صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : آیا بازیگر مشهور برای هر شب اجرا در تلویزیون 500 میلیون تومان دستمزد دریافت خواهد کرد؟

آیا بازیگر مشهور برای هر شب اجرا در تلویزیون 500 میلیون تومان دستمزد دریافت خواهد کرد؟

Film122e G23

در سال‌های اخیر «شبی شصت میلیون تومان» بیشترین دستمزد دریافتی یک «بازیگر ـ مجری ـ تهیه کننده ـ نویسنده» برای اجرای برنامه در ایران بوده است. حالا شنیده‌ها حاکی است یک چهره نسبتاً جوان که در سال‌های گذشته در نقش اول فیلم‌های تجاری مختلفی ظاهر شده و مورد توجه نسل جوان قرار گرفته، برای اجرای اولین برنامه خود در مقام مجری موفق به عقد قرارداد دریافت «شبی پانصد میلیون تومان» برای اجرای یک برنامه شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از سینما مثبت، در سال‌های اخیر حضور برخی حامیان مالی موسوم به «ستاره چیز مربع» در فضای فرهنگی ایران به شدت گسترش یافته و این گروه‌ها با ورود به بخش‌های فرهنگی ـ هنری کشور، تولیدات مختلفی را به عهده گرفته‌اند و در بسیاری از عرصه‌های رسانه‌های مسلط شده‌اند. حالا شنیده شده یکی از همین «ستاره چیز مربع» ها برای تولید برنامه‌ای حدوداً ۷۰ قسمتی، به بازیگری مشهور متوسل شده و این بازیگر که چهره‌ای شناخته شده در سینمای تجاری است برای اجرای این برنامه هر قسمت یک میلیارد تومان خواسته است! ستاره این بازیگر در سال‌های اخیر رو به افول گذاشته و آخرین حضور وی بر پرده سینماها نیز چندان با اقبال مواجه نشده و در نهایت پس از مذاکرات فراوان، او راضی شده تا با دستمزد شبی پانصد میلیون تومان اجرای این برنامه را به عهده بگیرد. البته این رکورد شکنی دستمزد در گذشته نیز مسبوق به سابقه بوده و فرد مذکور حدود ۱۵ سال قبل برای ایفای نقش در پروژه‌ای چند روزه مبلغی حول و حوش صد میلیون تومان دریافت کرده بود که در آن زمان جنجال‌های فراوانی به دنبال داشت.

تنها امتیاز تهیه کنندگان این برنامه این بوده که موفق شده‌اند از بازیگر مذکور این تضمین را بگیرند که وی در طول یک سال پیش روی تولید این برنامه در سینما ایفای نقش نکند تا مثلاً چهره‌اش بکر و تازه بماند!!…

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها