آخرین نظرات بازدیدکنندگان

RSS

آخرین فعالیت های جامعه مجازی

  • پدربزرگ پدری من دکترای موسیقی داره و در "پراگ"زندگی می کنه.دمدمه های کریسمس میریم پیششون تا هم سری زده باشیم و هم سال جدید میلادی رو جشن بگیریم.متاسفانه امسال همه نمی تونیم بریم،وضع مالی خرابه!...یه بار ازش پرسیدم چه نوع موسیقی فیلمی خوبه خان بابا؟لبخند زد و گفت:نوه عزیزم،موسیقی فیلم لازم نیست ریتم و ملودی داشته باشه،فقط،فقط و فقط باید فیلم رو "روایت"کنه...حالا می فهمم چرا بعضی موسیقی فیلم هایی که اصلا خارج از محدوده فیلم نمیشه ازشون لذت برد،جایزه می گیرند.
    profile 13 ساعت پیش
  • friends مجید وaBoD اکنون باهم دوست هستند
  • خدا مادربزرگتونو بیامرزه صدف خانم...به فیلم هایی که ماندگار تلقی می شند،نیم نگاهی بندازید.همه شون به نوعی سعی کردند واقعیتو به تصویر بکشند؛حتی برای این کار از روابط غیر اخلاقی و ناسیونالیسم هم بهره بردند.از طرفی منتقدین میگن یک فیلم تخیلی باید رگه هایی از واقعیت داشته باشه؛اوه،خدای من این مسخرست!جمع بندی:سینما و به خصوص فیلم های رءال و جنبش های رءالیسم سینما رو آینه ای برای بیان واقعیت چند بعدی می دونند.تنها راهه بیان یک فیلم به واقعی ترین شکل ممکن اینه:خدا اون فیلمو بسازه!
    profile 1 روز پیش
  • صدف خانم،بین فلسفه افلاطون و فلسفه ای که من دارم به خودم منسوبش می کنم تفاوت قابل تاملی وجود داره:فلسفه من هنرو تقلید آمیز نمی دونه؛بلکه ازش می خواد خلاقانه عمل کنه و چیزهایی رو به مخاطب بگه که تا به حال تجربه نکرده...مثال:من چند ماه پیش اتفاقی درگیر یه دعوای خیابونی شاید پنج دقیقه ای شدم.باور کنید وحشتی بهم دست داد که با تماشای نه ساعت فیلم هم بهم دست نمیده.چرا سینما خودشو درگیر موضوعی کنه که نمی تونه از پسش به طور کامل بر بیاد؟؟؟
    profile 2 روز پیش
 

5 فیلم ترسناک برتر

( 722 رأی )
5.6

سینمای وحشت همواره یکی از ژانرهای پرطرفدار هالیوود از ابتدا تا امروز بوده است. در 5 برتر سینمایی این هفته تصمیم گرفته ایم 5 فیلم ترسناک برتر هالیوود را معرفی نماییم. البته بار دیگر ذکر این مورد ضروری است که این نام فیلمها با توجه به نظر شخصی نویسنده در مطلب زیر آمده است و دلیلی بر برتر بودن آنها از نظر نیست. این مطلب را با احترام و پوزش از شخص محترم دراکولا و زامبی ها و خون آشامهای عزیز شروع می کنیم!


5- فعالیت های ماوراء طبیعی ( 2007 ) : این فیلم یکی از جالب ترین فیلمهایی بود که در چندین سال اخیر به نمایش درآمد. نه به ایparanormal-activityن دلیل که فیلم صرفا ترسناکی بود ، بلکه به دلیل روشی که جناب سازنده آن بکار برده بود تا فیلمش را هر چه بیشتر بفروشاند. این فیلم با بودجه حدود 11 هزار دلار در خانه آقای کارگردان ( اورن پلی ) ساخته شد. پلی در این فیلم وظیفه کارگردانی ، نویسندگی ، تدوین ، طراحی صحنه ، تهیه کنندگی ، فیلمبرداری و کلا هر وظیفه ی سینمایی که فکرش را بکنید بر عهده داشت! در این فیلم دختر و پسر جوانی به نام کتی و میکاه درحال زندگی با یکدیگر هستند اما هر نیمه شب ناگهان سر و صداهایی به گوش می رسد و... زمانی که فیلم اکران شد ، این ادعا مطرح شد که فیلم واقعی است و فیلمهایی که این دو جوان ضبط کرده اند همگی مستند است. حالا شما فکرش را بکنید که چه غوغایی بر پا شد! مردم آمریکا که همواره از سایه خود هم می ترسند، فیلم را باور کردند و شروع به مشاوره با جن گیرها کردند !  مدتی گذشت تا این فیلم هم از روی پرده های سینما کنار رفت. حالا که فیلم به فروش بالای 100 میلیون دلار دست یافته بود ، جناب پلی سازنده فیلم به میدان آمد و در یک مصاحبه اعلام کرد که : ای ملت همه شما را سر کار گذاشته بودیم! اما جالب اینجا بود که بعضی ها با این اظهار نظر کارگردان هنوز هم به واقعی بودن فیلم اعتقاد دارند! اما نباید از حق گذشت که فیلم فعالیت های ماوراء طبیعی بسیار هوشمندانه ساخته شده بود. فیلم به شکل کاملا وحشت آوری از ابتدا تا انتها رفته رفته مو را بر تن تماشاگر سیخ می کرد و بالاخره با آن پایان بندی عجیب و غریبش که از یاد هیچ تماشاگری نخواهد رفت به پایان می رسد. مهمترین دلیلی که باعث شد فیلم فعالیت های ماوراء طبیعی تا به این حد ترسناک باشد بدون شک نوع سبک فیلمبرداری و خلق موقعیت های نابی است که پلی توانسته به آن دست پیدا کند. احتمالا شما هم مثل من بعضی شبها ناگهان حس کرده اید که صدایی از بیرون می آید و منشاء آن را هم نمی دانید ، در اینصورت تجربه دیدن فیلم فعالیت های ماوراء طبیعی می تواند تبدیل به کابوس شبانه شما شود!

 

halloween

4- هالووین ( 1978 ): جان کارپنتر در سال 1978 فیلمی با هزینه حدود 300000 هزار دلار ساخت که 47 میلیون دلار فروخت. اما دردسری که این فیلم برای سازندگانش به بار آورد ، شیرینی این فروش را برایشان تلخ کرد. این فیلم به شدت توسط خانواده ها محکوم شد و بسیاری بر این باور بودند که این فیلم فقط باعث افزایش خشونت در کشور آمریکا خواهد شد. داستان فیلم از این قرار بود که پسر بچه ای 5 ساله  به نام مایکل میرز در یک شب خواهرش را می کشد و سپس به بیمارستان روانی منتقل می شود اما 16 سال بعد از آنجا فرار می کند و شروع به ادامه قتل هایش می کند. هالووینی که  کارپنتر ساخت بهانه ی خوبی به دست کسانی داد که تا مدتی در شب هالووین آن ماسک مسخره را به صورت بزنند و ملت را بترسانند. اما دیری نپایید که نسخه های متعددی از این فیلم ساخته شد و حتی تا همین سال گذشته نیز ادامه پیدا کرد و رسما تمام اعتبار فیلم را بر باد داد. شخصیت مایکل میرز در این سالها به قدری تکرار شده است که دیگر حوصله هر بیننده ای را سر می برد. فکرش را بکنید که این مایکل میرز بخت برگشته در آخر قسمت هر هالووینی که اکران شده کشته می شود و چند سال بعد دوباره سر و کله اش پیدا می شود و آدم می کشد!. همین جا باید اعتراف کنم آخرین هالووینی که دیدم مربوط به سال 2007 بود که آن را راب زامبی ( واقعا اسمش همین است ) ساخته بود. فرقی که این هالووین با هالووین سال 1978 می کرد این بود که مایکل میرزش خیلی جان سخت تر شده بود!.


3- درخشش ( 1980 ) : اقتباس استنلی کوبریک از داستان استیون کینگ ، منجر به خلق شاهکاری به نام درخشش شد. فیلمی که ابتدا زمینه را برای خلق ترس فراهم می کند و سپس تا سر حد مرگ شما را می ترساند. داستان از این قرار است که جک ( جک نیکلسون )  به همراه همسرش وندی ( شلی دوال ) و فرزندشان در زمستان عازم هتلی می شوند تا بتوانند در آنجا به مدت 3 ماه هم به شغل سرایداری بپردازند و هم جک  بتواند داستانی را که می نویسد به پایان برساند اما در ادامthe_shiningه ماجرا جک از یک نویسنده خونسرد تبدیل به روانی به تمام عیار می شود که قصد کشتن خانواده خود را دارد. اگر از تماشاگران سینما بپرسید به شما خواهند گفت یکی از بهترین فیلمهای ترسناکی است که در عمرشان دیده اند، اما اگر از عوامل فیلم ( مخصوصا خانم شلی دوال ) درباره این فیلم بپرسید به شما خواهد گفت که کابوس بوده است! کوبریک این فیلم را با وسواس بسیار زیادی ساخته است. صحنه ای که سیلی از خون در هتل اتفاق می افتد را سه بار گرفت تا بالاخره به صحنه مورد نظرش رسید! ( تمیز کاری این صحنه بعد از هر بار برداشت حدود 9 ساعت به طول می انجامید ) در مواجه با شلی دوال تا حد جنون از او بازی گرفت به نوعی که دوال بعدها گفت که قصد کشتن کوبریک را داشته! اما تمام این اتفاقات برای ما تماشاگرها تبدیل به فیلمی شد که ترس از تک تک دیوارهای هتل آن تراوش می کند. جک نیکلسون در بیاد ماندنی ترین نقش زندگی اش ، به خوبی شخصیت متزلزل جک را به تصویر کشیده است . نوع راه رفتن نیکلسون در هتل کافی است تا بیننده چشمهای خودش را ببنند تا او را نبیند! اما اوج هنرنمایی نیکلسون و البته کوبریک به صحنه ای مربوط می شود که در آن جک با تبر در هتل به دنبال وندی و پسرشان راه افتاده است و آنها از ترس جک در دستشویی مخفی می شوند. اما جک با تبر در را می شکند و بعد هم سرش را از وسط در به داخل آورده و خطاب به وندی می گوید : جانی اومده !


2- روانی ( 1960 ) : روانی را باید بهترین فیلم هیچکاک دانست. کارگردانی که عادت داشت روایت فیلمهایش را به شکل غیر معمول انجام دهد. در فیلم روانی داستان از این قرار است که خانم ماریون کران ( با بازی جانت لی ) برای انجام هر چه سریعتر ازدواج با فردی به نام سام لومیس ، پولهای کارفرمایش psychoرا می دزد و از شهر خارج می شود. او در میانه راه در یک هتل ظاهرا آرام به نام بیتس که یک جوان به نام نورمن آن را اداره می کند،  توقف می کند تا استراحتی انجام دهد. نورمن به ماریون می گوید که مادرش از نظر روانی متعاد نیست و به همین دلیل با او در کنار این هتل زندگی می کند. ماریون رفته رفته از کار خود پشیمان می شود و شب قبل از خواب تصمیم می گیرد که دوشی بگیرد اما ناگهان مادر دیوانه نورمن از راه رسید و او را در همان حمام می کشد و.... نکته جالب درباره فیلم روانی تغییر شخصیت اصلی در اواسط داستان است. جانت لی ستاره دهه 60 هالیوود در این فیلم ظاهرا در نقش اصلی ظاهر شده است و تا اواسط فیلم نیز به همین روال سپری می شود اما در اواسط داستان ناگهان هیچکاک تصمیم می گیرد که این خانم را بکشد و ادامه داستان را به دست آنتونی پرکینز بسپارد! این شوک ناگهانی بعد از گذشت بیش از 50 سال از زمان ساخته شدن فیلم ، هنوز یکی از کم نظیرترین تصمیماتی است که یک فیلمساز در عالم سینما گرفته است. اما شاهکار هیچکاک به همین ختم نمی شود. او در ادامه با منحرف کردن ذهن تماشاگر از مسیر اصلی داستان و به اشتباه انداختن او در حدس زدن اتفاقات فیلم در 5 دقیقه انتهایی فیلم چنان تماشاگر را غافل گیر می کند که بیننده به کل ماریون و پول دزدی اش را از خاطر می برد!. روانی از جمله فیلمهایی است که از ابتدا تا انتها ترسناک است و برعکس فیلمهای ترسناک امروزی ، ترس لحظه ای به تماشاگر وارد نمی کند. نکته جالب درباره این فیلم این است که بسیاری از افراد بعد از دیدن این فیلم اعلام کردند که دیگر حمام نخواهند رفت!.


جن گیر ( 1973 ) : چندین سکته قلبی ، ترس از شب ، واکنش منفی روانشناسان نسبت به دیدن این فیلم و...  ثابت می کند که این فیexorcist_lلم در دهه ی 70 میلادی چه بر سر تماشاگران آورد. جن گیر درباره دختر نوجوانی به بود که به شدت از تشنج به خود می پیچید و مادرش نیز بعد از مشورت با پزشک به این نتیجه رسیده بود که کسی نمی تواند دخترش را درمان کند. بنابراین او به توصیه پزشک تصمیم گرفت تا از یک کشیش برای درمان دخترش کمک بخواهد تا شاید این کشیش بتواند اهریمنی که در وجود دخترش جا خوش کرده را خارج کند.این داستان ساده شاید در ابتدا این تصور را در تماشاگر بوجود بیاورد که با فیلمی معمولی سر و کار دارد اما زمانی که با این دختر جنی روبرو می شود تازه متوجه می شود که داستان از چه قرار است! دیالوگهایی که بین رگان ( یا همان دختری که جن در او رسوخ کرده است ) و کشیش برقرار می شود به نوعی تقابل بین عقل و دین است. کشیش سعی دارد تا با کارهای سنتی خود از جمله قرار دادن صلیب در برابر دختر ، خواندن دعا برای شفای دختر بر مشکل او فائق آید اما جن داستان ما زرنگ تر از این حرفاست و بجای گوش کردن به کشیش ، بر روی او استفراق کرده و حتی کارهای او را نقد کرده و به او می فهماند که یک موجود بی خاصیت است! تکان خوردن های ناگهانی تخت  ، چرخیدن 360 درجه ای سر رگان ، خارج شدن بخار از دهان رگان و.. همگی جزو سکانسهای بیاد ماندنی فیلم هستند اما نکته ای که جن گیر را از فیلمهای دیگر ژانر ترسناک جدا می کند دیالوگهای تیز و معناداری بود که بین کشیش و دختر برقرار می شد. متاسفانه بعد از موفقیت فیلم جن گیر به حدی فیلمهای ضعیف و نازلی در ژانر جن و جن گیری ساخته شد که رسما اسم این فیلم را نیز بر باد داد. فیلمهایی از جمله آخرین جن گیری ، یک جن گیری آمریکایی همگی از آثار نازلی بودند که تنها به هدف تسخیر گیشه به سینماها وارد شدند و البته چندان دست خالی هم نرفتند. بهرحال اگر می خواهید که واقعا بترسید و شب را با یک کابوس به پایان برسانید ، فیلم جن گیر را تماشا کنید. یکی از امتیازاتی که فیلم جن گیر نسبت به فیلمهای ترسناک دیگر دارد این است که دوبله فارسی آن نیز موجود می باشد و خوشبختانه دوبله ای که ازاین فیلم وجود دارد توانسته فیلم را یک پله بالاتر از حد معمولش ببرد.

میثم کریمی

 

در صورتی که معتقد هستید بعضی از فیلمها از قلم افتاده است ، در بخش نظرات نام این فیلمها را بیان کنید.

 

نظرات   

 
+1 #483 مجتبی 1393-09-24 21:26
dead silence, insidious 1 , 2 خوبه
بازگو کردن
 
 
-1 #482 محمد صدر 1393-09-21 22:18
ننه من ترسناک ترین فیلم دنیاست؛به خصوص وقتی شبا دندوناشو در میاره و می خوابه.به سرم زده یه دوربین فیلمبرداری بخرم مثل فعالیت های ماوراء ازش فیلم بگیرم!البته منظور از ننه همون مادربزرگمه،نه مامانم. :-)
بازگو کردن
 
 
-1 #481 امیر دهقانی 1393-09-21 21:41
فقط فیلم کینه از همه ترسناک تره.

just THE Grudge ;-) ;-)
بازگو کردن
 
 
0 #480 فیلم فقط babadook 1393-09-15 21:46
:sigh:
بازگو کردن
 
 
+2 #479 زهرا 1393-08-15 09:01
فیلمایی که گذاشتی به عنوان فیلم ترسناک
واقعا مسخرس
و خنده دار مخصوصا جن گیییر :D
اونا هم بکش بکشه نه ترسناک :-?
ماوراالطبیعه هم واقعا بی محتواست :lol:
بازگو کردن
 
 
-3 #478 نوید 1393-08-09 10:03
فیلم تایلندی shutter خیلی ترسناکه .من دیشب دیدمش دهنم سرویس شد
بازگو کردن
 
 
-2 #477 saeed 1393-08-05 19:04
نقل کردن مسعود:
فقط فیلم جنگیر هست که ترسناک میباشد.بقیه فیلمهاتون نمیدونم چجور مقام اوردند شما برید فیلم کابوس رو ببینید.فیلم اره ها رو ببینید.فیلم مسیر انحرافی رو ببینید من خودم کلکسیونر فیلم ترسناک هستم.ترس به تنهایی زیبا نیست یه مقدار جلوه های ویژه و هیجان بیشتر ادمو رو سر جاش خشک میکنه.البته ناگفته نماند فیلم ماورا طبیعی هم بد نبود.


ایول منم باهات موافقم
بازگو کردن
 
 
-2 #476 داندال 1393-08-02 19:51
شما مثل اینکه REC 1 رو ندید...یا خدا...الان هم که فکرش رو می کنم مو به تنم سیخ میشه....
بازگو کردن
 
 
-2 #475 شروین 458 1393-08-01 12:53
نقل کردن delale:
نقل کردن نام فیلم:
فیلم املی روز رو ببینید تا بفهمید ترسناک یهنی چی

نقل کردن نام فیلم:
فیلم املی روز رو ببینید تا بفهمید ترسناک یهنی چی

هيچم ترسناك نبود ... شش تا جن رفته بود تو جونش ... مث بقيه جن زده شده ها ...
ديگه از بس فيلم ترسناك ديديم عادي شده همه شون ترس ندارن ، واس من يكي ك همينطوره

{اگه میتونی تونلو ببین}
بازگو کردن
 
 
-2 #474 شروین 458 1393-08-01 12:50
نقل کردن شروین 458:
نقل کردن ارشیا منیری:
نقل کردن هرکی:
فیلم ترسناک میخام.زود ی فیلمی معرفی کنید.نه چندتایی بگید.

نقل کردن هرکی:
فیلم ترسناک میخام.زود ی فیلمی معرفی کنید.نه چندتایی بگید.

به نظر من فیلم های کینه، حلقه و the others خوبن

{شروین 458 . تونل خیلی خوبه}
بازگو کردن
 
 
-1 #473 شروین 458 1393-08-01 12:47
نقل کردن ارشیا منیری:
نقل کردن هرکی:
فیلم ترسناک میخام.زود ی فیلمی معرفی کنید.نه چندتایی بگید.

نقل کردن هرکی:
فیلم ترسناک میخام.زود ی فیلمی معرفی کنید.نه چندتایی بگید.

به نظر من فیلم های کینه، حلقه و the others خوبن

{شروین 458 تونل}
بازگو کردن
 
 
-1 #472 شروین 458 1393-08-01 12:42
فیلم ترسناک فقط تونل و السلام
بازگو کردن
 
 
+2 #471 ماردین786 1393-08-01 03:58
دوستان من فیلم این تپه ها چشم دارند را نگاه کرده ام اینم وحشتناکه من خیلی دوس دارم فیلم وحشتناک همیشه چندتاپسرودختر قصد سفری یاتفریحی کنندبرا خوش گذرانی بعد....
بازگو کردن
 
 
0 #470 Ali 1393-07-23 02:49
فيلم احضار يا جن گير را از كدام سايت مي شود ديد؟ لطفا لينك آن را در اختيار بگذاريد با تشكر
بازگو کردن
 
 
-4 #469 اقا جلال 1393-07-18 17:04
منو خواهرم فیلم احضارو را دیدیم این فیلم اصلا ترسناک نبود !
بازگو کردن
 
 
0 #468 ترس 1393-07-18 17:00
فیلم درخشش اصلا ترسناک نبود
بازگو کردن
 
 
+3 #467 سادیسم تکان دهنده 1393-07-15 13:10
آلفرد هیچکاک این فیلمش بیشتر تعلیق آمیز بود تا ترسناک،در مورد استنلی کوبریک؛اصلا حالم از سینماش به هم می خوره،درخشش هم فقط مقدمه چینی محضه،دیگه کی با دیدن راهروی پرازخون و شنیدن جمله"جانی هنوز نمرده"می ترسه...فعالیت های ماوراء البته نکته خوبش کم هزینه بودنشه؛هرپند در مقایسه با آثار ایرانی ریسک محضه !هالووین روندیدم ونخواهم دید...جن گیر هم که با صدای اذان در عراق شروع میشه و ضد دینه؛چرخش سیصد و شصت درجه سر دخترک ساعت یک شب "ننه"منو درآورد؛بدفیلمی نبود...مرسی از این که نظر منو خوندید
بازگو کردن
 
 
+2 #466 بیتا 1393-07-12 15:15
فیلم ماما میشه گفت یه جورایی ترسناک است :o ولی ببینید قشنگه 8) :sad:
بازگو کردن
 
 
-1 #465 samane 1393-07-06 19:35
نقل کردن samane:
:roll:

خيلي قشششنگ بودددد دمتا گرم
بازگو کردن
 
 
0 #464 samane 1393-07-06 19:33
:roll:
بازگو کردن
 
 
0 #463 ع ل ی 1393-07-05 13:11
کانجرینگ خیلی چرته ....ولی ولف کریک وای....هم 1 هم 2 خیلی بده چون واقعنم اتفاق افتاده راجبه این فیلمایی که الانم گفتین همشونو دیدم ولی زیاد نترسیدم به جز درخشش ...خیلی بدبود
بازگو کردن
 
 
0 #462 sepideee 1393-07-01 01:22
نقل کردن sam:
نقل کردن رها:
نقل کردن Amin:
من دنبال اسم یه فیلم هستم
درباره:
یه روانشناسیه که مریضاش دچار جن زدگی میشن
تمام جلسات مصاحبه با دوربین روانشناس فیلم برداری میشه
که این فیلم رو در کنار مستند واقعیش میزارن
میشه کمکم کنید؟

شاید Devil inside بود ؟؟؟forth kind


نوع چهارم _ forth kind
درضمن دوست عزیز دچار جن زدگی نمیشن! بلکه داستان درمورد آدم های فضاییه!
بازگو کردن
 
 
+1 #461 فرزین 1393-06-30 12:26
مضخرف بودندفیلم ترسناک یعنی:احضار_آینه _مالکیت_عکاسی_ل رزش لطفا امتحان کنید
بازگو کردن
 
 
0 #460 امین 1393-06-30 01:01
نقل کردن رها:
نقل کردن Ali:
سلام من یه فیلمی دیدم که از اول فیلم تا آخرش با دوربین فیلم برداری شده.و سازندش جوری فیلمو ساخته که انگار مانند مستند و کاملا واقعی هست.داستانش هم درباره یک دختری هست که با پسری همراه هستند و جن وارد بدن دختر میشه و... اگه اسم این فیلمو میدونید توروخدا بگید من میخوام دوباره ببینمش

فک کنم منظورت paranormal activity باشه درسته؟

فیلمایی که lمن دیدم و به این سبک ساخته شدن قرنطینه و ضبط (rec)و آخرین جن گیر و paranormal ...
بازگو کردن
 
 
+1 #459 ترنم استخری 1393-06-29 18:46
خیلی مسخره بود ترسناک هم اصلا نبود :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh:
بازگو کردن
 
 
0 #458 محمد 1393-06-29 00:49
نقل کردن 23:
فیلم چندش با فیلم ترسناک فرق می کنه :-x :-x :-x :-x :-x

من هم کاملا موافقم ولی به نظر من هم فیلم های ترسناک واقعی با فیلم های ترسناک غیر واقعی هم فرق میکنه .ترسناک واقعی میشه به wolf creek. youre next. hostel. halloween و..... اشاره کرد.میتونیم خودمونو بزنیم جای اون بازیگر توی یه مخمصه گیر افتاده و بگیم میتونه برای ما هم اتفاق بیفته وقتی فیلم تمام میشه ولی باز حس این ترس در وجود ما هست شاید یک روز یک هفته یا بیشتر.ولی ترسناک غیر واقعی میشه به evil dead. descent. rec. تپه ها چشم دارند. پیچ اشتباهی و ..... اشاره کرد.ولی ترسی وجود نداره ترس هست ولی در همون لحظه وقتی که فیلم تمام بشه ترسیدن ما هم تموم میشه.ولی در مورد فیلم های جن زدگی همه ما توی اینترنت روزنامه مجله تلویزیون دیدیم باز نمی دونیم واقعیت داره یا نه ولی چون ما به روح جن شیطان بهشت جهنم اعتقاد داریم با دیدن ای فیلم ها میترسیم .اول گفتن فیلم فعالیت غیر عادی بر اساس داستان واقعی است ولی بعد معلم شد واقعی نیست.من شماره 1 و2 رو توی یک شب دیدم و اون شبء شب خیلی سختی برای من بود و هیچ وقت فراموش نمیکنم.
بازگو کردن
 
 
0 #457 محمد 1393-06-28 22:40
نقل کردن حنا:
اقا محمد مهم اینه من باهاش حال کردم ترسناکه حتما ببینیئ
د شماهم حال کنید

قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم آخه خیلی وقته این فیلمو دیدم و باید بگم حسابی با دیدن این فیلم حال کردم
بازگو کردن
 
 
0 #456 حنا 1393-06-28 21:49
اقا محمد مهم اینه من باهاش حال کردم ترسناکه حتما ببینیئ
د شماهم حال کنید
بازگو کردن
 
 
0 #455 سیاوش 1393-06-27 19:37
فیلم دمونسو کسی نداره؟؟؟؟
بازگو کردن
 
 
0 #454 محمد 1393-06-26 23:57
نقل کردن حنا:
Evil Dead......ترسناکه جدیده ببینین حال کنین

زیاد جدید نیست اگه استباه نکنم سال 2013 ساخته شد
بازگو کردن
 
 
0 #453 حنا 1393-06-26 21:18
Evil Dead......ترسنا که جدیده ببینین حال کنین
بازگو کردن
 
 
+1 #452 علی 1393-06-14 01:58
The Conjuringترسناک ترینه چون بر اساس داستان واقعیه
بازگو کردن
 
 
+1 #451 طهورا 1393-06-06 10:52
نقل کردن کامران:
فیلم جن گیر واقعا خنده دار بود :-x :-x :-x ترسناک ترین فیلمی که تو عمرم دیدم the conjuring بود واقعا ترسناکه 8)

اصصصصصصصصصلا ترسناک نیس من که میدیدم میخندیدم! اصلا کانجرینگ (اححضار) ترسناک نیس.درحد متوسطه.بُلُف هم نمیزنم.به نظرم evil dead صد برابر بهتره کانجرینگه
بازگو کردن
 
 
0 #450 sam 1393-06-04 12:09
نقل کردن رها:
نقل کردن Amin:
من دنبال اسم یه فیلم هستم
درباره:
یه روانشناسیه که مریضاش دچار جن زدگی میشن
تمام جلسات مصاحبه با دوربین روانشناس فیلم برداری میشه
که این فیلم رو در کنار مستند واقعیش میزارن
میشه کمکم کنید؟

شاید Devil inside بود ؟؟؟


forth kind
بازگو کردن
 
 
0 #449 محمد 1393-06-02 20:01
دو تا فیلم ترسناک اومده اولی devils due 2014 و دومی oculus 2014 البته خودم هنوز ندیدم .
بازگو کردن
 
 
0 #448 رها 1393-06-02 17:26
نقل کردن Amin:
من دنبال اسم یه فیلم هستم
درباره:
یه روانشناسیه که مریضاش دچار جن زدگی میشن
تمام جلسات مصاحبه با دوربین روانشناس فیلم برداری میشه
که این فیلم رو در کنار مستند واقعیش میزارن
میشه کمکم کنید؟

شاید Devil inside بود ؟؟؟
بازگو کردن
 
 
0 #447 رها 1393-06-02 17:04
نقل کردن ارشیا منیری:
نقل کردن هرکی:
فیلم ترسناک میخام.زود ی فیلمی معرفی کنید.نه چندتایی بگید.

نقل کردن هرکی:
فیلم ترسناک میخام.زود ی فیلمی معرفی کنید.نه چندتایی بگید.

به نظر من فیلم های کینه، حلقه و the others خوبن

the conjuring و paranormal activity 1 و Insidouse 1
بازگو کردن
 
 
0 #446 رها 1393-06-02 17:01
نقل کردن Ali:
سلام من یه فیلمی دیدم که از اول فیلم تا آخرش با دوربین فیلم برداری شده.و سازندش جوری فیلمو ساخته که انگار مانند مستند و کاملا واقعی هست.داستانش هم درباره یک دختری هست که با پسری همراه هستند و جن وارد بدن دختر میشه و... اگه اسم این فیلمو میدونید توروخدا بگید من میخوام دوباره ببینمش

فک کنم منظورت paranormal activity باشه درسته؟
بازگو کردن
 
 
+1 #445 Ali 1393-06-02 16:26
سلام من یه فیلمی دیدم که از اول فیلم تا آخرش با دوربین فیلم برداری شده.و سازندش جوری فیلمو ساخته که انگار مانند مستند و کاملا واقعی هست.داستانش هم درباره یک دختری هست که با پسری همراه هستند و جن وارد بدن دختر میشه و... اگه اسم این فیلمو میدونید توروخدا بگید من میخوام دوباره ببینمش
بازگو کردن
 
 
0 #444 منوتو22 1393-06-02 13:59
فیلم ترسناک واقعی :cry:
بازگو کردن
 
 
-2 #443 زهرا 1393-05-30 11:50
سایتان خوب است اما لطفا دانلود شان را هم بگزارید :-*
بازگو کردن
 
 
0 #442 ارشیا منیری 1393-05-30 11:26
نقل کردن هرکی:
فیلم ترسناک میخام.زود ی فیلمی معرفی کنید.نه چندتایی بگید.

نقل کردن هرکی:
فیلم ترسناک میخام.زود ی فیلمی معرفی کنید.نه چندتایی بگید.

به نظر من فیلم های کینه، حلقه و the others خوبن
بازگو کردن
 
 
-1 #441 مصی 1393-05-27 13:05
سلام دوستان بنده یه سوالی دارم.یه فیلم بنده در دوران طفولیت دیدم زمانی که فیلم ویدیو بود و داخل پتو قایم می کردند... البته تا حدودی و فقط یه سکاسش یادم مونده.فیلم ترسناک خارجی بود که یه زنی داخل وان نشسته بود و یه دفعه جلوش پر از کرم ظاهر میشه...خیلی دلم می خواد اون فیلم رو الان ببینم.
بازگو کردن
 
 
0 #440 محمد 1393-05-27 12:44
از شنیدن خبر مرگ رابین ویلیامز ناراحت شدم.بازیگر خیلی خوبی بود.
بازگو کردن
 
 
-1 #439 محمد 1393-05-26 22:55
از تنها فیلمی که ترسیدم فیلم paranormal activity شماره یک و دو
بازگو کردن
 
 
+1 #438 ارمیتا 1393-05-26 22:24
فیلم فقط کینه و حلقه .البته کانجیورینگ هم ترسناک بود .تو ژاندر فیلم های چندش پیچ اشتباه و اره
بازگو کردن
 
 
0 #437 fati 1393-05-24 09:57
فیلم احضار روح که ترسناک نبود!!!! :-?
بازگو کردن
 
 
+8 #436 محمدرضا 1393-05-11 14:29
سلام جرات دارید برید فیلم احضار روح رو شب نگاه کنید قسم میخورم تا صبح به در خونتون نگا کنید و منتظر جن باشید :lol:
بازگو کردن
 
 
-2 #435 hojjat 1393-05-10 17:46
من تعجب میکنم اخه نمی دونستم دختر ها هم فیلم ترسناک میبینند :o
بازگو کردن
 
 
+3 #434 احمدحسینی 1393-05-05 13:21
سلام و خسته نباشید .
فیلم جن گیر واقعا فیلم ترسناک ی است ولی یک فیلم معرفی می کنم از اونم ترسناک تر . نام فیلم : روح آمریکایی
برید ببنید . :cry: :cry: :D
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن

آخرین مطالب
Google+