صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : اکرن فیلم زندگینامه استیو جابز به تعویق افتاد

اکرن فیلم زندگینامه استیو جابز به تعویق افتاد

IMG15183372

اکران فیلم “جابز” که اولین فیلم درباره استیو جابز بعد از مرگش در سال 2011 است، به تعویق افتاد.

این فیلم که قرار بود 19 آوریل اکران شود به دلایل بازاریابی در تاریخ دیگری اکران می شود.

فیلم دیگری هم در همین مورد موجود است که نویسنده “شبکه اجتماعی” و “بخش غربی” یعنی آرون سورکین آن را نوشته که نباید با این فیلم با بازی اشتون کوچر اشتباه گرفته شود. فیلم کوچر سال‌های 1971 تا 2000 زندگی جابز را به نمایش درمی آورد. این بازه شامل پایه گذاری اپل، اخراج او از اپل، پایه‌گذاری نکست و پیکسار و سرانجام پس از بازگشت او به اپل بعد از خرید نکست می شود.

فیلم “جابز” در جوایز ساندنس امسال پخش شد و نقدهای متفاوتی دریافت کرد. تعدادی از منتقدان اشکال هایی در مورد داستان پیدا کردند که نه ضرورتا در مورد بازی اشتون کوچر در نقش جابز نبود.

علاوه بر کوچر بازیگران دیگری مانند متیو مودین در نقش جان اسکالی مدیر سابق اپل، جاش گد در نقش استیو ووزنیاک یکی از سازندگان اپل و آنا اوریلی بازیگر فیلم “خدمتکار” در نقش کریس آن برنان، در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

کوچر و گد در کنفرانس مک وورلد امسال حضور پیدا کردند تا برای فیلم تبلیغ کنند. گد به این موضوع اشاره کرد که بعد از تماس تلفنی طولانی از کوچر راضی به بازی کردن در این فیلم شد و شروع به گذراندن کلاس های برنامه ریزی کامپیوتری کرد. از آن زمان به بعد تریلر رسمی برای این فیلم پخش نشده و وب‌سایت رسمی فیلم هم به نظر می‌رسد که در حال بازسازی باشد.

مهر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها