صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : شهلا ریاحی می گوید مشکلات روحی تمام. مشکلات جسمی دارم

شهلا ریاحی می گوید مشکلات روحی تمام. مشکلات جسمی دارم

shahla-riyahi-23l
شهلا ریاحی هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران که همچنان عنوان اولین کارگردان زن سینمای ایران را نیز با خود یدک می کشد بعد از درگذشت همسرش اسماعیل ریاحی تقریبا فعالیتهای هنری خود را تعطیلی کرده است. او که این روزها به لحاظ جسمی هم آن قدرها خوب نیست در گفتگویی کوتاه از این می گوید که با مرگ همسرش کنار آمده ولی مشکلات جسمی او را خانه نشین کرده است. متن کامل گفته های شهلا ریاحی را در ادامه می خوانید:

بیشتر وقتم با تلویزیون می گذرد

راستش دیگر با ابدی شدن همسرم کنار آمده ام. به هر حال این تقدیر همگی ماست و باید روزی سفر ابدی خود را انجام دهیم. این روزها به واسطه بیماریهای جسمی ام اغلب اوقات در خانه هستم. بیشتر وقتم هم با تلویزیون می گذرد و سعی می کنم با دیدن برنامه های تلویزیونی خودم را سرگرم کنم.
درباره کیفیت برنامه های تلویزیونی قضاوت نمی کنم

درباره کیفیت برنامه های تلویزیونی قضاوت نمی کنم. برنامه سازان هم بالاخره زحمت می کشند و تلاش می کنند برنامه ای جور کنند و برای مخاطبان بگذارند. دلم نمی خواهد که چیز ناجوری درباره برنامه های تلویزیون بگویم که از آن سوء تعبیر شود اما به هر حال امیدوارم در مسیر خود رشد و تعالی را هم درنظر بگیرند. مدیران تلویزیون آثار آموزنده برای مردم نمایش دهند.
در آثاری حضور پیدا کنند که برای مردم آموزنده است

همچنان می بینم که مخاطبان از سریالهای و فیلمهای من می گویند و دوست دارند که من به صحنه بازگردم اما به هر حال فعلا تصمیمی برای بازیگری ندارم. از صمیم قلب آرزو می کنم جوانانی که جای ما را گرفته اند در کار خود موفق بوده و سلامت باشند و سعی کنند در آثاری حضور پیدا کنند که برای مردم آموزنده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها