2 1 201512918627

«آنجلینا جولی»، بازیگری همسرش، در جدیدترین اثر به کارگردانی خود را دشوار توصیف کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران،آنجلینا جولی از چندی پیش با شروع به کارگردانی فیلم‌های سینمایی تغییری عمده در زمینه زندگی حرفه‌ای خود داده است. تغییری که حرفه او را بیش از پیش دشوار ساخت.

آنجلینا جولی در حال حاضر مشغول آماده سازی سومین فیلم سینمایی اش به نام «کنار دریا» برای اکران در سینمای آمریکا است. در این فیلم جولی در کنار همسرش برد پیت نقش زوجی را ایفا می کنند که زندگی مشترکشان دچار بحران شده است.

جولی در گفتگویی که با صنف کارگردانان آمریکا داشته، بازیگری و کارگردانی در کنار همسرش را بسیار دشوار بیان کرده‌ است.

آنجلینا جولی در بخشی از این مصاحبه می گوید: کارگردانی صحنه‌هایی که من و همسرم در حال دعوا کردن بودیم و پرخاشگری‌هایی که او مجبور بود در مقابل من داشته باشد و لحظاتی که از هم متنفر می‌شدیم، بسیار سخت بود.

آنجلینا جولی در بخش دیگری از این مصاحبه نیز عنوان کرد: مشاجره‌های من و پیت به‌ گونه‌ای بود که دیگر عوامل فیلم احساس می‌کردند نقش خانواده‌ای را دارند که والدینشان در زندگی مشترک دچار بحران شده‌اند.

البته زوج‌های دیگری نیز پیش از این در سینمای هالیوود در کنار هم ایفای نقش کرده‌اند ولی بازیگری در زندگی مشترک به بن بست رسیده، قطعا کار آسانی نیست.

از آنجا که نویسندگی و کارگردانی این فیلم سینمایی را خود آنجلینا جولی بر عهده داشته، به نظر می‌رسد از درک بهتری نسبت به انتخاب بازیگران برخوردار بوده است.

«کنار دریا» سومین فیلم به کارگردانی جولی، درباره زن وشوهری است که در دهه 70 میلادی به فرانسه سفر می‌کنند و طی این سفر به عمق زندگی بحران‌زده خود پی می‌برند.

«یونیورسال پیکچرز» کمپانی سازنده این فیلم، زمان اکران آن را 13 نوامبر سال جاری میلادی اعلام کرده است.

آنجلینا جولی متولد 1975 میلادی، بازیگر و کارگردان آمریکایی است که توانسته تاکنون سه بار برنده جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار شود.