صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : معرفی چهره های مشهور سینما که احتمال دارد تاثیرگذارترین چهره تایم شوند + تصاویر

معرفی چهره های مشهور سینما که احتمال دارد تاثیرگذارترین چهره تایم شوند + تصاویر

1211869 9252

هفته‌ نامه معروف و معتبر تایم همه‌ساله با اعلام لیست ۱۰۰ چهره تاثیرگذار ‌سال نقش مهمی در شکل‌دادن به ترکیب اسامی چهره‌های مطرح و تاثیرگذار هر ‌سال بازی می‌کند. این فهرست که ١٠٠ نفر مطرح در زمینه‌های گوناگون را شامل است، حاصل جمع نظرات و آرای نویسندگان و کارشناسان این هفته‌نامه تاثیرگذار است با آرای مردم و مخاطبان این نشریه قدیمی….

به گزارش مووی مگ به نقل از برترین ها، در شرایطی که هنوز حدود دو ماه تا زمان اعلام رسمی این ١٠٠ چهره مطرح و موثر زمان باقی است، این هفته‌نامه مشهور نظرسنجی خودش را آغاز کرده است. این مجله آمریکایی که هم‌اکنون ریچارد استنگل سردبیری آن را برعهده دارد در ‌سال ۱۹۲۳ توسط بریتون‌ هادن به‌عنوان نخستین مجله هفتگی آمریکا منتشر شد.

سنت انتخاب شخصیت‌ سال از ‌سال ۱۹۲۷ در مجله تایم بنیان گذاشته شد. در پایان این سال، سردبیران تایم می‌خواستند مهم‌ترین خبر را در هفته‌ای کم‌خبر انتخاب کنند. از سوی دیگر مدتی قبل از آن، تایم، عکس چارلز لیندبرگ هوانورد را بعد از پرواز تاریخی‌اش بین اروپا و آمریکا روی جلد منتشر نکرده بود. آنها به این نتیجه رسیدند که لیندبرگ را مرد‌ سال معرفی کنند و با یک تیر دو نشان بزنند. از آن زمان، مجله تایم هر سال شخصیت‌ سال را انتخاب می‌کند. در ‌سال ۱۹۹۹ عنوان مرد‌ سال به شخصیت (یا فرد) ‌سال تغییر یافت. با این حال، مجموعا زنان حضور کمتری در این جایگاه داشته‌اند. والیس سیمپسون در ‌سال ۱۹۶۳، سونگ می‌لینگ در ‌سال ۱۹۳۷، ملکه الیزابت دوم در‌ سال ۱۹۵۲ و کورازون آکوینو در ‌سال ۱۹۸۶ از معدود زنانی بوده‌اند که تاکنون به‌طور مجزا عنوان شخصیت‌ سال را دریافت کرده‌اند.

در ‌سال ۱۹۶۰ دانشمندان آمریکایی، در ‌سال ۱۹۵۶مبارزان آزادیخواه مجارستانی، در ‌سال ۱۹۷۵ زنان آمریکایی و در ‌سال ۲۰۰۳ سربازان آمریکایی از گروه‌هایی بوده‌اند که به‌طور مشترک روی جلد شماره مخصوص آخر‌ سال تایم قرار گرفته‌اند. از روسای جمهوری آمریکا که جز یکی، دو استثنا همه روی جلد تایم رفته‌اند، آیزنهاور تنها رئیس‌جمهوری بوده که پیش از این‌که به ریاست‌جمهوری برگزیده شود، روی جلد رفت. او بار دیگر هم در‌ سال ۱۹۵۹ عنوان چهره ‌سال را برد.
در روز ۳۱ دسامبر ۱۹۹۹ آلبرت انیشتین شخصیت قرن معرفی شد. فرانکلین روزولت و مهاتما گاندی دیگر نامزدهای این عنوان بودند. فرانکلین روزولت تنها کسی است که سه‌بار این عنوان را برده‌است: در سال‌های ۱۹۳۲، ۱۹۳۴ و ۱۹۴۱.
١٠٠ چهره مطرح تایم نیز از همان‌ سال ١٩٩٩ معرفی شدند. درواقع این فهرست نخستین‌بار در ‌سال ۱۹۹۹ زمانی که مجله تایم ۱۰۰ فرد تاثیرگذار در قرن ۲۱ را معرفی کرد، منتشر شد و به علت محبوبیتی که در پی داشت، در ‌سال ۲۰۰۴ این مجله تصمیم گرفت آن را به صورت سالانه تهیه و منتشر کند. این فهرست که هر‌سال یک‌بار منتشر می‌شود نام ۱۰۰ فردی که در آن‌ سال در دنیا تاثیرگذار بودند را معرفی می‌کند. هرچند تایم تاکیدا اعلام کرده است که نام‌برده‌شدگان افرادی هستند که به‌طور چشمگیری باعث پیشرفت یا حتی پسرفت بشریت شده‌اند، درج این نام‌ها گهگاه به‌عنوان افتخار و ارزش نیز تلقی شده ‌است.
این فهرست به پنج گروه به‌گونه‌ای تقسیم‌بندی شده است که تصور می‌شود این اشخاص را در متناسب‌ترین قالب ممکن قرار دهد. این پنج گروه عبارتند از رهبران و انقلابیون، سازندگان و قدرتمندان، هنرمندان، دانشمندان و اندیشمندان، قهرمانان و مشاهیر. برای تشکیل این فهرست مجموعا صدنفره، ۲۰ نفر در هر گروه رتبه‌بندی و برخی مواقع افرادی نیز به صورت گروهی مطرح می‌شوند. این افراد که مشترکا باعث شگفتی و در کل دارای معیارهای مورد نظر تایم بوده‌اند در قالب‌های دو یا چند نفره در این فهرست گنجانده می‌شوند. امسال تاکنون نام ١١٤ نامزد حضور در لیست ١٠٠ نفره تایم روی وب‌سایت قرار گرفته و مردم می‌توانند با انتخاب گزینه‌های بله یا خیری که زیر نام و تصویر هر فرد آمده او را برای قرار گرفتن در لیست نهایی تأیید یا رد کنند.

جیمی کیمل

مجریان برنامه‌های روزانه تلویزیون همیشه به خاطر فرصتی که برای حضور روی آنتن شبکه‌ها دارند و تاثیری که بر مخاطب می‌گذارند، گزینه‌هایی بسیار منطقی برای حضور در میان چهره‌های تاثیرگذار ‌سال به حساب می‌آیند. با این حال جیمی کیمل به دو دلیل دیگر هم می‌تواند در فهرست نهایی قرار گیرد. اول از همه او مجری مراسم امی دوره گذشته بود.
1211848 763 
مراسمی که به اسکار تلویزیون مشهور است و در آن یکی از چهار جایزه بزرگ صنعت سرگرمی آمریکا به برگزیدگان تلویزیون اهدا می‌شود. در عین حال کیمل کمتر از دو ماه پیش، اسکار هشتادو‌نهم را هم میزبانی کرد. مراسمی که با انتقادات تند او از دونالد ترامپ همراه بود و درحالی‌که فقط چند لحظه تا یک پایان آبرومند فاصله داشت با تغییر برنده نهایی اسکار بهترین فیلم، تبدیل به یک فاجعه کامل شد. به‌هرحال اگر نام جیمی کیمل را در میان ٠٠١ چهره تاثیرگذار امسال تایم دیدید، تعجب نکنید.

اما استون
در سال‌های اخیر اما استون در ‌هالیوود به موفقیت‌های قابل توجهی رسیده است. او ‌سال ٥١٠٢به خاطر بازی در فیلم مرد پرنده‌ای نخستین‌بار نامزدی در اسکار را تجربه کرد و با این‌که ساخته الخاندرو گونسالس ایناریتو توانست به جایزه اسکار بهترین فیلم دست پیدا کند، او بهترین بازیگر نقش مکمل زن نشد.
1211849 305
اما به عکس، امسال تجربه بازی در «لالالند» دیمین شزل درحالی اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را برای استون به ارمغان آورد که این فیلم موزیکال، جدال بر سر جایزه بهترین فیلم را به «مهتاب» واگذار کرد. استون امسال به جز اسکار موفق شد به خاطر بازی در «لالالند» جوایز بفتا، گلدن گلوب، انجمن بازیگران آمریکا و جام ولپی جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز را هم به خودش اختصاص دهد و اگر همه اینها نتواند یک بازیگر را وارد فهرست چهره‌های مهم‌ سال گذشته کند، چه چیزی می‌تواند؟

وایولا دیویس
پس از آن‌که دو‌سال هیچ بازیگر سیاهپوستی نتوانست نامزدی در اسکار را تجربه کند، وایولا دیویس نه‌تنها در کنار چهره‌هایی چون اکتاویا اسپنسر و دنزل واشینگتن توانست این سد را بشکند، بلکه با بردن اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن به هفتمین بازیگر زن سیاهپوستی تبدیل شد که توانسته جایزه نقش مکمل را به خودش اختصاص دهد.
1211850 481
دیویس امسال همین‌طور در فیلم ابرقهرمانی جوخه انتحار هم حضور داشت که در گیشه به فروشی حدود ٠‌٥٧ میلیون دلار دست پیدا کرد. عددی که در میان بازیگران زن رنگین‌پوست خارق العاده به حساب می‌آید.

اما واتسون
دو‌سال پیش اما واتسون تصمیم گرفت یک‌سال از بازیگری فاصله بگیرد و طبق آنچه خودش اعلام کرد با مطالعات بیشتر، فمینیست بهتری شود. بازیگر مجموعه فیلم‌های هری پاتر همین کار را هم کرد و کمپینی را در راستای دفاع از حقوق زنان به وجود آورد. او در این مدت برای سخنرانی به سازمان ملل رفت و حتی با وجود این‌که یک بریتانیایی متولد فرانسه است در راهپیمایی زنان علیه دونالد ترامپ شرکت کرد. به جز فعالیت‌های فمینیستی او، دوره مطالعاتی واتسون هم بالاخره تمام شده و این بازیگر سرشناس چند هفته‌ای می‌شود که با «دیو و دلبر» به پرده‌های سینمای بازگشته است.
1211851 142 
اثری موزیکال که اقتباسی از روی یکی دیگر از انیمیشن‌های کلاسیک کمپانی دیزنی به حساب می‌آید. حالا این فمینیست جوان، یکی از شاهزاده‌های دنیای کودکانه دیزنی هم هست. فروش ٧٠٠‌میلیون دلاری «دیو و دلبر» تا این لحظه، باعث شده که اما واتسون به پردرآمد‌ترین بازیگر زن سینما در ‌سال ٢٠١٧ تبدیل شود. او به جز دو‌میلیون دلاری که برای بازی در نقش بل گرفته، قرار است ‌درصدی از فروش جهانی را هم به خودش اختصاص دهد. واتسون کمتر از یک ماه دیگر با «دایره» به سینما باز می‌گردد تا این‌بار بازی در کنار تام هنکس را به کارنامه‌اش اضافه کند و فرصت داشته باشد تا آمار دستمزدش را بهبود هم ببخشد.

رایان گاسلینگ
بازی به‌عنوان نقش اول مرد فیلمی که هفت جایزه گلدن گلوب را به خودش اختصاص داده، ١٤ نامزدی اسکار داشته و ٦ مجسمه طلایی را هم برده هر کسی را می‌تواند وارد فهرست تایم کند.
1211853 269 
سهم گاسلینگ از این جوایز، تندیس گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اول مرد فیلم‌های کمدی یا موزیکال بود. این بازیگر مشهور به جز تمام ویژگی‌هایی که دارد، کانادایی هم هست. آیا دهن‌کجی به دونالد ترامپ حتی وارد فهرست تایم هم می‌شود؟ فهرستی که به احتمال قریب به یقین خود رئیس‌جمهوری آمریکا را هم به‌عنوان یکی از اعضای اصلی‌اش خواهد داشت.

لین مانوئل میراندا
این بازیگر، کارگردان و موزیسین سرشناس آمریکایی که ‌سال گذشته هم در میان ١٠٠ چهره تاثیرگذار تایم حضور داشته با ٣٧‌سال سن یکی از پرافتخار‌ترین هنرمندان دهه فعلی به حساب می‌آید. او که در سال‌های گذشته به خاطر کارگردانی، بازی و نوشتن متن تئاتر مشهور همیلتون جوایز تونی، امی و گرمی را به خودش اختصاص داده امسال نمایشنامه این اثر موزیکال را همراه با آلبوم ترانه‌های آن منتشر کرد. چیزی که باعث شد لین مانوئل میراندا بتواند امسال جایزه پولیتزر را به خودش اختصاص دهد.
1211852 555 
از چهار جایزه صنعت سرگرمی آمریکا او سه جایزه امی، گرمی و تونی را که به ترتیب مهم‌ترین جوایز برنامه‌های تلویزیونی، موسیقی و تئاتر به حساب می‌آید را برده و فقط یک جایزه اسکار، تا تکمیل مجموعه EGOT فاصله دارد. او امسال به خاطر ساخت ترانه‌های انیمیشن موآنا توانست نامزدی در اسکار را هم تجربه کند و شاید اگر فیلمی به اسملالالند نبود، میراندا اکنون برنده اسکار هم شده بود. این هنرمند آمریکایی که ‌سال آینده با موزیکال «مری پاپینز بازمی‌گردد» به سینما بازمی‌گردد، امسال نامزد عنوان مرد‌ سال مجله تایم هم بود تا به خاطر همه دستاوردهایش در‌ سال گذشته بتواند یکی از شانس‌های حضور در لیست ١٠٠ تایم هم باشد.

دوواین جانسون
 1211855 422
جذاب‌ترین مرد ‌سال به انتخاب مجله مردم! آیا این کافی نیست؟

آوا دوورنی
کارگردان فیلم سلما وقتی از این اثر رونمایی کرد، تبدیل به نخستین کارگردان زن سیاهپوستی شد که توانست نامزدی در گلدن گلوب را تجربه کند. او همین‌طور نخستین کارگردان زن سیاهپوستی بود که فیلمش نامزد بخش بهترین فیلم اسکار شده است. او به خاطر مستند جدیدش، سیزدهم توانست امسال نامزد اسکار بخش بهترین مستند ‌سال شود تا به‌عنوان یک کارگردان زن سیاهپوست، اطمینان بیشتری را ازسوی استودیوها به خودش جلب کند.
1211854 754
حالا شنیده شده که دوورنی قرار است فیلمA Wrinkle in Time  را با بودجه‌ای بیش از ٠‌٠١میلیون دلار برای کمپانی والت دیزنی بسازد. این موضوع دوورنی را تبدیل به نخستین زن سیاهپوستی می‌کند که فیلم بلاک باستر با بودجه‌ای سنگین را کارگردانی خواهد کرد. اثری که قرار است در‌سال ٨١٠٢ روی پرده سینماهای جهان برود.

ملیسا مک کارتی
حضور در سه فیلم سینمایی کمدی جریان اصلی باعث شد تا مک کارتی یکی از پرطرفدار‌ترین بازیگران زن ژانر کمدی در ‌سال‌جاری شود. آن‌قدر که کمپانی ماشین‌سازی کیا، تبلیغ سوپرباول امسال خودش را با حضور او کلید بزند.
1211860 532 
سه فیلم رئیس، اطلاعات مرکزی و شکارچیان روح مجموعا بیش از ٥٢٠‌میلیون دلار فروختند. مک کارتی همین‌طور درسریال کمدی دختران گیلمور شبکه نتفلیکس هم حضور داشته است. او‌سال گذشته هم درمیان ١٠٠ چهره تاثیرگذار تایم حضور داشته است.

امی شومر
بازیگر، نویسنده و استندآپ کمدین زن آمریکایی‌ سال ٢٠١٥ در لیست ١٠٠ چهره تاثیرگذار تایم حضور داشته و حالا با وقفه‌ای یک‌ساله می‌تواند امسال هم دراین فهرست قرار گیرد.
1211859 970 
حضور او درمیان چهره‌های تاثیرگذار- اگر رخ دهد- احتمالا به خاطر بازی درسریال درون امی شومر و تور‌های استندآپ کمدی او خواهد بود.

لزلی جونز
بازیگران مکمل آیتم‌های طنز برنامه زنده شنبه‌شب‌های ‌سال گذشته را به خوبی پشت سر گذاشتند. آنها نه فقط به خاطر حضورشان دراین برنامه هفتگی مورد اقبال قرار گرفتند، بلکه توانستند خودشان را درصنعت سینما و تلویزیون بیشتر نشان دهند.
لزلی جونز هم درکنار کیت مک کینان و ملیسا مک کارتی درفیلم شکارچیان روح حضور داشت.
 1211857 496
او همین‌طور درکنار چهره‌هایی چون متیو مک کانهی، ریس ویترسپون، اسکارلت جوهانسون، ست مک فارلین، توری کلی، جان سی. رایلی و تارون ایگرتون، جزو صداپیشگان انیمیشن آواز بود.

ایسا رائه
یکی دیگر از سریال‌های شبکه HBO در سال‌جاری، سریال ناامن بود. اثری که ایسا رائه، خالق، تهیه‌کننده و بازیگر نقش اول آن به حساب می‌آید.
 1211858 302
اگرچه این سریال اصلا نتوانست حتی نزدیک سریال‌های پرطرفدار HBO شود، اما رائه را نامزد گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اول زن سریال کمدی یا موزیکال کرد. در سالی که ذره‌بین سینما و تلویزیون روی سیاهپوستان قرار گرفته، رائه هم می‌تواند جزو کسانی باشد که درجامعه خودش تاثیرگذار بوده است.

بری جنکینز
شاید اگر فیلم مهتاب برنده اسکار بهترین فیلم‌ سال نمی‌شد هم، نام بری جنکینز به خاطر ساخت فیلمی درمورد اقلیت منحرف سیاهپوست در آمریکا می‌توانست نامزد حضور در لیست ١٠٠ تایم شود.
1211864 369 
فیلم او دریک لحظه کاملا تراژیک برای تهیه‌کنندگان لالالند اسکار بهترین فیلم را ربود تا پس ازمراسم همه درمورد مهتاب صحبت کنند. جنکینز خودش هم اگرچه دربخش بهترین کارگردانی نامزد بود و به دیمین شزل باخت، اما اسکار بخش بهترین فیلمنامه اقتباسی را از آن خودش کرد تا کارش برای حضور درمیان چهره‌های تاثیرگذار‌ سال راحت‌تر شود.

جی کی رولینگ
شاید بتوان از رولینگ به‌عنوان یکی از ٥ چهره تاثیرگذار فرهنگی جهان در‌سال گذشته نام برد. خانم نویسنده در انتهای ‌سال ٢٠١٥ ازکتاب جدیدش رد پای شیطان رونمایی کرد که ازمجموعه کتاب‌های کورمورن استرایک بود. اثری که هم نظر منتقدان را به خودش جلب کرد و هم درفروش بسیار موفق ظاهر شد و قرار است جزیی از اقتباس تلویزیونی شبکه بی‌بی‌سی ازمجموعه کورمورن استرایک باشد.
1211856 822 
سریالی که امسال روی آنتن این شبکه خواهد رفت، اما اوج کار رولینگ در ٢٠١٦، رونمایی از نمایشنامه هری‌پاتر و فرزند نفرین‌شده، همزمان با اجرای آن در لندن بود که ملکه ادبیات انگلستان را دوباره به دنیای جادوگری بازگرداند. رولینگ برای نخستین‌بار ‌سال گذشته تجربه فیلمنامه‌نویسی را هم به کار خودش اضافه کرد و به تنهایی فیلمنامه قسمت اول از پنجگانه جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنان را نوشت. اثری که در گیشه بسیار موفق بود و حدود ٨١٢‌میلیون دلار فروش کرد. همین‌طور ازکتاب جدید جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنان همراه با فیلمنامه آن رونمایی شد. همه اینها از ذهن خلاق نویسنده‌ای درآمده که در اواخر قرن قبل، دنیای جادوگری هری‌پاتر را طراحی کرده بود.

الک بالدوین
کمدین مشهور آمریکایی ‌سال گذشته و امسال ١١ هفته در برنامه تلویزیونی برنامه زنده شنبه‌شب‌ها نقش دونالد ترامپ را بازی کرد و به صورت کمدی مناظره‌هایی با کیت مک کینان انجام داد که نقش هیلاری کلینتون را برعهده گرفته بود.
1211861 213 
این بخش‌های کمدی که تا پیش از انتخابات آمریکا اکثرا قبل از آغاز رسمی برنامه پخش می‌شد، آن‌قدر در آمریکا مورد استقبال قرار گرفت که بارها شایعه حضور بالدوین درسینما به‌عنوان دونالد ترامپ را به وجود آورد. الک بالدوین همین‌طور بارها درفیلم‌ها و سریال‌های مختلف هم ظاهر شد که البته هیچ‌کدام از آنها به اندازه آیتم‌های طنز برنامه زنده شنبه‌شب‌ها موفقیت‌آمیز نبود.

ریض احمد
این بازیگر و رپر پاکستانی‌الاصل بریتانیایی با نام کامل رضوان احمد، بعد از حضور درفیلم موفق «شب گرد» توجهات زیادی را به خودش جلب کرد.
1211862 505 
حضور در دو بلاک باستر مهم جیسون بورن و روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان او را تبدیل به یکی از بازیگران پرفروش جهان کرد. همین‌طور به خاطر بازی در سریال آن شب شبکه HBO درکنار جان تورتورو و پیمان معادی، احمد را نامزد جوایز گلدن گلوب و انجمن صنفی بازیگران آمریکا دربخش بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی کرد.

اپرا وینفری
این مجری، صداپیشه و بازیگر آمریکایی از دسته معدود افرادی است که می‌تواند هر‌سال درمیان چهره‌های تاثیرگذار‌ سال قرار گیرد. وینفری پس از آن‌که شبکه خودش را افتتاح کرد، اکنون مشغول ضبط نهمین فصل از برنامه تلویزیونی اپرا: آنها اکنون کجا هستند؟! است.
1211863 138
وی همین‌طور تهیه‌کننده دو سریال queen Sugar  و Greenleaf برای شبکه خودش بوده که موضوعی در رابطه با زندگی سیاهپوستان داشته است. اپرا به‌عنوان یکی از ثروتمند‌ترین سیاهپوستان تمام تاریخ که اتفاقا چهره رسانه‌ای محبوبی هم هست، تأثیر زیادی روی رنگین‌پوستان آمریکا داشته و دارد. او امسال هم دریک فیلم تلویزیونی برای شبکه HBO بازی کرده و اگر پایان‌ سال و درفصل جوایز نامزد بخش‌های بازیگری تلویزیون جوایز مهم سینمایی بود هم، تعجب نکنید.

دونالد گلاور
مثل خیلی از سیاهپوستانی که راهی حرفه‌های مختلف صنعت سرگرمی می‌شوند، او هم درموسیقی رپ دستی بر آتش دارد. گلاور اما نه به خاطر فعالیت‌های موسیقایی، بلکه به خاطر سریال کمدی آتلانتا شانس حضور درمیان لیست ١٠٠ را دارد. او خالق و بازیگر اصلی این سریال کمدی شبکه FX است که‌ سال گذشته هر اپیزودش توانست چیزی حدود یک‌میلیون نفر را پای خودش بکشاند.
1211865 763
آتلانتا درپایان ‌سال یکی از ١٠ سریال برتر به انتخاب انستیتوی فیلم آمریکا شد و در گلدن گلوب دو جایزه بهترین سریال کمدی و بهترین بازیگر نقش اول مرد سریال کمدی را برای گلاور به ارمغان آورد. این سریال که نامزد جوایز انتخاب مردمی هم بود، دربخش بهترین سریال جدید و بهترین سریال کمدی، جایزه انجمن صنفی نویسندگان آمریکا را هم برد. گلاور امسال از آلبوم موسیقی Awaken, My Love! هم رونمایی کرد. او به ‌زودی با فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه به سینما بازمی‌گردد.

ریان رینولدز
پافشاری‌های بیش از حد او برای ساخت فیلم ددپول باعث شد بالاخره کمپانی فاس قرن بیستم راضی شود تا روی این ابرقهرمان هم سرمایه‌گذاری کند، اما این سرمایه‌گذاری حتی به اندازه‌ای نبود که تیم میلر کارگردان اثر بتواند از بقیه کاراکتر‌های اصلی مجموعه مردان ایکس، مثل وولورین استفاده کند. درحالی ‌که فیلم‌های ابرقهرمانی حداکثر با درجه سنی PG-١٣ اکران می‌شوند، باز هم فشارهای رینولدز برای وجود صحنه‌های خشن و غیراخلاقی باعث شد، ددپول با رده R اکران شود اما بیش از ٧٨٠‌میلیون دلار فروخت.
1211866 989 

این فیلم و ریان رینولدز که خود یکی از تهیه‌کنندگان ددپول به شمار می‌آید، درمراسم گلدن گلوب امسال هم نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم و بهترین بازیگر مرد بود که البته با وجود لالالند و ریان گوسلینگ به جایی نرسید. حالا اما کمپانی فاکس قرن بیستم قصد دارد قسمت دوم این اثر را بسازد. چیزی که نشان می‌دهد نتیجه فیلم اول برای استودیو مطلوب بوده و احتمالا فیلم دوم با بودجه بالاتری ساخته خواهد شد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها