صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : ریدلی اسکات اعلام کرد که کار فیلمبرداری مجدد تمام صحنه های کوین اسپیسی را انجام داده است!

ریدلی اسکات اعلام کرد که کار فیلمبرداری مجدد تمام صحنه های کوین اسپیسی را انجام داده است!

2652407

کارگردان فیلم «همه پول‌های جهان» گفت کار فیلمبرداری مجدد همه صحنه‌های مربوط به کوین اسپیسی را انجام داد.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، ریدلی اسکات سازنده فیلم «همه پول‌های جهان» گفت کار فیلمبرداری همه صحنه‌هایی را که کوین اسپیسی در آنها بازی می‌کرد، انجام داده و فیلم همچنان می‌تواند در ماه دسامبر اکران شود.

فیلمبرداری مجدد صحنه‌های مربوط به بازی کوین اسپیسی به دنبال رسوایی اخلاقی که درباره این بازیگر به راه افتاد، صورت گرفت. اسکات گفت گروه سازنده فیلم در ۹ روز فیلمبرداری فوری در رم و لندن، این کار را به انجام رساند.

در این فیلم کریستوفر پلامر جایگزین شخصیت کوین اسپیسی یعنی پل گتی غول دنیای نفت آمریکا شده است.

ریدلی اسکات ۸ نوامبر اعلام کرده بود این جایگزینی را انجام می‌دهد و حالا اعلام کرده فیلم ۲۲ دسامبر طبق وعده اکران خواهد شد.

ریدلی اسکات گفته بود این کار را انجام می‌دهد چون نمی‌خواهد تصوری که اعمال نادرست یک بازیگر به وجود آورده، کار همه گروه را زیر سوال ببرد.

«همه پول های جهان» در فصل اهدای جوایز اکران می‌شود و از مدعیان امسال است.

گفته شده فیلمبرداری مجدد این فیلم حدود ۱۰ میلیون دلار هزینه برداشته است که برابر یک چهارم بودجه ۴۰ میلیون دلاری است که برای ساخت فیلم درنظر گرفته شده بود.

سونی پیکچرز تهیه کننده فیلم درباره هزینه‌ای که متقبل شده است، خبری منتشر نکرده است.

اسکات با خنده درباره نظر استودیو درباره تصمیم خودش گفت: مثل این بود که بخواهند بگویند نه، تو این کار را نمی‌کنی؛ خدا همراهت باشد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها