صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : دستمزد یک میلیون دلاری بازیگران سریال « تئوری بیگ بنگ » برای هر اپیزود!

دستمزد یک میلیون دلاری بازیگران سریال « تئوری بیگ بنگ » برای هر اپیزود!

sdfe88fe

سال ۲۰۰۷ که اولین فصل از این مجموعه تولید می شد دستمزد بازیگران اصلی آن برای قسمت حدود ۶۰ هزار دلار بود.

به گزارش مووی مگ به نقل از بی.بی.سی، بازیگران اصلی مجموعه تلویزیونی پر طرفدار تئوری بیگ‌بنگ پس از یک اعتصاب کوتاه هنگام تولید اولین قسمت از فصل جدید این سریال، توانستند دستمزد خود را سه برابر افزایش بدهند و از این پس برای بازی در هر قسمت یک میلیون دلار دریافت کنند. چاک لوره خالق این مجموعه در مصاحبه ای گفت: «آنها لیاقت این دستمزد را دارند. بازیگران بسیار خوبی هستند و اکنون دوران موفقیت آنهاست. به نظر من همه باید موفق، شاد و ثروتمند باشند.» شکی نیست که این بازیگران همه ثروتمند خواهند شد. تولید این مجموعه تلویزیونی حداقل تا سال ۲۰۱۷ ادامه خواهد یافت. براساس توافق جدید هر یک از سه بازیگر اصلی این مجموعه یعنی جیم پارسونز (بازیگر نقش شلدون) جای گالکی (بازیگر نقش لئونارد) و کالی کوکو ( بازیگر نقش پنی) طی سه فصل آینده از تولید این سریال هر یک بیش از ۷۰ میلیون دلار دستمزد خواهند گرفت.

مائیام بیالیک (بازیگر نقش ایمی) و ملیسا راوچ (بازیگر نقش برنادت) نیز توانسته اند دستمزد خود را با درصد کمتری افزایش دهند. قرار است دو بازیگر دیگر این مجموعه نیز یعنی سایمون هلبرگ (بازیگر نقش هوارد) و کونال نایار (بازیگر نقش دکتر کوتراپالی) به زودی قرار داد جدیدی امضا کنند.

مسلما تحت تاثیر افزایش چشمگیر دستمزد بازیگران هزینه تولید این مجموعه از گذشته بسیار بیشتر خواهد شد. شبکه تلویزیونی سی بی اس- تولید کننده این مجموعه برای تولید هر قسمت بدون در نظر گرفتن دستمزد بازیگران حدود چهار میلیون دلار هزینه می کند که در نوع خود بسیار زیاد است. اما بازیگران این مجموعه می دانستند که در صورت اعتصاب حتما به موفقیت خواهند رسید. ماجراهای این مجموعه کمدی مربوط به زندگی چهار مرد جوان و دست و پاچلفتی و زن جوانی است که رفتار عجیب آنها را تحمل می کند. این سریال در سالهای اخیر تمام رکوردهای مجموعه های تلویزیونی آمریکا را شکسته و در سال گذشته هر قسمت آن به طور متوسط بیش از ۲۱ میلیون بیننده را به خود جلب کرده است. این مجموعه با فاصله بسیار زیادی از مجموعه های مشابه و رقیب موفق تر و پردرآمدتر بوده است. به عنوان نمونه سریال خانواده مدرن که از نظر میزان تماشاچی در مقام دوم قرار دارد، طی سال گذشته حدود ۱۴ میلیون تماشاگر داشت.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها