صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : فصل سوم «The Witcher» بدترین امتیازهای تاریخ سریال را کسب کرد!

فصل سوم «The Witcher» بدترین امتیازهای تاریخ سریال را کسب کرد!

The Witcher

نتفلیکس از فصل چهارم «ویچر» (The Witcher) «لیام همسورث» را در نقش «گرالت ریویا» جایگزین «هنری کویل» می‌کند. این تصمیم که علت آن هیچ‌گاه به روشنی اعلام نشد تقریباً همه بینندگان سریال را خشمگین کرد. این هواداران حالا خشم خود از جدایی کویل را با ثبت امتیازهای ضعیف بروز داده‌اند.

دو اپیزود پایانی فصل سوم «ویچر» بدترین امتیازهای تاریخ سریال را از مخاطبین دریافت کرده است. کویل در قسمت پایانی این فصل که هفته پیش از نتفلیکس پخش شد برای آخرین بار در نقش گرالت دیده شد اما این اپیزود در آی‌ام‌دی‌بی در میان بدترین اپیزودهای تاریخ سریال قرار گرفته است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، قسمت هفتم امتیاز ۴.۳ مخاطبین را دریافت کرده که رکورد تازه‌ای برای «ویچر» است و قسمت پایانی فصل سوم با امتیاز ۵.۳ اندکی بیشتر با استقبال مواجه شده. آخرین اپیزود فصل اول با امتیاز ۸.۸ همچنان بهترین قسمت سریال از نگاه مخاطبین در آی‌ام‌دی‌بی است.

«فوربز» گزارش داده است که هر هشت اپیزود سریال در بدترین امتیازهای تاریخ سریال را دریافت کرده‌اند و تمامی آن‌ها امتیاز کمتری نسبت به اپیزودهای فصل اول و دوم دارند.

امتیاز مخاطبین فصل سوم «ویچر» در «راتن تومیتوز» نیز به ۲۲ درصد بر اساس بیش از هزار رأی رسیده در حالی که امتیاز منتقدین ۷۶ درصد برای این فصل ثبت شده است. فصل اول این سریال فانتزی از «راتن تومیتوز» امتیاز ۸۹ درصد مخاطبین را دریافت کرده بود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سین
سین
11 ماه قبل

گی فلیکس به جای سعی در ایجاد داستانهایی با ساختار دراماتیک قوی…فقط سعی در القای زور چپونی قدیس بودن lgbtqrstuvwxyz+×÷داره و نتیجه بهتر از این نمیشه….

کاربر
کاربر
11 ماه قبل

برید بازیش رو بازی کنید. خیلی بهتره.