صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : فیلم دوربین های مداربسته از لحظه تصادف پُل واکر منتشر شد

فیلم دوربین های مداربسته از لحظه تصادف پُل واکر منتشر شد

url

در چند ساعت گذشته فیلمی از دوربین های مداربسته واقع در منطقه ای که پُل واکر در آن تصادف کرد منتشر شده که لحظه تصادف را به تصویر می کشد.

در فیلم منتشر شده اگرچه هیچ تصویری از خودِ تصادف به خوبی مشخص نیست اما شدت برخورد و بلند شدن دود و آتش ناشی از این تصادف به وضوح قابل مشاهده است.

پُل واکر در 30 نوامبر سال 2013 در ساعت 3:30 بعد از ظهر، زمانی که به همراه دوستش راجر روداس در حالی که از یک مراسم خیریه خارج می شدند ، اتومبیل پورشه آنها در مسیر کنترل خود را از دست داده و با یک تیر چراغ برق برخورد کرده و منفجر می شود. پس از اعزام نیروهای پلیس به منطقه ، دو جسد از این ماشین خارج می شود که یکی از آنها پُل واکر بود.

شما می توانید فیلم لحظه تصادف پُل واکر را از طریق لینک زیر دریافت نمائید.

 

دانلود فیلم لحظه تصادف پُل واکر

اختصاصی مووی مگ

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi Kadıköy Elektrikçi