صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : ویدئوی خداحافظی پُل واکر دو میلیارد بار دیده شده است!

ویدئوی خداحافظی پُل واکر دو میلیارد بار دیده شده است!

20160920103721 3

با وجود این که نزدیک به ۳ سال از فوت پل واکر می‌گذرد، اما این بازیگر هنوز مورد توجه است و این بار ویدیویی از پل واکر از رقم بزرگ ۲ میلیارد بار دیده شدن در یوتیوب عبور کرده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، ویدیوی آهنگ هیپ هاپ «دوباره می بینمت» یا «See You Again» که در تجلیل از خاطره پل واکر ساخته شد، از مرز ۲ میلیارد بار بازدید در وبسایت یوتیوب عبور کرده و رکوردی خیره کننده از خود به جا گذاشته است.

این آهنگ که یکی از آهنگ های فیلم «سریع و خشمگین ۷» بود و در صحنه های پایانی فیلم پخش شد، توسط ویز خلیفا و چارلی پوت نوشته و ساخته شده است. در خود ویدیوی آهنگ، تصاویر مختلفی از واکر و دیگر بازیگران این مجموعه فیلم‌های اکشن محبوب نشان داده می شود و در صحنه آخر فیلم، شخصیت واکر یعنی برایان او کانر در حالی دیده می‌شود که با شخصیت وین دیزل یعنی دام تورتو در حال مسابقه دادن است. در نهایت مسیر این دو از یکدیگر جدا می‌شود و او کانر زیر نور خورشیدی که در حال غروب است، از مسیری دیگر به راه خود ادامه می‌دهد.

در حال حاضر این ویدیو به دومین ویدیوی تاریخ بدل شده که توانسته چنین تعدادی از بازدیدها را به خود اختصاص دهد. ویدیوی اول مخصوص آهنگ «گانگنام استایل» از Psy است که مدتی پیش یک پدیده در موزیک پاپ دنیا شد و در حال حاضر ۲٫۵ میلیارد بار مشاهده شده است.

واکر در یک تصادف رانندگی دلخراش در سال ۲۰۱۳ و در حالیکه فیلم در مراحل فیلمبرداری و ساخت بود جان خود را از دست داد. ماشین پورشه‌ای که واکر سوار آن بود و توسط دوستش رانده می شد از جاده خارج شد و به یک تیر چراغ برق برخورد کرد. برادران این بازیگر یعنی کیلب و کودی بعضی از صحنه های پایانی فیلم که در زمان مرگ او هنوز فیلمبرداری نشده بودند را کامل کردند تا فیلم هفتم از مجموعه «سریع و خشمگین» بتواند راهی پرده‌های سینما شود.

خود وین دیزل هم به یاد دوست از دست رفته‌اش تا به حال چند بار در مراسم های مختلف این آهنگ را خوانده است. دیزل که در کنار پل واکر دو نقش اصلی مجموعه فیلم‌های «سریع و خشمگین» ‌را بازی کردند، به عنوان دو چهره اصلی فیلم شناخته می شدند و دوستی این دو آنقدر عمیق بود که دیزل به یاد دوست فقیدش اسم دخترش را پائولین گذاشت و اعلام کرد با این کار قصد داشته تا یاد او را به عنوان بخشی از خانواده‌ و بخشی از دنیایش زنده نگه دارد.

درهر حال آهنگ «دوباره می‌بینمت» هنوز هم به شدت محبوب است و در ماه آوریل توانست یکی از رکوردهای اسپاتیفای را بشکند. «دوباره می بینمت» در آوریل در تنها یک روز بیش از ۴٫۲ میلیون بار و در یک هفته بیش از ۱۲٫۹ میلیون بار استریم شد.

فروش بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلاری فیلم هفتم مجموعه «سریع و خشمگین» در دنیا آن را به چهارمین فیلم پرفروش جهان در همه تاریخ سینما بدل کرد و پیش از «هری پاتر و قدیسان مرگبار: قسمت دوم» قرار گرفت که در مجموع ۱٫۳۴ میلیارد دلار فروش کرده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها