صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : ساخت دنباله فیلم « هیولاهای شگفت انگیز و زیستگاه آنان » تایید شد

ساخت دنباله فیلم « هیولاهای شگفت انگیز و زیستگاه آنان » تایید شد

maxresdefault Copy 1024x576

پس از فروش هنگفت «هیولاهای فوق العاده و کجا آنها را پیدا کنیم»، طبعاً طرح ساخت قسمت دوم این فیلم نشأت گرفته از کاراکتر معروف هری پاتر نیز به تصویب رسیده و هم اینک مشخص است که یکی از کاراکترهای آن فیلم لتا لسترانج خواهد بود که از دوستان نیوت اسکاماندر، کاراکتر اصلی قسمت نخست هیولاهای فوق العاده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، لسترانژ یک ساحره جوان است که اسکاماندر (با بازی ادی ردماین) در دوران تحصیل اش در مدرسه سحر و جادوگری هاگ وارتز با وی آشنا شد. او از اقوام کاراکتر شیطانی بئاتریکس لسترانج است که در سری کتاب های ۷گانه هری پاتر و فیلم های ۸گانه منتج از آن به هنردوستان معرفی شد. در قسمت اول «هیولاهای فوق العاده» هم لتا لسترانج مشاهده می شود اما به صورت بسیار کوتاه و در قاب کوچک عکسی که اسکاماندر حین سفرهایش با خود حمل می کند.

فروش فراوان این فیلم در سال پایان یافته میلادی این مسئله را بیش از پیش ثابت کرد که هر اثر هنری در بردارنده مهرها و نشان های هری پاتر برای فروشی چشمگیر در گیشه ها و ادامه دادن به افسانه پاتر مهیا است و حتی کاراکترهای جنبی این سری آثار نیز می توانند با داستان های خود و ورسیون های جدید سینمایی پولساز باشند. این در حالی است که جی.کی رولینگ نویسنده زن بریتانیایی ۷ کتاب هری پاتر پس از توفیق ورسیون های سینمایی این کتاب ها به لطف آشنا شدن هر چه بیشتر با اصول سناریونویسی همکاری نزدیکتری را با استودیوهای سینمایی آغاز کرده و برای پردازش فیلم های بعدی مرتبط با کاراکترهای جنبی هری پاتر اقداماتش را شدت بخشیده و شخصاً مشغول سناریونویسی است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها