صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : سیلوستر استالونه به دنبال کارگردانی « بی مصرف های 3 »

سیلوستر استالونه به دنبال کارگردانی « بی مصرف های 3 »

98941

«بی مصرف ها» ۱ و ۲ بر اساس فیلم نامه های این بازیگر اکشن سینما ساخته شده اند و استالونه در آن نقش اصلی را بازی کرده است.

سیلوستر استالونه می گوید سایمن وست دومین قسمت فیلم را خوب کارگردانی کرد، ولی با حال و هوای درونی آن بیگانه بوده است.

به گفته استالونه: «بحث فقط بر سر یک کارگردانی خوب و دقیق نیست. باید به حال و هوای کلی قصه هم علاقمند بود، تا بتوان فیلمی جذاب کارگردانی کرد.»

این بازیگر و تهیه کننده ژانر اکشن بر این باور است که از آنجا که نویسنده فیلم نامه «بی مصرف ها» است، بهتر از هر کسی می تواند وظیفه کارگردانی آن را به عهده بگیرد.

استالونه در سال۲۰۱۰ اولین قسمت «بی مصرف ها» را کارگردانی کرد. این فیلم در کمال حیرت تحلیل گران اقتصادی سینما، با یک فروش خوب در سطح جهانی روبرو شد.

استقبال تماشاگران از این فیلم باعث شد تا تهیه کنندگان آن در شرکت فیلم سازی میلینیوم فیلمز تصمیم بگیرند امر کارگردانی قسمت دوم آن را به دست یک فیلم ساز مطرح ژانر اکشن بسپارند.

سایمن وست که در کارنامه اش فیلم های «لاراکرافت» و «هواپیمای حمل محکومان» را دارد ،این فیلم را بر اساس فیلم نامه استالونه ودیوید کالاهان کارگردانی کرد.

گفته می شود استالونه در همان زمان تولید«بی مصرف ها۲» نارضایتی خود را از حضور سایمن وست در پشت دوربین فیلم برداری ابراز کرد.

این فیلم با هزینه تولید ۹۲ میلیون دلاری خود، ۱۳۳ میلیون دلار سطح جهانی فروش کرد، که ۸۶ میلیون دلار آن سهم سینماهای آمریکای شمالی بود.

تهیه کنندگان فیلم هنوز نسبت به اظهارات جدید سیلوستر استالونه واکنشی نشان نداده اند و معلوم نیست چه کسی را به عنوان کارگردان «بی مصرف ها ۳ » انتخاب خواهند کرد.

بحث تولید «بی مصرف ها۳» از چند ماه قبل شروع شد، در این مدت، توجه تهیه کنندگان آن و رسانه های گروهی به انتخاب بازیگران جدید برای این قسمت از فیلم بوده است.

جکی چان تازه ترین بازیگری است که چند روز قبل اعلام کرد، با سومین قسمت «بی مصرف ها» همکاری خواهد کرد و نقش مهمی در ماجراهای آن دارد.

نیکلاس کیج هم ماه قبل برای بازی در فیلم انتخاب شد و شنیده می شود به احتمال زیاد هریسون فورد هم در «بی مصرف ها۳» بازی خواهد کرد.

فارس

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها