صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : این فیلم ترس از آبرو را در دختران جوان آسیب شناسی می کند

این فیلم ترس از آبرو را در دختران جوان آسیب شناسی می کند

derakhshande-56l

کارگردان فیلم “هیس دخترها فریاد نمی زنند” گفت که این اثر برای ژانر کودک و نوجوان ساخته نشده و مخاطب آن بزرگترها هستند.

پوران در خشنده گفت: این فیلم با توجه به موضوعی که دارد برای ژانر کودک و نوجوان ساخته نشده است، به همین دلیل برای حضور در جشنواره فیلم کودک درخواست نکرده ایم. اولین نمایش این فیلم در جشنواره فجر امسال است.

وی افزود: البته هنوز مراحل میکس نهایی “هیس دخترها فریاد نمی زنند” به پایان نرسیده است اما تا جشنواره فجر آماده خواهد شد. کارهای انیمیشن “آخرین داستان” نیز در حال انجام است. اما همچنان مشکل مالی داریم.

“اخرین داستان” به کارگردانی اشکان رهگذر اولین انیمیشن دو بعدی دیجیتال در ایران است و برداشتی آزاد از داستان ضحاک شاهنامه به شمار می‌رود. در این انیمیشن از کاغذ استفاده نمی‌شود و بیشتر کارها با تپلت دیجیتالی انجام می‌شود. ساخت ” آخرین داستان” حدود دو سال به طول می‌انجامد. پوران درخشنده تهیه‌کنندگی این فیلم انیمیشن را برعهده دارد.

اشکان رهگذر تاکنون ساخت فیلم های کوتاه “تو”، “گربه قجری”، انیمیشن کوتاه “کافه دولاپه” و مدیریت هنری بازی رایانه ای “شیطنت های علیمردان خان” را برعهده داشته است.
شهاب حسینی، مریلا زارعی، جمشید هاشم‌پور، طناز طباطبایی، فرهاد آییش، مائده طهماسبی، شیرین بینا، بابک حمیدیان، مجید مشیری، اسماعیل سلطانیان، هادی مرزبان، امیر دژاکام و مهدی ماهانی، امیر آقایی، ستاره اسکندری و نیما صفایی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

“هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند” به بررسی مسائل دختران جوان می‌پردازد و ترس از آبرو را در این دوره سنی آسیب‌شناسی می‌‌کند. مرتضی پورصمدی فیلمبرداری این فیلم سینمایی را برعهده داشته است. تهیه‌کنندگی این پروژه پربازیگر برعهده درخشنده است

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها