صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : اَبَرقهرمان جدید با نام « شزم » به سینما می آید

اَبَرقهرمان جدید با نام « شزم » به سینما می آید

shazam coming 1012405 Copy 1024x576

در پی ساخت فیلم های متعدد درباره قهرمانان متنوع کمیک بوکی طی چهار دهه اخیر نوبت «شزم» قهرمان محبوب کودکان و نوجوانان ۸۰ و ۹۰ سال پیش رسیده تا یکبار دیگر بر پرده های نقره ای بنشیند.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، اگر از شزم به عنوان قهرمان نسل های گذشته یاد می کنیم به این سبب است که در دهه ۱۹۳۰ و اوایل دهه ۱۹۴۰ نیز نسخه هایی بلند و کوتاه از «شزم» و البته با ادوات اندک آن زمان ها ساخته شد اما در موج تازه کمیک استریپ سازی ها خبری از آن نبود تا اینکه هفته پیش اعلام شد دیوید اف سندبرگ هنرمندی که اخیراً فیلم ترسناک و موفق «آنابل: خلقت» را ساخته، طرح ساخت شزم جدید را هم در دست اقدام دارد و در این راه با پیتر سارفان که با وی در هر دو قسمت «آنابل» همکاری کرده و از تهیه کنندگان اصلی آنها بوده، همراه خواهد شد. «شزم» جدید در تابستان ۲۰۱۹ به نمایش در خواهد آمد.

از دیگر قهرمانان کمیک بوکی همدوره با شزم می توان به شاهین و فلش گوردون هم اشاره کرد اما تعدد و محبوبیت بیشتر قهرمانان عصرهای بعدی مثل سوپرمن، بت من و اسپایدرمن سبب شده است به آنها بذل توجه و فیلم های تازه ای بعد از ۷۰ سال فترت از روی آنها ساخته نشود و به واقع مجال و وقتی برای این کار موجود نباشد. بر این اساس و با نگاهی خوشبینانه به موضوع می توان حکم داد که تولید شزم جدید مقدمه ای بر ساخت فلش گوردون ها و شاهین های تازه هم خواهد بود و البته مشروط بر اینکه بار اقتصادی آنها سبک و سنگین و محاسبه و با احتساب فشردگی شدید کار استودیوهای سازنده این آثار تولید مجدد این محصولات تبدیل به یک معضل برای کمپانی ها نشود. هر چه باشد از همین امروز تا سال ۲۰۲۲ طرح ساخت ۲۵ فیلم کمیک بوکی تازه ریخته شده و کارهای «پیش تولید» بسیاری از آنها آغاز شده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها