آخرین نظرات بازدیدکنندگان

RSS

آخرین فعالیت های جامعه مجازی

 • درود
  دیشب میشه گفت در واقع فیلمی دیدم که دست کم تو چند سال اخیر ، داستانی نو و متفاوت و غیر کلیشه ای داشت..به دوستانی که هنوز اولدمن (oldman 2013 ) با بازی برولین رو ندیدند حتما آفر می دم که ببنند
  profile 5 روز پیش
 • ebrahim گروه جدیدی بنام, دوستداران کریستوفر نولان در مجموعه آزاد ایجاد کرده است
  groups 7 روز پیش
 • به فکر فیلم جدید کرستوفر نولان که شاید در این وضع که همه ی فیلم ها موضوع یکسانی دارن یکم متفاوت باشه
  profile 7 روز پیش
 • سلام دوستان خوبم. ديشب فيلم (kwaidan (1965 (كوايدان) را ديدم. خيلي فيلمش قشنگ بود.
  profile 10 روز پیش
 

5 فیلم ترسناک برتر

( 595 رأی )
5.2

سینمای وحشت همواره یکی از ژانرهای پرطرفدار هالیوود از ابتدا تا امروز بوده است. در 5 برتر سینمایی این هفته تصمیم گرفته ایم 5 فیلم ترسناک برتر هالیوود را معرفی نماییم. البته بار دیگر ذکر این مورد ضروری است که این نام فیلمها با توجه به نظر شخصی نویسنده در مطلب زیر آمده است و دلیلی بر برتر بودن آنها از نظر نیست. این مطلب را با احترام و پوزش از شخص محترم دراکولا و زامبی ها و خون آشامهای عزیز شروع می کنیم!


5- فعالیت های ماوراء طبیعی ( 2007 ) : این فیلم یکی از جالب ترین فیلمهایی بود که در چندین سال اخیر به نمایش درآمد. نه به ایparanormal-activityن دلیل که فیلم صرفا ترسناکی بود ، بلکه به دلیل روشی که جناب سازنده آن بکار برده بود تا فیلمش را هر چه بیشتر بفروشاند. این فیلم با بودجه حدود 11 هزار دلار در خانه آقای کارگردان ( اورن پلی ) ساخته شد. پلی در این فیلم وظیفه کارگردانی ، نویسندگی ، تدوین ، طراحی صحنه ، تهیه کنندگی ، فیلمبرداری و کلا هر وظیفه ی سینمایی که فکرش را بکنید بر عهده داشت! در این فیلم دختر و پسر جوانی به نام کتی و میکاه درحال زندگی با یکدیگر هستند اما هر نیمه شب ناگهان سر و صداهایی به گوش می رسد و... زمانی که فیلم اکران شد ، این ادعا مطرح شد که فیلم واقعی است و فیلمهایی که این دو جوان ضبط کرده اند همگی مستند است. حالا شما فکرش را بکنید که چه غوغایی بر پا شد! مردم آمریکا که همواره از سایه خود هم می ترسند، فیلم را باور کردند و شروع به مشاوره با جن گیرها کردند !  مدتی گذشت تا این فیلم هم از روی پرده های سینما کنار رفت. حالا که فیلم به فروش بالای 100 میلیون دلار دست یافته بود ، جناب پلی سازنده فیلم به میدان آمد و در یک مصاحبه اعلام کرد که : ای ملت همه شما را سر کار گذاشته بودیم! اما جالب اینجا بود که بعضی ها با این اظهار نظر کارگردان هنوز هم به واقعی بودن فیلم اعتقاد دارند! اما نباید از حق گذشت که فیلم فعالیت های ماوراء طبیعی بسیار هوشمندانه ساخته شده بود. فیلم به شکل کاملا وحشت آوری از ابتدا تا انتها رفته رفته مو را بر تن تماشاگر سیخ می کرد و بالاخره با آن پایان بندی عجیب و غریبش که از یاد هیچ تماشاگری نخواهد رفت به پایان می رسد. مهمترین دلیلی که باعث شد فیلم فعالیت های ماوراء طبیعی تا به این حد ترسناک باشد بدون شک نوع سبک فیلمبرداری و خلق موقعیت های نابی است که پلی توانسته به آن دست پیدا کند. احتمالا شما هم مثل من بعضی شبها ناگهان حس کرده اید که صدایی از بیرون می آید و منشاء آن را هم نمی دانید ، در اینصورت تجربه دیدن فیلم فعالیت های ماوراء طبیعی می تواند تبدیل به کابوس شبانه شما شود!

 

halloween

4- هالووین ( 1978 ): جان کارپنتر در سال 1978 فیلمی با هزینه حدود 300000 هزار دلار ساخت که 47 میلیون دلار فروخت. اما دردسری که این فیلم برای سازندگانش به بار آورد ، شیرینی این فروش را برایشان تلخ کرد. این فیلم به شدت توسط خانواده ها محکوم شد و بسیاری بر این باور بودند که این فیلم فقط باعث افزایش خشونت در کشور آمریکا خواهد شد. داستان فیلم از این قرار بود که پسر بچه ای 5 ساله  به نام مایکل میرز در یک شب خواهرش را می کشد و سپس به بیمارستان روانی منتقل می شود اما 16 سال بعد از آنجا فرار می کند و شروع به ادامه قتل هایش می کند. هالووینی که  کارپنتر ساخت بهانه ی خوبی به دست کسانی داد که تا مدتی در شب هالووین آن ماسک مسخره را به صورت بزنند و ملت را بترسانند. اما دیری نپایید که نسخه های متعددی از این فیلم ساخته شد و حتی تا همین سال گذشته نیز ادامه پیدا کرد و رسما تمام اعتبار فیلم را بر باد داد. شخصیت مایکل میرز در این سالها به قدری تکرار شده است که دیگر حوصله هر بیننده ای را سر می برد. فکرش را بکنید که این مایکل میرز بخت برگشته در آخر قسمت هر هالووینی که اکران شده کشته می شود و چند سال بعد دوباره سر و کله اش پیدا می شود و آدم می کشد!. همین جا باید اعتراف کنم آخرین هالووینی که دیدم مربوط به سال 2007 بود که آن را راب زامبی ( واقعا اسمش همین است ) ساخته بود. فرقی که این هالووین با هالووین سال 1978 می کرد این بود که مایکل میرزش خیلی جان سخت تر شده بود!.


3- درخشش ( 1980 ) : اقتباس استنلی کوبریک از داستان استیون کینگ ، منجر به خلق شاهکاری به نام درخشش شد. فیلمی که ابتدا زمینه را برای خلق ترس فراهم می کند و سپس تا سر حد مرگ شما را می ترساند. داستان از این قرار است که جک ( جک نیکلسون )  به همراه همسرش وندی ( شلی دوال ) و فرزندشان در زمستان عازم هتلی می شوند تا بتوانند در آنجا به مدت 3 ماه هم به شغل سرایداری بپردازند و هم جک  بتواند داستانی را که می نویسد به پایان برساند اما در ادامthe_shiningه ماجرا جک از یک نویسنده خونسرد تبدیل به روانی به تمام عیار می شود که قصد کشتن خانواده خود را دارد. اگر از تماشاگران سینما بپرسید به شما خواهند گفت یکی از بهترین فیلمهای ترسناکی است که در عمرشان دیده اند، اما اگر از عوامل فیلم ( مخصوصا خانم شلی دوال ) درباره این فیلم بپرسید به شما خواهد گفت که کابوس بوده است! کوبریک این فیلم را با وسواس بسیار زیادی ساخته است. صحنه ای که سیلی از خون در هتل اتفاق می افتد را سه بار گرفت تا بالاخره به صحنه مورد نظرش رسید! ( تمیز کاری این صحنه بعد از هر بار برداشت حدود 9 ساعت به طول می انجامید ) در مواجه با شلی دوال تا حد جنون از او بازی گرفت به نوعی که دوال بعدها گفت که قصد کشتن کوبریک را داشته! اما تمام این اتفاقات برای ما تماشاگرها تبدیل به فیلمی شد که ترس از تک تک دیوارهای هتل آن تراوش می کند. جک نیکلسون در بیاد ماندنی ترین نقش زندگی اش ، به خوبی شخصیت متزلزل جک را به تصویر کشیده است . نوع راه رفتن نیکلسون در هتل کافی است تا بیننده چشمهای خودش را ببنند تا او را نبیند! اما اوج هنرنمایی نیکلسون و البته کوبریک به صحنه ای مربوط می شود که در آن جک با تبر در هتل به دنبال وندی و پسرشان راه افتاده است و آنها از ترس جک در دستشویی مخفی می شوند. اما جک با تبر در را می شکند و بعد هم سرش را از وسط در به داخل آورده و خطاب به وندی می گوید : جانی اومده !


2- روانی ( 1960 ) : روانی را باید بهترین فیلم هیچکاک دانست. کارگردانی که عادت داشت روایت فیلمهایش را به شکل غیر معمول انجام دهد. در فیلم روانی داستان از این قرار است که خانم ماریون کران ( با بازی جانت لی ) برای انجام هر چه سریعتر ازدواج با فردی به نام سام لومیس ، پولهای کارفرمایش psychoرا می دزد و از شهر خارج می شود. او در میانه راه در یک هتل ظاهرا آرام به نام بیتس که یک جوان به نام نورمن آن را اداره می کند،  توقف می کند تا استراحتی انجام دهد. نورمن به ماریون می گوید که مادرش از نظر روانی متعاد نیست و به همین دلیل با او در کنار این هتل زندگی می کند. ماریون رفته رفته از کار خود پشیمان می شود و شب قبل از خواب تصمیم می گیرد که دوشی بگیرد اما ناگهان مادر دیوانه نورمن از راه رسید و او را در همان حمام می کشد و.... نکته جالب درباره فیلم روانی تغییر شخصیت اصلی در اواسط داستان است. جانت لی ستاره دهه 60 هالیوود در این فیلم ظاهرا در نقش اصلی ظاهر شده است و تا اواسط فیلم نیز به همین روال سپری می شود اما در اواسط داستان ناگهان هیچکاک تصمیم می گیرد که این خانم را بکشد و ادامه داستان را به دست آنتونی پرکینز بسپارد! این شوک ناگهانی بعد از گذشت بیش از 50 سال از زمان ساخته شدن فیلم ، هنوز یکی از کم نظیرترین تصمیماتی است که یک فیلمساز در عالم سینما گرفته است. اما شاهکار هیچکاک به همین ختم نمی شود. او در ادامه با منحرف کردن ذهن تماشاگر از مسیر اصلی داستان و به اشتباه انداختن او در حدس زدن اتفاقات فیلم در 5 دقیقه انتهایی فیلم چنان تماشاگر را غافل گیر می کند که بیننده به کل ماریون و پول دزدی اش را از خاطر می برد!. روانی از جمله فیلمهایی است که از ابتدا تا انتها ترسناک است و برعکس فیلمهای ترسناک امروزی ، ترس لحظه ای به تماشاگر وارد نمی کند. نکته جالب درباره این فیلم این است که بسیاری از افراد بعد از دیدن این فیلم اعلام کردند که دیگر حمام نخواهند رفت!.


جن گیر ( 1973 ) : چندین سکته قلبی ، ترس از شب ، واکنش منفی روانشناسان نسبت به دیدن این فیلم و...  ثابت می کند که این فیexorcist_lلم در دهه ی 70 میلادی چه بر سر تماشاگران آورد. جن گیر درباره دختر نوجوانی به بود که به شدت از تشنج به خود می پیچید و مادرش نیز بعد از مشورت با پزشک به این نتیجه رسیده بود که کسی نمی تواند دخترش را درمان کند. بنابراین او به توصیه پزشک تصمیم گرفت تا از یک کشیش برای درمان دخترش کمک بخواهد تا شاید این کشیش بتواند اهریمنی که در وجود دخترش جا خوش کرده را خارج کند.این داستان ساده شاید در ابتدا این تصور را در تماشاگر بوجود بیاورد که با فیلمی معمولی سر و کار دارد اما زمانی که با این دختر جنی روبرو می شود تازه متوجه می شود که داستان از چه قرار است! دیالوگهایی که بین رگان ( یا همان دختری که جن در او رسوخ کرده است ) و کشیش برقرار می شود به نوعی تقابل بین عقل و دین است. کشیش سعی دارد تا با کارهای سنتی خود از جمله قرار دادن صلیب در برابر دختر ، خواندن دعا برای شفای دختر بر مشکل او فائق آید اما جن داستان ما زرنگ تر از این حرفاست و بجای گوش کردن به کشیش ، بر روی او استفراق کرده و حتی کارهای او را نقد کرده و به او می فهماند که یک موجود بی خاصیت است! تکان خوردن های ناگهانی تخت  ، چرخیدن 360 درجه ای سر رگان ، خارج شدن بخار از دهان رگان و.. همگی جزو سکانسهای بیاد ماندنی فیلم هستند اما نکته ای که جن گیر را از فیلمهای دیگر ژانر ترسناک جدا می کند دیالوگهای تیز و معناداری بود که بین کشیش و دختر برقرار می شد. متاسفانه بعد از موفقیت فیلم جن گیر به حدی فیلمهای ضعیف و نازلی در ژانر جن و جن گیری ساخته شد که رسما اسم این فیلم را نیز بر باد داد. فیلمهایی از جمله آخرین جن گیری ، یک جن گیری آمریکایی همگی از آثار نازلی بودند که تنها به هدف تسخیر گیشه به سینماها وارد شدند و البته چندان دست خالی هم نرفتند. بهرحال اگر می خواهید که واقعا بترسید و شب را با یک کابوس به پایان برسانید ، فیلم جن گیر را تماشا کنید. یکی از امتیازاتی که فیلم جن گیر نسبت به فیلمهای ترسناک دیگر دارد این است که دوبله فارسی آن نیز موجود می باشد و خوشبختانه دوبله ای که ازاین فیلم وجود دارد توانسته فیلم را یک پله بالاتر از حد معمولش ببرد.

میثم کریمی

 

در صورتی که معتقد هستید بعضی از فیلمها از قلم افتاده است ، در بخش نظرات نام این فیلمها را بیان کنید.

 

نظرات   

 
+1 #420 محمد بلک 1393-01-29 13:18
فیلم جن گیر با صدای اذان در نزدیکی شایدعراق شروع می شود که جالب نیست.نمیدانم چرا از کوبریک بدم می آید!فعالیت های ماوراء الطبیعه خوبه.پیشنهاد می کنم به فیلم های ترسناک غیر از جن و روح و ماوراء هم بپردازید،مثل اره.
بازگو کردن
 
 
0 #419 ohsen 1393-01-29 11:59
کجاش ترسناک بود
:sad: :sad:
بازگو کردن
 
 
0 #418 sara 1393-01-26 01:12
آقا aminاسم فیلمی که دنبالشیthe forth kind یانوع چهارمه
بازگو کردن
 
 
0 #417 the forth kind 1393-01-26 01:05
[quote name="Amin"]من دنبال اسم یه فیلم هستم
درباره:
یه روانشناسیه که مریضاش دچار جن زدگی میشن
تمام جلسات مصاحبه با دوربین روانشناس فیلم برداری میشه
که این فیلم رو در کنار مستند واقعیش میزارن
میشه کمکم کنید؟[/quote
اسم فیلمی که دنبالشید the forth kindیا نوع چهارمه
بازگو کردن
 
 
+2 #416 کامران 1393-01-22 21:49
نقل کردن زودیاک:
فیلم جن گیر سال1973 خیلی خوب ساخته شده واقعا ترسناکه البته تا ده پانزده سال پیش می ترسوندالان کمدی به نظر میاد اگه میخاین بترسین فیلم the conjuring

جن گیریه زمانی ترسناک بود :-x :-x الان فقط کانجرینگ ;-)
بازگو کردن
 
 
0 #415 کامران 1393-01-22 21:47
فیلم جن گیر واقعا خنده دار بود :-x :-x :-x ترسناک ترین فیلمی که تو عمرم دیدم the conjuring بود واقعا ترسناکه 8)
بازگو کردن
 
 
+2 #414 farrokh 1393-01-18 18:12
سلام به همه . بهتون پیشنهاد میدم حتما سریال the walking dead رو ببینید خیلی با حاله خیلی.
بازگو کردن
 
 
+1 #413 ابی 1393-01-16 23:47
فقط فعالیت های ماوراء طبیعی اونم قسمت اولش
ولی منم اول شنیدم که واقعی هستش به خاطر همین بیشتر ترسیدم
بازگو کردن
 
 
+1 #412 مهسا 1393-01-16 22:28
فیلم جن گیر که اصلا ترسناک نبود :zzz
کینه هم 2و3 خیلی ترسناک نبود ولی میخوام چهارشم ببینم
بازگو کردن
 
 
+1 #411 سورن 1393-01-09 13:33
من عاشق فیلم جنگیر این فیلم واقعا زیباست لطفا نگاش کنید
بازگو کردن
 
 
+1 #410 امیررضا 1393-01-09 02:41
فیلم روانی که خیلی مزخرف بود،چیزی که نداشت ترس!
بازگو کردن
 
 
0 #409 Amin 1393-01-01 20:46
من دنبال اسم یه فیلم هستم
درباره:
یه روانشناسیه که مریضاش دچار جن زدگی میشن
تمام جلسات مصاحبه با دوربین روانشناس فیلم برداری میشه
که این فیلم رو در کنار مستند واقعیش میزارن
میشه کمکم کنید؟
بازگو کردن
 
 
+2 #408 نام فیلم 1392-12-27 16:21
فیلم املی روز رو ببینید تا بفهمید ترسناک یهنی چی
بازگو کردن
 
 
0 #407 ایدا 1392-12-24 20:32
فیلم wrong turn خیلی باهال و ترسناکه حتما ببینید
بازگو کردن
 
 
0 #406 سمیرا 1392-12-24 13:10
نقل کردن بهاره:
:zzz اخه فیلم the conjuring ک ترسناک نبود

چرا ترسناک بووووود
بازگو کردن
 
 
0 #405 وحید 1392-12-22 21:38
فیلم کلبه وحشت جدید بزارید
بازگو کردن
 
 
0 #404 باران 1392-12-22 20:10
فیلم ارباب ارزو هم خوبه :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
بازگو کردن
 
 
0 #403 هرکی 1392-12-15 22:45
فیلم ترسناک میخام.زود ی فیلمی معرفی کنید.نه چندتایی بگید.
بازگو کردن
 
 
-1 #402 ماهان2* 1392-12-15 22:42
نقل کردن غزل:
سلام بچه ها.فیلم the walking Dead حتماببینید. فیلم به این میگن نه کینه که ی زنه دلقک بااون صداش چهارستون بدن ادمو به لرزه درمیاره.این فیلمی که معرفی کردم یک شهری که دراثر یک سری اتفاقات به شهرخوناشام ها تبدیل میشه ویک سری ادم................؟برید خودتون ببینید وحا کنید.جذاب وهیجان انگیز.ترس .استرس. :roll: :sigh: :cry: 8) ;-) :lol:


واقعا فیلمی که معرفی کردی مزخرف بود، :-?
خب راستش هیجان داشت ;-) ولی اونجوری هم ترسناک نبود :roll: .بازم ممنونتم
بازگو کردن
 
 
0 #401 غزل 1392-12-15 22:38
غزل جون اسم من هم غزل هستش،ناراحت نشده باشیا :oops: ،ی سوال ازدوستان داشتم،فیلم finish time کسی دیده؟چه جوری؟ :roll:
بازگو کردن
 
 
+1 #400 غزل 1392-12-15 22:32
نقل کردن غزل:
سلام بچه ها.فیلم the walking Dead حتماببینید. فیلم به این میگن نه کینه که ی زنه دلقک بااون صداش چهارستون بدن ادمو به لرزه درمیاره.این فیلمی که معرفی کردم یک شهری که دراثر یک سری اتفاقات به شهرخوناشام ها تبدیل میشه ویک سری ادم................؟برید خودتون ببینید وحا کنید.جذاب وهیجان انگیز.ترس .استرس. :roll: :sigh: :cry: 8) ;-) :lol:


مرسی غزل جون فیلمی که معرفی کردی عالی بود.بازم معرفی میکنی؟
بازگو کردن
 
 
+1 #399 غزل 1392-12-08 21:19
نقل کردن علیرضا:
مشابه همان چیزی که در فیلم جنگیر اتفاق افتاده در واقعیت هم اتفاق افتاده.


نه بابا :o .فیلم کینه تخیّلات نویسنده هست :-| .جن وجود داره :sigh: اما نه اینجوری :cry: .این فیلم خیلی خیلی تخیلیه :eek: .کلا ژاپنی ها تورویاوخیال پردازی هستن :D ;-) :roll: 8)
بازگو کردن
 
 
0 #398 علیرضا 1392-12-08 19:54
مشابه همان چیزی که در فیلم جنگیر اتفاق افتاده در واقعیت هم اتفاق افتاده.
بازگو کردن
 
 
0 #397 علیرضا 1392-12-08 19:45
نترسیدن از یه فیلم ترسناک ممکنه بدلیل دیدن یک فیلم در شرایط مخصوص باشه.
بازگو کردن
 
 
+4 #396 غزل 1392-12-04 18:40
سلام بچه ها.فیلم the walking Dead حتماببینید. فیلم به این میگن نه کینه که ی زنه دلقک بااون صداش چهارستون بدن ادمو به لرزه درمیاره.این فیلمی که معرفی کردم یک شهری که دراثر یک سری اتفاقات به شهرخوناشام ها تبدیل میشه ویک سری ادم............ ....؟برید خودتون ببینید وحا کنید.جذاب وهیجان انگیز.ترس .استرس. :roll: :sigh: :cry: 8) ;-) :lol:
بازگو کردن
 
 
+1 #395 غزل 1392-12-03 18:37
نقل کردن به تو چه ؟؟؟:
مثلا چی ؟؟؟ :-| نقل کردن ً:
اینم بگم باهاتون خدافظی میکنم،روز عشق {ولنتاین 1392/11/25مبارک.شرمنده کادوشما :oops: :sad: :-| :sigh: نیاوردم ;-) .محظ شوخی.ولی تایک هفته ی دیگه،6اسفند،کادتونوازهمین سایت بگیرید.ی چیزی که همتون دنبالشین :lol: :lol: :D

واقعایعنی چی؟هااینکه گفتی ینی چه؟؟؟؟؟درضمن بتوچه؟دوس داشته نوشته :P 8)
بازگو کردن
 
 
-2 #394 به تو چه ؟؟؟ 1392-12-03 15:54
مثلا چی ؟؟؟ :-| نقل کردن ً:
اینم بگم باهاتون خدافظی میکنم،روز عشق {ولنتاین 1392/11/25مبارک.شرمنده کادوشما :oops: :sad: :-| :sigh: نیاوردم ;-) .محظ شوخی.ولی تایک هفته ی دیگه،6اسفند،کادتونوازهمین سایت بگیرید.ی چیزی که همتون دنبالشین :lol: :lol: :D
بازگو کردن
 
 
0 #393 بهاره 1392-11-29 17:52
:zzz اخه فیلم the conjuring ک ترسناک نبود
بازگو کردن
 
 
+3 #392 ً 1392-11-24 23:07
اینم بگم باهاتون خدافظی میکنم،روز عشق {ولنتاین 1392/11/25مبارک .شرمنده کادوشما :oops: :sad: :-| :sigh: نیاوردم ;-) .محظ شوخی.ولی تایک هفته ی دیگه،6اسفند،کاد تونوازهمین سایت بگیرید.ی چیزی که همتون دنبالشین :lol: :lol: :D
بازگو کردن
 
 
0 #391 ً 1392-11-24 22:57
نقل کردن emayoung:
:Dخیلی خوبه

ای خدا؟چی خیلی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟فیل می که آرزو معرفی کرد؟اصلابمن چه؟ازمن باهمه خدافظ.میرم تویه نظرهای موسیقی واهنگ. ;-) 8) :zzz :P :P :P :P :P :P :cry: :sad: :o
بازگو کردن
 
 
+7 #390 غزل 1392-11-24 22:38
[quote name="آرزو"]غزل جون فک کنم منظورش دانلود بوده :-? :-) :lol: .فیلم ترسناک جدید چی دارین غیر conjuring؟؟چون اونودیدم دوبار

آرزوجان اولین کسی که جوابمودادی؛home back
ترسنااااااااکه.موضوع:5تاجن هستن که مردم اون شهربه طرز فجیهی میترسوندن ومیکشتند. :eek: :sad: :cry: :sigh: ;-) .ی چیزی بهت بگم؟
بازگو کردن
 
 
0 #389 emayoung 1392-11-21 15:07
:Dخیلی خوبه
بازگو کردن
 
 
+5 #388 آرزو 1392-11-21 05:29
غزل جون فک کنم منظورش دانلود بوده :-? :-) :lol: .فیلم ترسناک جدید چی دارین غیر conjuring؟؟چون دیدم اونو دوبار.
بازگو کردن
 
 
+6 #387 غزل 1392-11-18 16:01
لطفا،خواهشا یک موضوعی بزارید تابقیه نظربدن.یااین سایت حذف بشه؟نظره؟ :zzz :zzz :zzz :-x :-x :-x :-x :sigh: :sigh: :-| :-|
بازگو کردن
 
 
+7 #386 غزل 1392-11-18 15:40
[quote name="فراز"]من اینجا راجبه یه سری فیلم ترسناک نوشتم سربزنید

عجب کاری کردیا ;-) احساس میکنم این سایت مرده؛هیچ کس جواب نمیده :cry:
بازگو کردن
 
 
+7 #385 غزل 1392-11-17 23:30
نقل کردن ramin:
salam nemitonam dl konam

نقل کردن ramin:
salam nemitonam dl konam

ماکه نفهمیدیم توچیکارنمیتونی بکنی.ای وایه من ی فکری بکن مردمو ازاین سردرگمی دربیاری
بازگو کردن
 
 
+10 #384 غزل 1392-11-16 11:44
نقل کردن ramin:
nemitonam di konam

سلام.ببخشید چه کاری نمیتونیدبکنید
بازگو کردن
 
 
+2 #383 سحر 1392-11-15 23:21
تاحالاکسی فیلم کینه4دیده؟لطفاا گه ترسناک نیست بگید تانبینم،درضمن فیلم امریکایی کشتی ارواح حتماببینید.منکه دیدم تایک ماه فک میکردم هما روح هستن.
بازگو کردن
 
 
+8 #382 سحر 1392-11-15 23:07
نقل کردن Danial:
ببین هر چی فیلم ترسناک تا الان دیدی بذار کنار فقط the conjuring رو ببین.توصیه های من هنگام دیدن این فیلم:
1_از ساعت 7 شب به بعد این فیلم را نبینید.
2_تنهایی این فیلم را نبینید.
3_در تاریکی تماشا نکنید
4_بعد فیلم حتما یه چیز خنده دار مثلا فیلم چارچنگولی ببینید و در صورت لزوم یک لیوان آب قند بخورید.
5_برای بیماران قلبی توصیه نمی شود
جون تو من شب خواستم بخوابم تا صبح رادیو قرآن داشتم گوش می کردم.چون این فیلم بر اساس واقعیت درست شده.
کاری داشتین من در خدمتم:www.elmi.fay.ir

شماالان درخدمتید؟
بازگو کردن
 
 
+7 #381 سحر 1392-11-15 22:53
نقل کردن فرزین:
جن گیر قشنگ بود ولی دوستان لطفا بگند از چیش ترسیدند؟ به خدا هیچ ترسی نداشت.همین طور درخشش هم ترسناک نبود

همون قسمت هایی که جن میرفت توجلد دختره واقعاترسناک بود
بازگو کردن
 
 
-6 #380 ramin 1392-11-15 20:50
salam nemitonam dl konam
بازگو کردن
 
 
-6 #379 ramin 1392-11-15 20:49
nemitonam di konam
بازگو کردن
 
 
-4 #378 علی ساعدی 1392-11-11 19:21
:-* :D :P 8) 8) 8) 8) 8) :-* :eek: :cry: :sigh:
بازگو کردن
 
 
-3 #377 .............. 1392-11-07 16:31
:P :P :lol: نقل کردن ..............:
کلا ژاپنی ها تو ساخت فیلم های ترسناک شهرت دارن ولی من کینه های امریکایی رو دیدم و از یکش خیلی ترسیدم و خیلی ازش خوشم اومد .مرسی که وقت گذاشتی قراره عید 3و4 کینه رو ببینم اگه درس ها بذاره .راستی حلقه 1و2 هم خوبه مخصوصا سامارا خیلی شیرین بود و خوشگلنقل کردن ساناز:
نه عزیزم میدونم کدوم قسمتو میگی اون قسمت 2 هستش دوبارم دیدم اون قسمتو چون ترسناک نبود به اندازه بقیه قسمتاش.اما این قسمت 3 میشه احتمالا اما کلا 4 تاکینه دیدم یکیش ژاپنی بود که زنه بازیگربود توفیلم.یکیش خونه کایاکورو زنه آخر آتیش زد و رفت بیمارستان.قسمت بعدش همون که شما تعریف کردین.یکی آخرشم جدیدا دیدم که خواهر کایاکوام تو ساختمون بود و به کمکش تونستن کایاکو و کلا کینه رو از بین ببرن :sigh: 8) من خیلی فیلم ترسناک دوست دارم ازنوع ژاپنیش :lol:

:P :P
بازگو کردن
 
 
-2 #376 .............. 1392-11-07 16:28
کلا ژاپنی ها تو ساخت فیلم های ترسناک شهرت دارن ولی من کینه های امریکایی رو دیدم و از یکش خیلی ترسیدم و خیلی ازش خوشم اومد .مرسی که وقت گذاشتی قراره عید 3و4 کینه رو ببینم اگه درس ها بذاره .راستی حلقه 1و2 هم خوبه مخصوصا سامارا خیلی شیرین بود و خوشگلنقل کردن ساناز:
نه عزیزم میدونم کدوم قسمتو میگی اون قسمت 2 هستش دوبارم دیدم اون قسمتو چون ترسناک نبود به اندازه بقیه قسمتاش.اما این قسمت 3 میشه احتمالا اما کلا 4 تاکینه دیدم یکیش ژاپنی بود که زنه بازیگربود توفیلم.یکیش خونه کایاکورو زنه آخر آتیش زد و رفت بیمارستان.قسمت بعدش همون که شما تعریف کردین.یکی آخرشم جدیدا دیدم که خواهر کایاکوام تو ساختمون بود و به کمکش تونستن کایاکو و کلا کینه رو از بین ببرن :sigh: 8) من خیلی فیلم ترسناک دوست دارم ازنوع ژاپنیش :lol:
بازگو کردن
 
 
0 #375 نیلو 1392-11-07 02:27
کلوپ خودکشی.کوایدن.ج ن زده.the mama.conjuring. حلقه 1. کینه 1 و 3. :o :-* :cry: :-? descent
بازگو کردن
 
 
0 #374 ساناز 1392-11-07 01:55
نه عزیزم میدونم کدوم قسمتو میگی اون قسمت 2 هستش دوبارم دیدم اون قسمتو چون ترسناک نبود به اندازه بقیه قسمتاش.اما این قسمت 3 میشه احتمالا اما کلا 4 تاکینه دیدم یکیش ژاپنی بود که زنه بازیگربود توفیلم.یکیش خونه کایاکورو زنه آخر آتیش زد و رفت بیمارستان.قسمت بعدش همون که شما تعریف کردین.یکی آخرشم جدیدا دیدم که خواهر کایاکوام تو ساختمون بود و به کمکش تونستن کایاکو و کلا کینه رو از بین ببرن :sigh: 8) من خیلی فیلم ترسناک دوست دارم ازنوع ژاپنیش :lol:
بازگو کردن
 
 
0 #373 ................ 1392-11-05 16:06
خانمی... فکر نمیکنی این کینه 2 باشه ؟؟؟خواهر کارن میره توکیو تا کارن رو از اسایشگاه ببره که کارن از پشت بوم اسایشگاه توسط کایاکو پرت میشه و میمیره.ابری هم که خواهرش باشه میگرده دنبال راز قتل کارن که به خونه مادر کایاکو میرسه و خاطرات کایاکو میاد تو ذهنش (مادر کایاکو جنگیر بوده خون مسموم مردم جنزده رو به کایاکو میداده تا مردم ازاد بشن ولی روح خود کایاکو جنی میشه و کینه...)بعد هم که به همون خونه برمیگرده شوهر کایاکو میکشتش . ولی نمیدونم اون که خودش رو کشته بود ؟!!! :eek: نقل کردن ساناز:
فاطمه خانوم شما یه چندتاشو بگین ماام بریم ببینیم.بعضیا نوشتن فیلم کینه چی میشه من تا الان 4 تا کینه دیدم اما تموم نشد که.بازم تو همون ساختمون بود و ماجراادامه داشت.فقط این قسمت خواهر کایاکو میاد کمک تا نفرینو باطل کنه خون خواهرشو که پراز نفرین و طلسم بود بایه مراسم مخصوصی باید به خورد یکی میداد تانفرین باطل بشه که عاقبت دختر بچهه تو فیلم خونو میخوره و کینه از بین میره اما خواهرکایاکو کشته میشه به دست یه پسره تو ساختمون و مثه خواهرش میشه یه کینه دیگه :lol: تازه روح کایاکو تو جلد دختربچهه باقی مونده :cry:
بازگو کردن
 
 
+1 #372 Farhad 1392-11-05 00:34
توي اين ٢٦ سال زندگي بعمرم انقدر نترسيده بودم تا وقتي كه فيلم conjuring رو ديدم. پيشنهاد ميكنم فيلمو تنها توي اتاق تاريك ببينيد
فيلم سراسر دلهوره هيجان استرس و ترس به همراه داره. تا چند روز صحنه هاش توي مغزم ميچرخيد
فيلم جنگير يك كه تعريفشو خيلي شنيده بودم چند روز پيش ديدم ولي نميدونم چرا اصلاً اصلاً منو نترسوند!
شايد بخاطره اين بود كه قبلش conjuring يا insidious رو ديدم جنگير واسم در حد يه فيلم معمولي بود!
در كل the conjuring بي نهايت جالب بود
لامصب بعضي صحنه هاش تا حد مرگ دلهوره و ترس ايجاد ميكرد
سعي نميكرد بترسونه خوده فيلم موضوع و داستانش ترسناك بود. خيلي حال كردم اونشب. فكر كنم يه پارچ از چشمام اب اومد اخه وقتي يه صحنه ترسناك ميبينم كل موهاي تنم سيخ ميشه از چشمامم اب ميزنه بيرون
قيافم موقع ديدن فيلم :sigh:
بازگو کردن
 
 
0 #371 ساناز 1392-11-03 02:06
فاطمه خانوم شما یه چندتاشو بگین ماام بریم ببینیم.بعضیا نوشتن فیلم کینه چی میشه من تا الان 4 تا کینه دیدم اما تموم نشد که.بازم تو همون ساختمون بود و ماجراادامه داشت.فقط این قسمت خواهر کایاکو میاد کمک تا نفرینو باطل کنه خون خواهرشو که پراز نفرین و طلسم بود بایه مراسم مخصوصی باید به خورد یکی میداد تانفرین باطل بشه که عاقبت دختر بچهه تو فیلم خونو میخوره و کینه از بین میره اما خواهرکایاکو کشته میشه به دست یه پسره تو ساختمون و مثه خواهرش میشه یه کینه دیگه :lol: تازه روح کایاکو تو جلد دختربچهه باقی مونده :cry:
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن

آخرین مطالب
Google+