صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : افشای ارتباط فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه با یک هنرپیشه زن مشهور فرانسوی!

افشای ارتباط فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه با یک هنرپیشه زن مشهور فرانسوی!

472644 656

مجله کلوزر فرانسه روز جمعه از ارتباط فرانسوا اولاند رئیس جمهور این کشور با هنرپیشه فرانسوی ژولی گایت خبر داد و نوشت از این ادعای خود با ارائه سند دفاع خواهد کرد.

در پایگاه اینترنتی این مجله آمده است چاپ روز جمعه این مجله شامل هفت صفحه افشاگری و عکس از رابطه پنهانی رئیس جمهور 59 ساله این کشور با این هنرپیشه 41 ساله فرانسوی است.

هفته نامه اکسپرس فرانسه ماه گذشته گزارش داد سرویس های امنیتی کاخ ریاست جمهوری فرانسه از رفت و آمد های مشکوک و مکرر اولاند ابراز نگرانی کرد.
مجله کلوزر نوشت تصاویر موجود که نشان می دهد رئیس جمهور فرانسه تنها با یک محافظ در حال تردد در پاریس برای رفتن به منزل گایت است در واقع نگرانی های امنیتی را افزایش می دهد.

اولاند با والری تریرویلر زندگی می کند که به خاطر او سگولن رویال سیاستمدار سوسیالیست را که مادر چهار فرزند وی است ، رها کرد. گایت که در یکی از آگهی های انتخاباتی اولاند در سال 2012 ظاهر شد ، در ماه مارس درباره شایعات مربوط به زندگی خصوصی اش شکایت کرد. وی تاکنون در بیش از 50 فیلم حضور داشته و مادر دو فرزند است.

فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه اعلام کرده است درصدد اقدام قانونی علیه مجله کلوزر است.

اولاند گزارش این مجله را به دلیل  تجاوز به حریم خصوصی وی که همانند سایر شهروندان از چنین حقی برخوردار است ، متهم و در بیانیه ای اعلام کرد درصدد اقدام احتمالی از جمله اقدام حقوقی علیه این مجله است.

خبرگزاری فرانسه از پاریس گزارش داد اگر رابطه اولاند با این هنرپیشه فرانسوی تایید شود، در واقع این امر نشان دهنده ادامه سنت دیرینه فساد اخلاقی روسای جمهور و سیاستمداران بلند پایه این کشور خواهد بود.

ژاک شیراک رئیس جمهور سابق فرانسه نیز چند مورد رابطه خارج از چارچوب ازدواج داشته و فرانسوا میتران جانشین وی نیز با چنین وضعیتی مواجه بوده و حتی از معشوقه خود یک فرزند دختر نیز داشته است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها