صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : بهمن بابازاده با اشاره به ماجرای شجریان / بحث خیانت با بازیگر مشهور سینما در میان است!

بهمن بابازاده با اشاره به ماجرای شجریان / بحث خیانت با بازیگر مشهور سینما در میان است!

سحر دولتشاهی بهمن بابازاده همایون شجریان

بهمن بابازاده، خبرنگار مطرح حوزه موسیقی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، جزئیات بیشتری از حواشی بین همایون شجریان و سحر دولتشاهی را افشا کرد.

در این متن، بابازاده به این نکته اشاره کرده که خواننده مشهور دیگر رابطه ای دیگر شده و ظاهراً پای دوستان نزدیک او و سحر دولتشاهی در میان بوده است!

بهمن بابازاده نوشته:

جزییات زندگی خصوصی خواننده نامدار ایرانی در شرایطی علنی شده که ظاهراً او حالا چیزی برای از دست دادن ندارد و پاسخ صبحگاهی عجیب، و آن لحن و ادبیاتش هم بیشتر تعبیر به «دست و پا زدن» برای خروج از این وضعیت است.

شائبه الزام برای سقط آن بچه بی گناه، درگیری در مقابل منزل و البته شائبه ماجرای «خـ.ـ‌یـ،ـانـت» همه و همه اشاره هایی برای واقعیت دارد.

* قـ.ـربانی کیست؟

موضوع خیـ.ـانت از قرار معلوم چند هفته ای هست که ردگیری و مشخص شده.

همسر یکی از سینماگران که دوستی نزدیکی نیز با پارتنر سابق آقای خواننده داشت.

صفحه او در لیست «دنبال کنندگان» آقای خواننده نیز هست و حالا همسر این خانم، به لحاظ احساسی ضـ‌ربه بدی خورده و اهالی سینما دور و بر او را گرفته اند تا کار خـطرناکی نکند.

* تعصب سینمایی ها

در حالی که اهالی سینما به شدت در پی کمک کردن به دو عضو سینما (که در این ماجرا، یک طرف قضیه هستند)، یک تـ.ـ‌وییت مشکوک در تـ.ـ‌وییتر، ترنـ.ـد میشود.

سرنخ ها به بیرون درز می کنند.

بحث ابرو در راه است…

هجمه ها زیاد میشود.

هنوز مشخص نیست که جزئیات این اخبار چگونه به دست این خبرنگار دست یافته است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رامین
رامین
14 روز قبل

چه قدر این اخبار زرد رو نشر می دید دست کم با دید انتقادی مث ذره بین ولی به طور جدی بهش بپردازید درباره پدیده شوم توییت جنجال آفرین
بابازاده یه زبالست که معلوم نیست زندگی خودش چقدر فساد داره که همش دنبال این چیزاست کلا آدمای مث این فاسد دنبال سرک کشیدن تو زندگی دیگرانند توییتهای زرد می کنن

علی
علی
13 روز قبل
پاسخ به  رامین

هم بابازاده فاسده هم جماعت سلبریتی