2016090112004530 148

لالا لند از روز دوم دسامبر نمایش عمومی اش آغاز می شود اما امروز دومین فیلم بلند دیمین شزل جشنواره فیلم ونیز را افتتاح کرد.فیلمی که نظر مثبت منتقدان را در پی داشت.

به گزارش مووی مگ به نقل از کافه سینما، برآورد نظر منتقدان نشان می دهد که این فیلم می تواند از مدعیان اسکار امسال می باشد. منتقدان درباره این اثر گفتند :

جفری مکنب (ایندیپندنت):فیلم بعدی دیمین شزل پس از ویپلش ِبرنده اسکار حقیقتا شایسته ستایش در فصل جوایز پیشرو است.

رابی کالین(تلگراف): اکنون فیلم شزل برای اسکار بهترین فیلم در ماه فوریه سال آینده به حالت ایستاده در حال سوت کشیدن است!

دیوید سکستون(ایوینینگ استاندارد):آخرین موزیکال اریژینالی که اسکار گرفت «ژیژِی»(1959) بود. لالا لند می تواند از امروز مسیر طولانی افتخار را آغاز کند. آنها دیگر فیلم هایی از این دست نمی سازند؟ شزل که ساخت.

پیت هاموند(ددلاین):خیلی هوشمندانه است که فیلمسازی ادای دین ساده ای به دورانی از دست رفته داشته باشد؛ فیلم او(شزل) با نقش آفرینی رایان گاسلینگ و اما استون رویای رومانتیک تب دار ِزیبایی از یک موزیکال است که باید دل تماشاگر معاصر را هدف قرار بدهد.

جسیکا کیانگ(پلی لیست):گاهی نمی دانید که به چی احتیاج دارید تا اینکه بدستش می آورید. و دنیا؛سینما، تاریخ، هنر؛ نوستالژی، شادی، موسیقی؛ عشق؛ خلاقیت و صداقت،هرکسی در حال حاضر به لالالند ساخته دیمین شزل نیاز دارد.

پیتر بردشاو (گاردین): من بی نهایت مجذوب نقش آفرینی های جذاب رایان گاسلینگ و اما استون بودم که هردو فوق العاده هستند به خصوص اما استون که هیچ گاه بهتر از این نبوده است؛ چشمان درشت او زمانی که پر از اشک نیستند؛ باهوش و شوخ می نماید.

اریک کوهن(ایندی وایر): همانطور که ویپلش ثابت کرد؛ بزرگترین مهارت های شزل از قابلیتش در ثبت ویژگی های جسمانی موسیقی می آید. طراح حرکات موزون مندی مور به دو بازیگر اصلی لحظات شگفت انگیزی را بخشیده که باید طرفداران دو آتشه فرد آستر و جینجر راجرز را راضی کند.

منتفد هالیوود ریپرتر: بی نقص نیست اما مبهوت کننده و متمایز است.

فیونوالا هالیگان(اسکرین دیلی): لا لا لند به عنوان یک درام از داستان کمتری بهره مند است نسبت به میراثی که به آن ادای دین می کند. اما برای شزل داستان صرقا یک بهاته است تا او یک راپسودی مدرن بسازد.