20150723145455 18

جورج کلوني خانه ايتاليايياش را كه در ساحل کابوي واقع شده به قيمت 50 ميليون دلار در بازار فروش قرار داده است. اين ساختمان بخشي از مجموعه اي است که شامل خانه دوستان او يعني راند گربر و سيندي کرافورد نيز ميشود.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، اين ملک توسط آرشيتکت معروف ريکاردو لگورتا طراحي شده و شامل هفت اتاق خواب و 10 سرويس ميشود. اين سه دوست، ويلاهايشان را كه در مجاورت هم قرار داشت، تبديل به يک مجموعه بزرگ کردند تا به عنوان يک استراحتگاه بزرگ براي تفريح اين سه نفر مورد استفاده قرار گيرد. به همين دليل اين ملک بزرگ اصلا شباهتي با عمارتهاي کنار ساحلي كه با بتن و چوب سبک ساخته ميشوند، ندارند.

با استناد به امکانات مختلف ثبتشده، اين خانه اصولا حول محور حياط بزرگي ساخته شده که الهامبخش آن لويز باراگان، استاد و آرشيتکت مطرح بوده است. کلوني قبلا گفته بود که ميخواهد اين خانه طوري طراحي شده باشد که با پسزمينه خود در توازن کامل باشد. به گفته اين بازيگر، اگر او و همسرش بخواهند باز هم خانهشان را ببينند، ميتوانند در بخشي که متعلق به گربر و کرافورد است بمانند.

کلوني بازيگر و کارگردان ثروتي معادل 180 ميليون دلار دارد. او که همچنين يک تهيهکننده و فيلمنامه نويس هاليوودي نيز هست، بيش از همه به خاطر مجموعه فيلمهاي «اوشن» که همچنين بزرگترين موفقيتهاي تجارياش نيز بودهاند، شناخته ميشود. او به خاطر نقشآفرينياش در فيلم «سيريانا» موفق به کسب جايزه اسکار بهترين بازيگر مرد نقش مکمل شد. کلوني همچنين براي نويسندگي و کارگرداني فيلم «شب بخير و موفق باشي» نيز نامزد دريافت جايزه اسکار شده بود؛ او در همان سال تبديل به اولين نفر در تاريخ جوايز اسکار شد که به خاطر کارگرداني يک فيلم و نقشآفريني در فيلمي ديگر نامزد دريافت جايزه شده بود.

کلوني روز بيست و هشتم ماه آوريل سال 2014 با امل علمالدين وکيل حقوق بشر بريتانيايي-لبناني نامزد کرد. آنها روز بيست و هفتم ماه سپتامبر همان سال رسما با هم ازدواج کردند.