ناراحتی طناز طباطبایی از برنده شدن پریناز ایزدیار!

5bpo9d969rvd0fcewdh3

طناز طباطبایی بازیگر سینما نسبت به برنده شدن پریناز ایزدیار در جشنواره فیلم فجر واکنش نشان داده است که در ادامه صحبت های او را خواهید خواند.

به گزارش مووی مگ به نقل از سینماژورنال، بازیگر سینما نسبت به برنده شدن پریناز ایزدیار در جشنواره فیلم فجر واکنش نشان داده است که در ادامه صحبت های او را خواهید خواند.

طناز طباطبایی بازیگری که این روزها درام جنایی 'خشم و هیاهو'ی هومن سیدی را که از جمله آثار خوش ساخت سینمای ایران در سالهای اخیر است روی پرده دارد بخاطر بازی در این فیلم کاندیدای دریافت سیمرغ شد اما در نهایت سیمرغ به پریناز ایزدیار بازیگر 'ابد و یک روز' رسید.

طناز طباطبایی در گفتگو با ساناز صفایی درباره اینکه انگار بعد از اختتامیه جشنواره ناراحت بوده است گفت: اولین بار بازی پریناز ایزدیار را در 'شهرزاد' دیدم؛ نقشهای دیگرش کوتاه بود و من ندیده بودم اما در همان قسمت اول 'شهرزاد' گفتم: بارک ا.. چقدر خوب بازی کرد.

طباطبایی ادامه داد: درباره 'ابد و یک روز' فکر می کنم باید به مجموعه بازیگران جایزه می دادند از ریما رامین فر تا پریناز ایزدیار و اینکه گفته شود کسی نقش پررنگتری داشته، درست نیست.

این بازیگر با مقایسه میان 'خشم و هیاهو' و 'ابد…' خاطرنشان ساخت: در 'ابد…' کار تک نفره بازیگری وجود نداشت اما در 'خشم…' نقش های یک و دو کاملا مشخص بود و تلاش فردی بازیگران بود که به نقشها جان می داد.

بازیگر آثاری چون 'هیس دخترها فریاد نمی زنند' و 'صداها' افزود: اگر داور بودم به تیم بازیگری 'ابد و یک روز' جایزه می دادم. واقعا چقدر نقش پریناز ایزدیار میان نقشهای دیگر فیلم بالا و پایین داشته؟!

طباطبایی با اشاره به کارنامه ایزدیار تاکید کرد: بعید می دانم پریناز پیش از این نقش ماندگاری داشته که مخاطب بعد از 'ابد و یک روز' بگوید چقدر متفاوت بازی کرده. پریناز ایزدیار هنوز نقش پررنگی بازی نکرده که بتوانیم آن تفاوت بازیگری را که بخاطرش جایزه گرفته حس کنیم و در نهایت اینکه داوری سلیقه ایست.

این بازیگر در پایان خاطرنشان ساخت: امیدوارم این جایزه باعث شود مسیر کاری پریناز بهتر شود همان طور که اگر من بعد از "هیس…" جایزه می گرفتم شاید مسیرم عوض می شد.

مطالب مرتبط 

دیدگاه‌ها

حسین

به نظر من خانم طناز طباطبایی بهترین بازیگر زن ایران است
ومن عاشقانه از ایشون حمایت میکنم...
+4

تینا

من خودم از طرفداران خانم طباطبایی هستم ولی فکر میکنم کمی از حرف ایشون از روی حسد زده شده.مگه ترانه علیدوستی که اولین بار برای من ترانه... سیمرغ گرفتن تا قبل از اون بازی داشتن که بشه تفاوت رو احساس کرد؟ به قول یکی از دوستان که شما بعد از هیس تو مسیر بدی قرار نگرفتین و روز به روز موفق تر هم میشین.خانم ایزدیار تو ابد فوقالعاده بازی کردن و خیلی خوب تونستن در نقش سمیه فرو برن و باید بهشون تبریک گفت
+6

شهرام

طناز و سحر قریشی و ... فقط به خاطر خوشگلی وارد سینما شدن حالا اینکه بیان راجع به هنر و بازیگری و سختی نقش و این چیزا حرف بزنن واقعا خنده داره
+11

bita

کسی که واقعا بازیگر باشه به جایزه و این جور چیزا توجه نمیکنه این حرفا حرف یه بازیگر خوب نیست
+15

سارا

دیدین تاحالا نامزد جایزه اسکار به برنده از این حرفا بزنه؟ من که ندیدم!
+17

رويا

اخه بازيگراي ايراني ارزششو دارن كه راجبشون صحبت كنيم؟؟؟؟؟؟؟ :-x :-x :-x بيچاره توهم برش داشته.يه جوري صحبت ميكنه انگار مريل استريپه.
-5

zz

طناز بازیش خوبه اصلا بنظر من یکسان بازی نمیکنه مثلم خوشگله
+8

پاچینو

خانم طباطبایی علیرغم گفته ی خودشون تو بد مسیری نیفتادن! که از تعویض مسیر پس از برنده شدن یا نشدن جایزه گفتن ایشون احترام و جایگاهشون بیشتر از اینه که خودش رو تشنه ی جایزه نشون بده و البته کمتر هنر پیشه ی بزرگی برای جایزه بازی میکنه
+34

ستاره

ایشون خیلی از خود راضی تشریف دارن.در واقع فقط خودشونو لایق جایزه میدونن درحالی که چندین ساله درحال تکرار یک تیپ ثابت و اغراق شده هستن.در هیس ... و رخ دیوانه و آرایش غلیظ و مرهم و...در همشون یه تیپ عصبی و بددهن و وحشی رو تکرار کردن که هیچ نوآوری و ابتکاری هم در بازیشون نیست و فقط بالاو پایین میپرن و داد میزنن.بازی خوب حتما پرهیاهو نباید باشه.گاهی با سکوت هم میشه چشمگیر بود.
+21

بابک ربیعی

ای بابا .... خشم و هیاهو را دیدم , فیلم جالبی از آب در نیامده ,, و هنوز هومن سیدی راه درازی در پیش دارد و ایکاش تمرکزش را بیشتر روی بازیگریش میگذاشت , بازی خانم طباطبایی هم , تحت تاثیر بازیهای ضعیف سایرین , قرار گرفته بود . در ضمن زیاده خواهی در سینما جایی ندارد .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی

جستجو