صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : داریوش فرهنگ: بزودی فیلم دلخواهم را می سازم

داریوش فرهنگ: بزودی فیلم دلخواهم را می سازم

f3ded279cb6e4028d5109c470779f632

داریوش فرهنگ جدا از آن که بازیگر توانمندی است کارگردانی را هم خوب می شناسد با این حال وی طی سالهای اخیر نتوانسته چنان که باید از تواناییهای کارگردانی اش استفاده کند. آخرین اثر فرهنگ در مقام کارگردان «خنده در باران» بود که در زمان اکران فرهنگ به دلایل مختلف درباره آن صحبت نکرد. بهانه گپمان با فرهنگ هم همین بود.می خواستیم بدانیم او که در زمان اکران «خنده در باران» به دلیل اختلاف با تهیه کننده درباره فیلمش کلمه ای حرف نزد حالا نمی خواهد ناگفته ها را بیان کند اما فرهنگ همچنان مهر سکوت بر لب زده و صرفا به این مساله بسنده کرد:«چند ماهی از اکران فیلم گذشته و در این مدت به این نتیجه رسیدم که راجع به آن حرفی نزنم. شاید در آینده نزدیک در این باره حرف زدم شاید هم نه ولی در هر صورت آن کار، تجربه ای بود که گذشت.»

فرهنگ درباره اینکه آیا دوباره قصد کارگردانی ندارد می گوید:«فعلا که نه دلیلش هم آن است که فیلمنامه دلخواهم به دستم نرسیده. انشاا.. یک فیلمنامه خوب به دستم برسد تا بتوانم به همین زودیها فیلم دلخواهم را بسازم.»

وقتی از فرهنگ می پرسیم آیا به غیر از مشکل فیلمنامه معضل تهیه کننده هم دارد یا نه اظهار می دارد:«نه، اتفاقا تهیه کننده همیشه هست اما مهمتر از کار کردن، کار خوب کردن است و تا ایده بکری به دستم نرسد ترجیح میدهم کارگردانی نکنم.»

داریوش فرهنگ که به تازگی بازی در «محمد(ص)» را هم به پایان رسانیده درباره نقش اش در این فیلم به شبکه ایران می گوید:«یکی از نقشهای اصلی این کار را من ایفا کرده ام. به امید خدا خیلی دوست دارم این نقش و ورای آن این فیلم مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد. آرزویم این است که این اتفاق رخ دهد. این را هم بگویم که دست اندرکاران این پروژه به زودی سورپرایز تبلیغاتی خود درباره این فیلم را هم رو خواهند کرد.»

شبکه ایران

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها