2 1 2220151115fffg213131

یک رزمی‌کار به جمع بازیگران بزرگ «دکتر استرنج» اضافه شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، به مجموعه بازیگران فیلم «دکتر استرنج» نگاه کنید و می‌بینید که از همین الان اگر بهترین اجتماع بازیگران فوق‌العاده‌ای نباشد که مارول تا حالا توانسته گرد هم آورد، مطمئنا یکی از بهترین‌هاست؛ تیتراژ آن بیشتر شبیه به یک فیلم درام برنده اسکار است تا یک فیلم ابرقهرمانی ماجراجویانه. اين در حالي است كه با وجود اینکه فیلمبرداری فيلم آغاز شده، هنوز کار سازندگان آن با اضافه کردن بخش‌هاي بیشتر به اتمام نرسیده و به تازگي فاکتور ابهت فیلم را حسابی بالا بردند و اسکات ادکینز رزمی‌کار معروف را هم به این پروژه اضافه کردند.

ممکن است داستان «دکتر استرنج» درباره یک جراح سابق باشد که حالا به یک فرد مرموز طلسم‌کننده بدل شده، اما این به این معنی نیست که جایی برای کمی بزن بزن حسابی مشت به مشت باقی نمانده است. با وجود اینکه این خبر هنوز رسمی نیست، یکی از منابع نزدیک گفته که ادکینز مسلما به جمع بازیگران فیلم اضافه شده است. هنوز نقش او دقیقا مشخص نیست، اما مطمئن باشید که نقشش احتمالا شامل له کردن چند نفر به شیوه‌ای خارق‌العاده خواهد بود. ادکینز یکی رزمی‌کاران برتر فیلم‌های سینمایی است که در حال حاضر فعال است و یکی از تنها افرادی است که کار پیشگامانی مثل ژان کلود ون دم، استیون سیگال و چاک نوریس را ادامه می‌دهد.

او بیشتر در فیلم‌هایی بازی می‌کند که یادآور سبکی از اکشن هستند که دوران اوجش در دهه 1980 بود؛ آن نوع فیلم‌های اکشن که بدون بودجه‌های بزرگ و سی‌جی‌آی ساخته می‌شود و معمولا اکران‌های خیلی بزرگ ندارند. (مجموعه فیلم‌های «The Expendables» استثنا هستند، اما آن‌ها شدیدا از نوستالژی حضور بازیگران بزرگ استفاده می‌کنند). به خاطر نوع خاص فیلم‌هایی که ادکینز در آن‌ها بازی می‌کند، بیشتر پروژه‌هایش در سینماها اکران نمی‌شوند و مستقیما به بازار ویدیوی خانگی می‌روند، اما بعضی موقع‌ها هم ممکن است او را در فیلم‌های بزرگ‌تر ببینید. با وجود اینکه او نقش‌های اول را در قسمت‌های دوم و سوم فیلم‌ »شکست ناپذیر»، فیلم «نینجا 2» و «سرباز جهانی» بازی کرده، اغلب در فیلم‌های بزرگ‌تر، نقش‌های کوچک‌تر ایفا می‌کند. او تا به حال در فیلم‌های شناخته‌شده‌ای مثل «اولتیماتوم بورن»، «خاستگاه اکس‌-من: ولورین» و «افسانه هرکول» بازی کرده اما بیشتر آن جاست تا استعداد، شاخصه فیزیکی و قدرت خودش را به صحنه‌های نبرد وام بدهد.

اسکات ادکینز در فیلم «دکتر استرنج» به مجموعه‌ای از بازیگران می‌پیوندد که رهبری‌شان را بندیکت کامبربچ در نقش ساحر ارشد، استیون استرنج بر عهده دارد. وقتی در یک تصادف رانندگی دست‌های او آسیب می‌بینند و حتی جراحی‌های نیکودیموس وست (با بازی مایکل استولبارگ) هم نمی‌توانند آن‌ها را درست کنند، استرنج به جادو روی آورده و به جستجوی ساحره باستانی (با بازی تیلدا سویینتون) در نپال می‌پردازد. در راه، او با بارون موردوی شریر (با بازی چیوتل اجیوفور)، ریچل مک‌آدامز (که ممکن است نقش پرستار شب را بازی کند)، شخصیت مرموز ایمی لندکر و مدز میکلسن (اگر رسما وارد پروژه شود) رو به رو خواهد شد. ادکینز نقش هر شخصیتی را بازی کند، مسلما دیدنش جالب خواهد بود.

مراحل فیلمبرداری «دکتر استرنج» در حال حاضر در نپال جریان دارد و قرار است این فیلم روز چهارم نوامبر سال 2016 اکران شود.