو کردن
 
 
-6 #62 محمدPC 1392-03-30 10:24
با سلام خدمت سازندگان محترم فیلم اونجر من از این فیلم خوشم امد اما ان را تا اخر نگاه نکردم به نظر من مهبد تتلو چندان هم اشتباه نمی کند با تشکر محمد PC
بازگو کردن
 
 
-7 #61 مهبد تتلو 1392-03-30 10:14
من اصلا انتظار چنین فیلم ضعیفی را نداشتم .واقعا بی هیجان بود.اما ای کاش شخصیت هایی مثل بتمن و مردعنکبوتی هم تو این فیلم بودن
بازگو کردن
 
 
+2 #60 فاطمه 1392-03-07 00:16
همه ابرقهرمان هایی که ازشون حرف زدین حامی انسان ها هستن، اونوقت شما میاین و از بینشون واسه خودتون قهرمان انتخاب میکنین!
بازگو کردن
 
 
-2 #59 king sholtz 1392-03-04 22:14
نقل کردن reyhaneh:
خیلی هم باحاله مثل همه ی کارتون و فیلم های مارول من عاشق همشون ام (تور,کاپتان امریکا,هاوکی,بیوی سیاه,هالک,اسپایدر من,و از همه بیشتر ولورین و اکس من و تونی استارک)به امید موقیت های بیشتر :lol: :lol:


خودتونم می گید کارتون هاش پس برای بچه ها خوبه فقط به همین دلیل هم نمی تونه شاهکار باشه
بازگو کردن
 
 
+5 #58 reyhaneh 1392-03-04 20:47
خیلی هم باحاله مثل همه ی کارتون و فیلم های مارول من عاشق همشون ام (تور,کاپتان امریکا,هاوکی,بی وی سیاه,هالک,اسپای در من,و از همه بیشتر ولورین و اکس من و تونی استارک)به امید موقیت های بیشتر :lol: :lol:
بازگو کردن
 
 
-5 #57 پردیس 1392-03-01 06:34
چی برای خودت زر می زنی نماد چیه ؟
بازگو کردن
 
 
-7 #56 Ali 1392-02-26 10:23
فیلمی چرت و پرت ... در کل ضعیف بود از همه لحاظ ... از لحظات اکشن بگیر تا داستانش ضعیف عمل شده بود ...
من نمی دونم شما منتقد عزیز از این فیلم چی دیدین که اینقدر تعریفش رو کردین؟!
بازگو کردن
 
 
+2 #55 شبه 1391-12-17 14:15
:sigh: :P :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek:
بازگو کردن
 
 
+18 #54 فرشاد 1391-12-03 03:26
نقل کردن شادکام:
این فیلم در مورد برنامه هسته ای ایرانه انتقام جویان هم آمریکا که در فیلم در نقش مرد آهنی هستش ، کاپیتان آمریکا همان فراماسونری هست که در اینجا سپرش با نشان ستاره حضرت داوود همان رزیم صهیونیستی هست ثور مرد چکش بدست روسیه هست که نماد شوروی داس و چکش بود . اون زن هم نماد آلمانه (صدر اعظم آلمان یه زن هست) که آلوده بودن دستاش به خون می گه که منظورش همون هولوکاسته که می خواد جبرانش کنه . هالک هم نماد اسلام آمریکایی (القاعده و تروریسم اسلامی) هستش که بازوی آمریکاست. اون مرد عصا بدست متاسفانه نماد رهبری در ایرانه که دارای شنل سبز هست . مکعب در اینجا نماد اسلام هست و مردی که دارای چهره مخفییست متاسفانه نماد امام عصر (عج) هستش.در پایان هم مرد سبز پوش مجبور به خوردن نوشیدنی ترکی می شه که منظور تبعیت ایران از الگوی ترکیه در حکومت هست.

بابا تو یکی دهنتو ببند تو رو خدا
بازگو کردن
 
 
-18 #53 شادکام 1391-12-03 00:57
این فیلم در مورد برنامه هسته ای ایرانه انتقام جویان هم آمریکا که در فیلم در نقش مرد آهنی هستش ، کاپیتان آمریکا همان فراماسونری هست که در اینجا سپرش با نشان ستاره حضرت داوود همان رزیم صهیونیستی هست ثور مرد چکش بدست روسیه هست که نماد شوروی داس و چکش بود . اون زن هم نماد آلمانه (صدر اعظم آلمان یه زن هست) که آلوده بودن دستاش به خون می گه که منظورش همون هولوکاسته که می خواد جبرانش کنه . هالک هم نماد اسلام آمریکایی (القاعده و تروریسم اسلامی) هستش که بازوی آمریکاست. اون مرد عصا بدست متاسفانه نماد رهبری در ایرانه که دارای شنل سبز هست . مکعب در اینجا نماد اسلام هست و مردی که دارای چهره مخفییست متاسفانه نماد امام عصر (عج) هستش.در پایان هم مرد سبز پوش مجبور به خوردن نوشیدنی ترکی می شه که منظور تبعیت ایران از الگوی ترکیه در حکومت هست.
بازگو کردن
 
 
+2 #52 بهروز 1391-11-03 10:11
سلام، خسته نباشید، خیلی زحمت کشیدین.
میخواستم به بعضی از دوستان بگم که Superman و Batman از کمپانی جداگانه ای هستن به نام DC و تو فیلم Avengers که شخصیت هاش از Marvel هست جایی ندارن.
ولی انشاالله ما این شخصیت هارو تو فیلم Justice League خواهیم دید.
و در مورد فیلم Avengers: فیلم خوبی بود، با جلوه های ویژه ی فوقالعاده به علاوه یک ایده ی نو، و شخصیت پردازی نسبتا خوب. ولی از لحاظ داستانی ضعیف.
با این اوصاف پیشبینی میشه که فیلم Justice League بهتر از Avengers از آب در بیاد.
ممنون، موفق باشین.
بازگو کردن
 
 
+4 #51 پویا 1391-11-01 23:27
فیلم بسیار زیبایی بود .سبک نوشتاریتون خوب هست لذت بردم ،ممنون بابت وقتی که واسه اینکار گذاشی وزحمتی که کشیدی.
بازگو کردن
 
 
-6 #50 یونس 1391-09-13 22:46
نقد
خیلی کامل
فیلم
خیلی چرت
فقط از اونجاش خیلی خوشم اومد که تونی استارک ( زمانی که به سمت دهن اون مار فضاییه میرفت )به لباسش گفت : تا حالا داستان حضرت یونس رو شنیدی؟
بازگو کردن
 
 
+7 #49 loki tom hiddleston 1391-09-10 19:10
very beutiful movie ilove that :lol: 8)
بازگو کردن
 
 
+3 #48 sara varzideh 1391-09-10 19:07
pas chera darbareie loki shakhsiate be in jazabi chizi nanveshtin?
بازگو کردن
 
 
0 #47 سمیرا 1391-08-24 01:27
قشنک ترین فیلم عمرم بود دم مارول .....
بازگو کردن
 
 
+19 #46 احسان 1391-08-23 22:04
نقل کردن hamedtvtv@gmail:
نقد ضعیف و سطحی بود موضوع این فیلم انرژی هسته ای ایران و اجماع جهانی برای مقابله با برنامه هسته ای ایرانه که کب فیلم رو این محوره در حالیکه هیچ اشاره ای تو این نقد به اون نشده!!!!

مرد حسابی خواب دیدی خیر باشه کودوم انرژی هسته ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ :-x :-x :-x
بازگو کردن
 
 
+4 #45 gggggggggg 1391-08-18 18:33
:oops: :-* :-| 8) ;-) :lol: :D
بازگو کردن
 
 
+3 #44 س 1391-08-17 13:20
سلام دوست عزیز کی به طور رسمی فیلمش میاد تو بازار من هر فیلم فروشی هم میرم میگه نداره میام دانلودش کنم سه ساعت طول میکشه
بازگو کردن
 
 
-22 #43 hamedtvtv@gmail 1391-07-30 09:53
نقد ضعیف و سطحی بود موضوع این فیلم انرژی هسته ای ایران و اجماع جهانی برای مقابله با برنامه هسته ای ایرانه که کب فیلم رو این محوره در حالیکه هیچ اشاره ای تو این نقد به اون نشده!!!!
بازگو کردن
 
 
+8 #42 مجید 1391-07-16 18:53
ارزش وقت گذاشتن داشت
فرق شگرفی که بین فیلمای ایرانی و خارجی هست موضوعشه خودتون قضاوت کنید یه فیلم ایرانی اگه تونستید پیدا کنید که در مورد ازدواج نباشه ...
بازگو کردن
 
 
+7 #41 .... 1391-07-08 22:50
من امروز فیلمشو دیدم
فیلمی خیلی قشنگی بود آخرشم جو تونی استارک بدجور گرفتم
بازگو کردن
 
 
+2 #40 tayler durden 1391-06-20 14:16
نقل کردن وحید:
اگر فیلم بد بوده چطور تا الان یک و نیم میلیارد دلار فروش داشته؟!!!


همون طور که تویلات بی شمار هوادار داره و مردم واسش سر و دست می شکونن و خدا دلار فروش داشته فروش دلیلی بر خوب بودن نیست
بازگو کردن
 
 
-1 #39 رفیع 1391-06-20 13:08
نقل کردن وحید:
اگر فیلم بد بوده چطور تا الان یک و نیم میلیارد دلار فروش داشته؟!!!

نقل کردن وحید:
اگر فیلم بد بوده چطور تا الان یک و نیم میلیارد دلار فروش داشته؟!!!

نقل کردن وحید:
اگر فیلم بد بوده چطور تا الان یک و نیم میلیارد دلار فروش داشته؟!!!

نقل کردن وحید:
اگر فیلم بد بوده چطور تا الان یک و نیم میلیارد دلار فروش داشته؟!!!

نقل کردن وحید:
اگر فیلم بد بوده چطور تا الان یک و نیم میلیارد دلار فروش داشته؟!!!

نقل کردن وحید:
اگر فیلم بد بوده چطور تا الان یک و نیم میلیارد دلار فروش داشته؟!!!

نقل کردن وحید:
اگر فیلم بد بوده چطور تا الان یک و نیم نقل کردن وحید:
اگر فیلم بد بوده چطور تا الان یک و نیم میلیارد دلار فروش داشته؟!!!

میلیارد دلار فروش داشته؟!!!

چون وقتی اسم چندین قهرمان با هم به گوش میرسه آدم میخواد ببینش
بازگو کردن
 
 
+1 #38 وحید 1391-06-13 08:16
اگر فیلم بد بوده چطور تا الان یک و نیم میلیارد دلار فروش داشته؟!!!
بازگو کردن
 
 
-16 #37 saied 1391-06-12 00:32
خیلی فیلم چرتی بود
بازگو کردن
 
 
0 #36 SCORPION 1391-06-11 05:47
اینا اینهمه نشستن درمورد اینایی که شما ازش ایراد میگیرین فکر کردن ! البته نه با سلیقه شماها بلکه با سلیقه مردم خودشون !
بدیه ما ایرانیها اینه که اگر خدا هم بیاد رو زمین فیلم بسازه ما ازش ایراد میگیریم !
بابا فیلمتونو ببینید دیگه اینهمه غر زدن نداره که !
در کل جالب بود !
اما به نظرم شخصیت خشن کم داشت !
شخصیتهایی که با اینکه برای نجات زمین تلاش میکنن اما خود مردم هم ازشون وحشت دارند و بازم بهشون پناه میبرن مثل هالک !
خیلی دوست داشتم هل بوی تو فیلم حضور داشته باشه !
یا حداقل یک نیروی اهریمنی که متحد ارتش زمینی شده باشه !!!
این نظر شخص من بود اما در کل فیلم زیبایی بود نفهمدیدیم 2 ساعتو نیم چطوری گذشت :))))))))
از نقد زیباتون هم کمال تشکر رو دارم :*
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن

مطالب مرتبطآخرین مطالب
Google+