صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : مریل استریپ با نمونه واقعی نقشش در فیلم « شیطان پرادا می پوشد » ملاقات کرد

مریل استریپ با نمونه واقعی نقشش در فیلم « شیطان پرادا می پوشد » ملاقات کرد

26334962

بازیگر نامدار سینما در دیداری با سردبیر مجله «ووگ» موفق شد تا با وی درباره فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» صحبت کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، مریل استریپ که در فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» با الهام از سردبیر مجله «ووگ» در نقش یک سردبیر جدی و خشن مجله مد ظاهر شده بود، با آنا وینتور سردبیر این مجله دیدار کرد.

این دو زن برای نخستین بار برابر دوربین با همدیگر دیدار کردند تا مصاحبه‌ای ویدیویی انجام دهند و به این ترتیب شماره دسامبر مجله «ووگ» را که قرار است تصویری از مریل استریپ را روی جلدش داشته باشد، معرفی کنند.

این ویدیو مستقیم با ارجاعی به فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» و سکانسی که استریپ کتش را روی دست دستیارش پرت می‌کند و اعضای مختلف مجله راه را برای ورود او باز می‌کنند، شروع شد.

با این حال در واکنش به سوالی از استریپ که پرچالش‌ترین نقش او از یک شخصیت زن چه کسی بود، پیش از این که استریپ بخواهد پاسخی بدهد، وینتور از او خواست تا وارد این مبحث نشود.

فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» بر مبنای رمان پرفروش ۲۰۰۳ نوشته لورن وایس‌برگر که از تجربیات او به عنوان دستیار شخصی در مجله «ووگ» ریشه می‌گرفت، ساخته شد. در آن رمان و بعد در نسخه اقتباسی سینمایی آن، به جای عنوان «ووگ» از یک نام خیالی برای این مجله استفاده شده و اسم سردبیر نیز به جای وینتور، میراندا پریسلی است که شخصیت او بر مبنای شخصیت وینتور شکل گرفته بود.

بحث اصلی این نشست متمرکز بر فیلم جدید استریپ یعنی «پست» شکل گرفت که در آن او در نقش کاترین گراهام ناشر پیشروی یک روزنامه ظاهر شده است.

در این نشست وینتور از استریپ به عنوان یک دوست واقعی و به عنوان صمیمی‌ترین زنی که تاکنون دیده یاد کرد.

وی همچنین از استریپ درباره رسوایی هاروی واینستین سوال کرد و استریپ در پاسخ گفت: این مقطع واقعا ناراحت کننده است. این دری است که دیگر بسته نمی‌شود و برای افرادی که زندگی‌شان در گذشته با این مسیر گره خورده خیلی سخت است که بخواهند با این مسایل کنار بیایند.

وی افزود: اما ما مردمی متمدن هستیم و از اشتباهات‌مان درس می‌گیریم.

آنا وینتور روزنامه‌نگاری بریتانیایی-آمریکایی است که از سال ۱۹۸۸ سردبیر مجله «ووگ» بوده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها