صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : استیو کارل هم به رایان گسلینگ و کریستین بیل در « کوتاه بزرگ » یپوست

استیو کارل هم به رایان گسلینگ و کریستین بیل در « کوتاه بزرگ » یپوست

s2333342

استيو کارل 52 ساله مترصد آن است که بتواند نقشي در فيلم «کوتاه بزرگ» (The Big short) داشته باشد. او علاقه مندي خود را به بازي در اين فيلم درست يک روز پس از آنکه آشکار شد برادپيت، رايان گاسلينگ و کريستين بيل در اين فيلم بازي خواهند کرد، اعلام کرد و گفته ميشود صحبتهاي ابتدايي براي پيوستن به اين گروه را نيز شروع کرده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، « کوتاه بزرگ» اقتباسي است از رمان پر فروشي به همين نام از مايکل لويس که بيش از اين نيز رمانهاي ديگري از او مثل «Moneyball» و «نقطه کور» هدف اقتباسهاي سينمايي قرار گرفته است. به هر صورت در فيلم «کوتاه بزرگ» سه نفري که نام آنها رفت به اضافه احتمالاً استيو کارل نقشهاي اصلي فيلم را خواهند داشت و به عنوان کساني که مسووليت بروز بحران در بخش مسکن را در دهه 2000 داشتند و بنابراين موجب بحران اقتصادي جهاني در سال 2008 شدند، معرفي ميشوند.

قرار است گاسلينگ نقش کريگ ليمپن را که از سوداگران دوچ بانک بود داشته باشد. بيل نيز مايکل بوري را که اولين فردي بود که بحران اقتصادي را پيش بيني کرد، دارد. نقش برادپيت نيز يک نقش دوم است. او نقش مردي به نام بن هاکت را بازي ميکند. استيو کارل هم اگر به اين پروژه بپيوندد ميتواند نقش اسيتو ايزمن را داشته باشد. نام برادپيت در ميان تهيه کنندگان فيلم ديده ميشود. همچنين قرار است آدام مک کي فيلمنامه اين فيلم را بنويسد و آن را کارگرداني کند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها