صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : فیلم بعدی داونی جر

فیلم بعدی داونی جر

ptanderson-movimag

چند ماه پیش خبری آمد که پائول توماس اندرسون باید برنامه ساخت فیلم «حرفه ای» که یک درام مذهبی است را به دلیل نگرانی در مورد بودجه فیلم کنار بگذارد . حالا خبر رسیده که این کارگردان قصد دارد اقتباسی از رمان کارآگاهی «فساد ذاتی» نوشته توماس پینهان را جلوی دوربین ببرد .

زمانی که اندرسون ساختن فساد ذاتی را بر حرفه ای ترجیح داد ، نام رابرت دونی جونیور به عنوان انتخاب اول کارگردان برای ایفای نقش اول فیلم اعلام شد .

داستان در مورد سربازی به نام لری اسپورتلو است که در اواخر دهه 60 زندگی می کند . زمانی که محاکمه خانواده مانسن روی زبان ها افتاده بود . لری توسط شخصی برای کمک به جلوگیری از واگذاری اموال میکی وولفمن به یک موسسه به کار گرفته می شود . داستان عمق پیدا می کند و قهرمان داستان خودش را در وسط  یک توطئه بزرگ می بیند .

دونی جونیور فیلم های زیادی را برای فیلمبرداری در امسال داشت ، اما پس از کنار کشیدن از پروژه های «اوز ، بزرگ و قدرتمند / oz , great and powerfull» و «جاذبه» ، اکنون کمی بیکار شده است .

او در حال نقش آفرینی در فیلم «انتقام جویان» است و همچنین چندیدن فیلم دیگر در دستور کار دارد ، اما آن طور که هالیوود ریپورتر گزارش می دهد فیلم «فساد ذاتی» برای او در اولویت قرار دارد .

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها