صفحه اصلی > دسته‌بندی نشده : فیلم خانواده چیست؟

فیلم خانواده چیست؟

هر جامعه و ملتی بنا به پیشینه ی خود دارای فرهنگ و آدابی است که تنها منحصر به خود اوست و در هیچ جای جهان نمی توان نمونه آن را یافت!از آنجا که ما در سایت MovieMag به معرفی آثار خارجی می پردازیم و آنچه در فرای مرزهای ما ساخته می شوند، دارای تفاوت هایی با ارزش ها و فرهنگ ماست، بر آن شدیم که بخش جدیدی را ایجاد کنیم که در آن به فیلم های خارجی از دیدی دیگر نگاه شود .در این بخش فیلم ها توسط تیم نویسندگان سایت MovieMag به صورت کامل دیده و تحلیل می شوند و پس از آن در مورد صحنه ها و مواردی که دارای مشکل و مورد هستند و با آنچه در خانواده ی ایرانی ارزش محسوب میشوند، در تضاد باشند اطلاع رسانی می شود. هدف کلی این بخش این است که افراد بتوانند با آسودگی خاطر کامل و با دیدی بازتر نسبت به انتخاب فیلم ها برای تماشا در کنار خانواده اقدام کنند ، این مورد به خصوص برای افراد بزرگتر خانواده که فرصت و آشنایی کمتری با فیلم های جدید دارند میتواند موثر و مفید باشد.
تلاش ما بر آن است تا بتوانیم برای تمام سلیقه ها و از تمامی سبک های سینمایی آثار و فیلم هایی را پیدا کنیم که بتوان آنها را در جمع خانوادگی به نمایش در آورد.
با تمام تلاشی که به کار خواهیم بست در پایان باز هم از شما میخواهیم که فیلم ها را پیش از دیدن به صورت خانوادگی حتما یک بار به صورت فردی و خصوصی آن را مشاهده کنید.
بخشی که در حال حاضر تحت نام فیلم خانوادگی راه اندازی شده است در نوع خود همانندی ندارد و کار تازه ای است.برای بهتر و کامل تر شدن این بخش نیاز مند آن هستیم که نظرات شما دریافت کنیم.هر گونه پیشنهادی دارید می توانید برای ما بنویسید تا در نوشته های آینده انجام گیرد
با سپاس فراوان
MovieMag
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها