صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : آمریکا برای بازیگر 8 ساله هندی ویزا صادر نکرد!

آمریکا برای بازیگر 8 ساله هندی ویزا صادر نکرد!

20161109144046 28

یک پسر بچه هندی که در فیلم «شیر» در کنار نیکول کیدمن بازی کرده، نتوانست از دولت آمریکا برای حضور در نمایش فیلمش ویزا بگیرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، سانی پاوار کودک ۸ ساله هندی که می‌خواست همراه پدرش راهی آمریکا شود تا در نمایش فیلمش حضور داشته باشد، با مخالفت سفارت آمریکا برای گرفتن ویزا روبه رو شد.

واینستاین کمپانی توزیع‌کننده این فیلم است و می‌گوید این بچه قرار بود با پدرش به لس‌آنجلس پرواز کند و بعد به نیویورک برود تا برای نمایش فیلم ‌«شیر» در آنجا حضور داشته باشد.

این بچه در فیلم «شیر» در نقش کودکی هندی بازی کرده که توسط شخصیتی که نیکول کیدمن نقش او را بازی می‌کند به فرزندخواندگی پذیرفته می‌شود و به استرالیا می‌رود. در واقع سارو بیرلی در خیابان‌های کلکته گم شده و راهی یتیم‌خانه می‌شود و بعد یک زوج استرالیایی او را به فرزندخواندگی می‌پذیرند. در بخش بعدی فیلم این بچه بزرگ شده و نقش او را دیو پاتل بازی می‌کند. بقیه فیلم را سارو که بزرگ شده دنبال می‌کند که از گوگل ارث استفاده می‌کند تا بتواند خانواده‌اش را پیدا کند.

کمپانی واینستاین تلاش می‌کند تا بتواند در آخرین لحظات برای این پدر و پسر ویزا بگیرد، اما مقامات کمپانی نگران هستند که سفارت آمریکا از ترس اقدام احتمالی آنها برای دریافت پناهندگی با دادن این ویزا مخالفت کند.

این کمپانی تاکید کرده می‌خواهد این پسر به عنوان یکی از ستارگان فیلم در مراسم افتتاح فیلم حضور داشته باشد. سخنگوی کمپانی گفته است: اینها پارانویای مهاجرت است. این بچه و پدرش مطلقا برای هیچ کسی خطری محسوب نمی‌شوند و ما سعی داریم با تجدید نظر از سوی وزارت امور خارجه این مشکل را حل کنیم.

فیلم «شیر» درجشنواره فیلم تورنتو اکران شد و این کودک بازیگر در آنجا نیز حضور نداشت.

«شیر» ۲۵ نوامبر در آمریکا و ۱۹ ژانویه در استرالیا و ۲۰ ژانویه در بریتانیا اکران می شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها