صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : پوران درخشنده : تنها حامی فیلم من مردم هستند

پوران درخشنده : تنها حامی فیلم من مردم هستند

derakhshande-4l

پوران درخشنده گفت: با توجه به فضای ایجاد شده برای فیلم «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» در جشنواره‌ی فیلم فجر و ارتباط خوبی که با مخاطب برقرار کرده، ترجیحم این است که این فیلم در نوروز اکران شود….

کارگردان «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» با توجه به استقبال مردمی از این فیلم و دریافت سیمرغ مردمی در جشنواره‌ی فجر گفت: فضای به وجود آمده برای این فیلم در جشنواره فجر، می‌تواند اکران مناسبی را برای نوروز برایش فراهم کند همان طور که برای فیلم «چهارشنبه‌سوری» در سال‌های قبل این فضا ایجاد شد.

وی با اشاره به فیلم‌هایی که در اولویت اکران اعلام شده‌اند، گفت: اکثر این فیلم‌ها از فضای تلخ و جدی برخوردارند بنابراین فکر نمی‌کنم دلیل اینکه فیلم من در اولویت دوم قرار گرفته فضای آن باشد احتمالا چون فیلم «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» حامی غیر از مردم ندارد به همین دلیل نتوانسته است اولویت اول را بگیرد.

پوران درخشنده در پایان گفت: من معتقدم که نباید برای تماشاگر انتخاب کنیم و باید یاد دهیم که خودش انتخاب کند.

«هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» روایت شیرین دختر 8 ساله‌ای است که بی‌توجهی پدر و مادر واقعه‌ای را برای او رقم می‌زند که زخم آن سالها بر روح و روانش باقی می‌ماند و همه زندگی‌اش را تحت شعاع خود قرار می‌دهد. آنچه این زخم را عمیق‌تر می‌کند و واقعه را به فاجعه ختم می‌نماید آن است که دخترک هیچ کس را نمی‌یابد تا دردو دلش را با او در میان بگذارد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها