صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : مجله فوربس لیست بازیگرانی که در سال 2017 بیش از ارزششان دستمزد دریافت کرده اند را منتشر کرد

مجله فوربس لیست بازیگرانی که در سال 2017 بیش از ارزششان دستمزد دریافت کرده اند را منتشر کرد

image 13960928275 mark wahlberg7

مجله «فوربز» در شماره اخیر خود فهرست بازیگرانی را منتشر کرده که رقم دستمزدشان در سال 2017 زیادی بالا بوده و به اندازه مبلغ هنگفتی که دریافت کرده‌اند برای هالیوود سودآوری نداشته‌اند. مارک والبرگ در صدر این فهرست قرار گرفته است.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، فوربز اعلام کرده بازیگر کمدی موفق «خونه بابایی» بابت سه فیلم جریان اصلی اخیرش که پیش از ژوئن 2017 روی پرده رفته‌اند با این بدنامی ناخواسته روبه‌رو شده است. طبق آمار و ارقام منتشر شده، والبرگ بیش از 68 میلیون دلار برای یک سال گذشته دستمزد گرفته که در برابر میزان سودآوری فیلم‌هایش مبلغ هنگفتی به شمار می‌رود.

از آنجایی که اغلب فیلم‌هایش در یک سال گذشته در گیشه شکست سنگینی را تجربه کرده‌اند، طبق برآورد فوربز او به ازای هر یک دلار دستمزدی که دریافت کرده، فقط 4.40 دلار برای فیلم‌هایش سودآوری داشته است.

او سال 2016 دو فیلم از پیتر برگ شامل «دیپ‌واتر هورایزن» و «روز میهن‌پرستان» را بر پرده سینماها داشت که هر دو فیلم در گیشه شکست خوردند. این در حالی است که اولی با نقدهای نسبتا مثبتی از سوی منتقدان روبه‌رو شد اما به رغم بودجه 156 میلیون دلاری‌اش فقط نزدیک به 122 میلیون در گیشه فروش کرد.

از طرفی، «روز میهن‌پرستان» فقط به پنج میلیون سود دست پیدا کرد. کل فروش این فیلم که با بودجه 45 میلیون دلار ساخته شده، فقط به 50 میلیون دلار رسید.

بعد از والبرگ، کریستین بیل ستاره سه گانه «شوالیه تاریکی» بیش‌ترین دستمزد اضافی را دریافت کرده است. کارهای او به ازای هر یک دلاری که دریافت کرده، تنها 6.70 دلار سودآوری داشته‌اند.

رتبه سوم هم به چنینگ تیتم بازیگر «لوگان خوش‌شانس» ساخته استیون سودربرگ تعلق گرفت. این بازیگر 37 ساله به ازای هر یک دلاری که برای نقش‌هایش دریافت کرده، تنها 7.60 دلار به فروش گیشه کمک کرده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها