صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : بلیت 300 هزار تومانی برای اکران خصوصی « سلام بمبئی » تایید شد!

بلیت 300 هزار تومانی برای اکران خصوصی « سلام بمبئی » تایید شد!

20161122130530 12

اکران خصوصی فیلم «سلام بمبئی» در برج میلاد با فروش بلیت 300 هزار تومان برگزار می شود.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران، نشست خبری فیلم «سلام بمبئی»، محصول مشترک ایران و هند با حضور جواد نوروزبیگی تهیه کننده، قربان محمدپور کارگردان و امیدرضا کشتی آرای سرمایه گذار فیلم در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

جواد نوروز بیگی تهیه کننده فیلم گفت: قربان محمدپور فیلم نامه را در بهمن 94 به من داد و مطالعه کردم و از زمان خواندن فیلم نامه تا کلید زدن کار حدود 10 ماه طول کشید.

وی ادامه داد: هند برای ساخت فیلم دردسر های زیادی داشت، چون ما با فیلمبرداری آن جا آشنا نبودیم و با مسائلی مواجه شدیم و گروه خیلی کم استراحت کرد، ولی خوشبختانه با همه مشکلات فیلم به لحاظ کیفی خوب بود.

نوروزبیگی عنوان کرد: کار مشترک به سینمای ما کمک می‌کند، تا فیلم ما علاوه بر ایران در جا های دیگر هم اکران شود.

این تهیه کننده در پاسخ به این سوال که قیمت‌های بلیت اکران خصوصی برای مردم 300 هزار تومان است، بیان کرد: بلیت ما بر اساس مصوبه به فروش می‌رسد، اما هر فیلمی مراسمی دارد و مراسم فیلم ما در سالن برج میلاد است و حدود بیست نفر از عوامل از هند می‌آیند.

وی ادامه داد: این هزینه ها چیزی حدود یک میلیارد تومان می‌شود و هر کسی که دوست دارد در این مراسم باشد و با بازیگران فیلم از نزدیک دیدار کنند، می‌توانند این بلیت را تهیه کرده و به اکران خصوصی بیاید. این اتفاق در گذشته سابقه داشته هم برای شهرزاد و هم در زمان جشنواره فجر این اتفاق افتاد.

نوروز بیگی در خصوص میزان سرمایه گذاری برای ساخت این فیلم عنوان کرد: در زمان تولید ما سرمایه گذاری کردیم، اما قسمتی از هرینه ها را کمپانی هندی بر عهده می‌گیرد. فیلم ما تا نزدیک عید نوروز اکران خواهد بود و اگر سرگروه هم نداشت در گروه آزاد به اکران خود ادامه خواهد داد، اما دو هفته به خاطر جشنواره فیلم فجر اکران فیلم متوقف خواهد شد.

وی تصریح کرد: ما نظر شورای پروانه نمایش را جلب کردیم اما برنامه ریزی ما در شورای نظارت گیر کرد، می خواستیم که فیلم ما عید اکران شود، اما شرایط مهیا نشد، تا پخش آن به آذر ماه رسید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها