صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : بازیگران جدید به فیلم « هشت نفرت انگیز » تارانتینو پیوستند

بازیگران جدید به فیلم « هشت نفرت انگیز » تارانتینو پیوستند

2 1 201512511387

تعدادی از بازیگران کمتر شناخته شده که در فیلم‌های قبلی تارانتینو، «مرگ‌ناپذیر»، «بیل را بکش» و «جانگو زنجیر گسیخته» بازی کرده بودند به پروژه «هشت منفور» او وارد شدند.

به‌ گزارش مووی مگ به نقل از آنا ،زویی بل بازیگر « مرگ‌ناپذیر»، جیمز پارکز بازیگر «بیل را بکش» و دانا گوری‌یر، کیت جفرسن، لی هورزلی، کریگ استارک و بلیندا اووینو از فیلم «جانگو زنجیر گسیخته» و همچنین جین جونز که بازیگر «جایی برای پیرمردها نیست» برادران کوئن و «زندگی عجیب تیموتی گرین» بوده است به جمع بازیگران فیلم تازه طبق معمول پر ستاره کوئنتین تارانتینو پیوستند.

پیش از این حضور بازیگرانی مانند ساموئل ال. جکسن، کرت راسل، چنینگ تاتوم، جنیفر جیسن لی، دمیان بیشیر، مایکل مدسن و والتن گاگینز در وسترن تازه کوئنتین تارانتینو، «هشت منفور» (Hateful Eight) قطعی شده و فیلم‌برداری این فیلم با حضور بازیگران نقش‌های اصلی در تلوراید کلرادو به جریان افتاده است.

داستان «هشت منفور» حدود 10 سال پس از جنگ داخلی آمریکا و در نیمه دوم قرن نوزدهم اتفاق می‌افتد. توفان و کولاک باعث می شود که جایزه‌بگیرها، افراد تحت‌تعقیب، راهزن‌ها و چند مسافر دیگر که گذشته مشکوکی دارند در یک‌جا جمع شوند و وقایعی اتفاق می افتد که افراد آن‌جا احساس می‌کنند شاید هرگز به مقصد نرسند.

فیلم‌نامه را کوئنتین تارانتینو نوشته و بازنویسی کرده است و کارگردانی را بر عهده دارد. ریچارد گلَدستاین، استیسی شِر و شانن مک‌اینتاش تهیه‌کنندگان فیلم «هشت منفور» و هاروی واینشتاین، باب واینشتاین و جورجیا کاکانادز مدیران تولید این فیلم هستند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها