صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : «یک‌خانواده‌محترم» روی «سنگسار ثریا» و «بدون دخترم هرگز» را هم کم کرده است!

«یک‌خانواده‌محترم» روی «سنگسار ثریا» و «بدون دخترم هرگز» را هم کم کرده است!

92a2ec68c3

طالب‌زادهبا بیان اینکه «یک خانواده محترم» او را شوکه کرده است، گفت: این فیلم روی«سنگسار ثریا» و «بدون دخترم هرگز» را کم کرده و من گمان کردم این فیلمزیرزمینی ساخته شده است.

«نادر طالب‌زاده» کارشناس مسایل فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار سینماییفارس در مورد فیلم سینمایی «یک خانواده محترم» به کارگردانی مسعود بخشی،اظهار داشت: من ابتدا احساس کردم سازندگان این اثر فیلم را ساخته و فرارکرده اند. یعنی احساسم این بود که فیلم را ساختند و همانجا در پاریسمانده‌اند و به نوعی فرار کردند و به ایران برنگشتند.

وی با بیان اینکه یک خانواده محترم وی را شوکه کرده ادامه داد: این فیلم روی «سنگ سار ثریا» و «بدون دخترم هرگز» را سفید کرده است.

طالب‌زاده ادامه داد: نکته بعدی این است که مسئولینی که این فیلم‌ها راچک یا پشتیبانی می‌کنند چرا از این فیلم حمایت کردند و چطور این فیلم کهبدترین سیاه نمایی علیه ایران است در کن به نمایش در آمده است.

طالب‌زاده با بیان اینکه من در ابتدا احساس کردم این فیلم زیر زمینیساخته شده خاطرنشان کرد: در زمانی که این همه فشار و این همه هجمه‌ بر علیهایران وجود دارد این فیلم به موازات این فشارها برای آن طرف خوراک فرهنگیدرست کرده است.

وی در ادامه افزود: من از «محمد آفریده» که شخص متعهدی است و سال‌ها استکه می‌شناسم تعجب می‌کنم که این چنین فیلم می‌سازد که همه چیز در آن سیاه،تیره و تار است بطوریکه روی «سنگ سار ثریا» را کم می‌کند.

وی در ادامه به فارس، گفت: پیشنهاد می‌کنم فیلم را با 1000 نفر از مردماز هر جناح و تفکر به نمایش بگذارید و ببنید آنها چه می گویند.

طالب زاده گفت: این فیلم آنقدر سیاه نما است که حتی کسانی که علقه ای همبه انقلاب ندارند بعد از نمایش در کن از آن ابراز بیزاری می کنند و جالباینکه این فیلم خوراک تبلیغاتی برای جشنواره‌های مختلف می‌شود.

این کارشناس مسایل فرهنگی بابیان اینکه وقتی فرانسوی ها در راس تحریم هاقرار دارد و تهیه کنندگی این فیلم را یک شرکت فرانسوی در اختیار دارد تصریحکرد: ما تا چه حد قرار است سربازی فرانسوی را بکنیم؟ در فرانسه به کسانیکه تبلیغات ضد اسلام داشته باشند لقب شوالیه می‌دهند و افراد برای دریافتاین لقب اسلام را می کوبند و از فرانسه لقب سرداری می گیرند.

طالب‌زاده در ادامه به فارس، گفت: وقتی فیلم را دیدم تا 8 ساعت حالم بدبود. تا کنون آنقدر سیاه‌نمایی را در یک فیلم یک جا ندیده بودم.

فارس

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها