صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : یک حکم عجیب دیگر برای بازیگران زن سینما / افسانه بایگان باید هر هفته به روانشناس مراجعه کند!

یک حکم عجیب دیگر برای بازیگران زن سینما / افسانه بایگان باید هر هفته به روانشناس مراجعه کند!

افسانه بایگان

مهدی کوهیان (حقوقدان و عضو شورای پیگیری وضعیت هنرمندان در خانه سینما) درباره حکم صادر شده برای افسانه بایگان نوشته: به گمانم شعبه ۱۰۸۸ دادگاه کیفری دو، هر روز با دیروز خودش در استفاده از ادبیات شنیع و شوکه کننده مسابقه می‌دهد.

به گزارش انتخاب در توییت این حقوقدان آمده: در رای محکومیت صادره برای خانم ‎افسانه بایگان علاوه بر توهین، افترا و تحقیر ایشان، به مسئولین فرهنگی، سینمایی و تلویزیون به شکل تلویحی ‎خانه سینما توهین مستقیم کرده است.

جزئیات محکومیت خانم ‎افسانه بایگان بخاطر استفاده از پوشش ‎کلاه

۱) ۲سال حبس تعزیری که به مدت ۵ سال تعلیق شده است.

۲) هر هفته یک بار با مراجعه به مراکز رسمی مشاوره و روانشناسی نسبت به درمان (بیماری روحی شخصیت ضد خانواده) اقدام و در پایان دوره درمان گواهی سلامت خود را ارائه نماید.

‏۳) مطالعه کتاب وخلاصه سازی دستنوشت آن ظرف مهلت دو ماه اقدام نماید

۴) دو سال از کشور ایران ممنوع الخروج باشد

۵)ممنوعیت استفاده مستقیم یا با واسطه فضای مجازی (با از دسترس خارج نمودن سیمکارت ها و خطوط تلفن همراه و ثابت و گوشی های مورد استفاده متهم متعلق به وی یاسایرین) به مدت ۲ سال

اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فرزاد
فرزاد
2 ماه قبل

یه مشت روان پریش، حکم مراجعه به روانشناس میدن!

همون همیشگی
همون همیشگی
2 ماه قبل

معنی جهان سوم در اینجا خلاصه میشه

Nima
Nima
2 ماه قبل

وقتی میگن هدف و ماموریت اینها نابودی و زمین سوخته کردن ایرانه راست میگن. منطقشون این هست که میگن ما یه سال پیش این آزار و اذیت حجاب رو که راه انداختیم منجر شد به یه قتلی که کشور رو برای ماه ها به آشوب کشید و خسارت های انسانی و مادی و معنوی جبران ناپذیری برای همه داشت و حیثیتمون تو دنیا رفت و از اون موقع کشور تو شرایط استرس هست؛ بیاید دوباره از اول انجامش بدیم!!!
هزارتا دستور جلسه و برنامه با فراری دادن سرمایه های انسانی و جایگزین کردنشون با ….خارجی دارن ولی یه برنامه درست حسابی برای درست کردن اقتصاد و صنعت و محیط زیست ندارن. چیزی هم اگه هست برای بقای خودشون و پر کردن جیب انگل زاده هاست و آمار های دروغین ۱۹۸۴ گونه اش هم میمونه برای مردم