صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : دردسرهای کوین اسپیسی ادامه دارد / نتفلیکس به دلیل اتهامات جنسی بصورت رسمی کوین اسپیسی را اخراج کرد!

دردسرهای کوین اسپیسی ادامه دارد / نتفلیکس به دلیل اتهامات جنسی بصورت رسمی کوین اسپیسی را اخراج کرد!

6992225 85952322231

موضوع هاروی واینستین و سواستفاده های جنسی اش، مانند یک زلزله هالیوود را تکان داد و این طور که پیداست عواقب اش همچنان ادامه دارد. در طی روزهای گذشته ادعاهایی علیه افراد مختلفی اعلام شد که از آن میان کار کوین اسپیسی ظاهرا بالا گرفته است.

به گزارش مووی مگ به نقل از کافه سینما، ساعاتی پیش کمپانی نتفلیکس به طور رسمی اعلام کرد کوین اسپیسی را از سریال هاوس آف کاردز/ خانه پوشالی اخراج کرده است و هیچ گونه محصولی با حضور او تولید نخواهند کرد. نتفلیکس اعلام کرده  فیلم تازه اش با حضور اسپیسی به نام Gore که در مرحله پس از تولید قرار دارد را نیز منتشر نخواهد کرد.

از سوی دیگر، وایس به نقل از سی ان ان، گزارش داده هشت نفر از عوامل سریال خانه پوشالی، در طی چند روز گذشته اتهاماتی علیه کوین اسپیسی عنوان کرده اند. صحبت های غیرمعمول، لمس بدن ناخواسته و سو استفاده از قدرت، از جمله اتهاماتی است که علیه این هنرپیشه مشهور مطرح شده است.

پلیس بریتانیا نیز اعلام کرده اتهاماتی که از سوی یک مرد 32 ساله علیه اسپیسی مطرح شده را بررسی خواهد کرد. این مرد ادعا کرده در سال 2008، زمانی که اسپیسی به عنوان کارگردان هنری در تیاتر اولد وایس لندن کار می کرده، او را مورد آزار قرار داده است. او ادعا کرده پس از صرف نوشیدنی الکی با اسپیسی در خانه این هنرپیشه، وقتی به خواب رفته، عمل جنسی رویش انجام شده است.

 از سوی دیگر بی بی سی گزارش داده در آمریکا یک مرد دیگر کوین اسپیسی، بازیگر هالیوود، را متهم کرده که در نوجوانی به قصد رابطه جنسی او را آخر هفته به خانه‌اش برده است. ‌‌‌‌‌او می‌‌گوید سال ۱۹۸۰ وقتی نوجوان بود از این اتفاق وحشت‌زده شده بود.

این مرد که نخواسته نام و تصویرش فاش شود، دومین مردی است که کوین اسپیسی را به آزار جنسی متهم کرده هرچند گفته که بعد از اعتراضش به این بازیگر هالیوود، او از طرح خواسته‌اش دست کشیده است.

کوین اسپیسی، برنده اسکار و بازیگر سریال “خانه پوشالی” و فیلم‌های شناخته شده “زیبایی آمریکایی” و “مظنونین همیشگی”، بعد از طرح اولین اتهام آزار جنسی، برای اولین بار به طور رسمی اعلام کرد که همجنسگرا است.

جان که نام مستعار این فرد است، مدعی شده که شب بعد از گردش در نیویوک وقتی به خانه بازگشته‌اند، آقای اسیپیسی خواسته که با هم در تخت بخوابند. اما او می‌گوید گفته ترجیح ‌می‌دهد روی مبل در سالن بخوابد. جان می‌گوید بسیار ترسیده بوده و فکر کرده که صبح کوین اسپیسی او را از خانه بیرون خواهد انداخت.

جان مدعی شده صبح که از خواب بیدار شده سر هنرپیشه روی شکمش بوده و دستانش دور او حلقه شده بوده است.‌

او در مصاحبه به بی‌بی‌سی گفته که آقای اسپیسی با لباس زیر بوده و خودش لباس داشته است. می‌گوید آن زمان با خودش فکر کرده که شاید این مدل هنرمندان تئاتر برای گفتن “صبح به خیر” است.

جان گفته زمانی که شانزده سال داشته در یک جشنواره تئاتر با کوین اسپیسی آشنا شده و نامه‌نگاری آنها ادامه داشته تا آن‌که یک سال بعد این بازیگر هالیوود او را به خانه‌اش در نیویورک دعوت کرده است.

اولین نفری که کوین اسپیسی، بازیگر هالیوود را به آزار جنسی متهم کرد، آنتونی رپ است که خود او هم بازیگر سینماست.

او مدعی شده که در نوجوانی زمانی که چهارده ساله بوده در یک مهمانی کوین اسپیسی او را هنگام مستی آزار جنسی داده است.

در واکنش به آن ادعا آقای اسپیسی گفت سال‌ها گذشته و چنین چیزی را به خاطر نمی‌آورد اما به خاطر رفتارش در زمان مستی عذرخواهی می‌کند.

بعد از این موضوع آقای اسپیسی برای اولین بار اعلام کرد همجنسگرا است. این موضوع باعث خشم بسیاری در شبکه‌های اجتماعی شد.

منتقدان رفتار آقای اسپیسی او را متهم کردند که چرا در این زمان که با این اتهام‌ها مواجه شده اعلام می کند همجنسگرا است. به اعتقاد منتقدان این بازیگر سعی داشته که از بحث همجنسگرا بودن برای لاپوشانی اتهام‌ها علیه خود استفاده کند.

نتفلیکس، شرکت اصلی پخش کننده سریال پرطرفدار خانه پوشالی اعلام کرد که در واکنش به ادعاهای مطرح شده و تا زمان بررسی پخش مجموعه سینمایی را متوقف می‌کند.

تئاتر اولدویک در لندن هم که آقای اسپیسی بیش از یازده سال با آن مجموعه کار کرده، اعلام کرده آماده شنیدن شکایات در این زمینه است و پرونده‌ای محرمانه در این باره گشوده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها