صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : Superman هک کردنی ترین گذرواژه در جهان شد! + لیست

Superman هک کردنی ترین گذرواژه در جهان شد! + لیست

superman

پژوهشی جدید نشان داده است که واژه «سوپرمن» (Superman) در رتبه اول هک‌شدنی‌ترین گذرواژه‌ها قرار دارد. «میل‌سوییت» با بررسی ۳۰۰ میلیون حساب هک شده به این نتیجه رسیده است که شخصیت‌های ابرقهرمان نفوذ زیادی در فرهنگ عامه دارند.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما،«سوپرمن» در بیش از ۵۸۴ هزار حساب هک شده دیده می‌شود در حالی که گروه راک «بلینک-۱۸۲» با بیش از ۴۸۲ هزار نفوذ در رتبه دوم است. «بتمن» (Batman) و «جنگ ستارگان» (Star Wars) در رده‌های سوم و چهارم جای گرفته‌اند و «امینم» و «۵۰ سنت» رپرهای آمریکایی بالاتر از گروه‌های هوی متال «متالیکا» و «اسلیپنات» در جایگاه پنجم و ششم دیده می‌شوند. شخصیت‌های مارول تا رتبه نهم که به «مرد-عنکبوتی» (Spider-Man) رسیده به چشم نمی‌خورند.

سخنگوی «میل‌سوییت» می‌گوید: «متأسفانه، هکرها از تکیه بشر به رمزهای عبور ناامن بسیار آگاهی دارد.» او درباره خطرات استفاده از گذرواژه‌های تکراری اضافه می‌کند: «از هر چهار فرد یک نفر از یک گذرواژه یکسان برای بیش از یازده وبسایت و اپلیکیشن استفاده می‌کند، به این معنا که دسترسی هکر به یک حساب می‌تواند به سرعت به دسترسی دومینو-وار او منجر شود.»

چند سلبریتی‌های هالیوودی از جمله «زک افران»، «برد پیت» و «جانی دپ» در فهرست ضعیف‌ترین رمزهای عبور یافت شده در این پژوهش دیده می‌شوند در حالی که «اما واتسون» تنها بازیگر زن کشف شده است. «میل‌سوییت» به کاربران توصیه می‌کند از رمزهای عبور شخصی‌تری استفاده کنند.

 

فهرست هک‌شدنی‌ترین گذرواژه‌های در پژوهش «میل‌سوییت»:

Superman

Blink-182

Batman

Star Wars

Eminem

50 Cent

Metallica

Slipknot

Spider-Man

Minecraft

Hello Kitty

Barbie

New York Yankees

Green Day

Slayer

Flo Rida

Pantera

Warcraft

Linkin Park

Boston Red Sox

Rammstein

Harry Potter

Avatar

Terminator

Pikachu

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها