صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : فیلمهایی که با پایان غیرمنتظره شما را غافلگیر می کنند! + تصاویر

فیلمهایی که با پایان غیرمنتظره شما را غافلگیر می کنند! + تصاویر

f2223ilm 925

گر به دنبال فیلم هایی هستید که علاوه بر احساس ترس شما را به فکر فرو ببرد فیلم هایی که در لیست زیر آمده است همان چیزی است که شما می خواهید. بعد از تماشای این فیلم ها مدت ها به فکر فرو می روید اما باز هم به آن نتیجه ای که تهیه کننده فیلم انتظار دارد نمی رسید.

Game Night

به گزارش مووی مگ به نقل از بدونیم، این فیلم داستان زوج هایی است که هر هفته در رقابت “بازی شب” شرکت می کنند. اما همه چیز زمانی تغییر می کند که برادر شخصیت اصلی فیلم درست در مقابل شخصیت های دیگر دزدیده می شود. هیچ کدام نمی توانند تشخیص دهند که آیا این یک شوخی است یا نه. اگر این جریان ادامه داشته باشد امشب برای همه آن ها آخرین شب است. داستان جذاب و غیرقابل پیش بینی این فیلم حتی یک لحظه هم بیننده را آرام نمی گذارد.

f2223ilm 92245

The Limehouse Golem

این فیلم اقتباسی از یکی از کتاب های پیتر اکروید رمان نویس بریتانیایی است. داستان فیلم درباره دختری است که با بی عدالتی متهم به قتل می شود و یک بازرس شروع به کشف حقیقت می کند. قرار بود آلن ریکمن نقش اصلی فیلم را ایفا کند اما به علت بیماری نتوانست. اما بیل نایی هم به بهترین شکل ممکن توانسته است این نقش را بازی کند. اگر عاشق داستان های کاراگاهی هستید این فیلم را فراموش نکنید.

f2223ilm 9225

۶ Souls

این فیلم یک داستان روانشناسی درباره مادری است که تنها زندگی می کند روانشناس است و روی بیماری های اختلال تجزیه هویت تحقیق و مطالعه می کند. همه چیز در زندگی او کاملا طبیعی است تا این که با بیماری که پزشکان نمی توانند بیماری اش را تشخیص دهند مواجه می شود.

f2223ilm 9224

The Magdalene Sisters

این فیلم بر اساس داستانی است که در دهه ۶۰ اتفاق افتاده است. کانون اصلاح ماگدالین در ایرلند جایی است که دختران به اجبار ۲۴ ساعته کار می کنند کتک می خورند و تحقیر می شوند. خیلی از آن ها به بهانه گناهانی نامعلوم در این مکان محبوس شده اند.

Paranoia22

Paranoia

این فیلم اقتباسی از کتاب جوزف فایندر است. داستان فیلم درباره کارمند ساده ۲۶ ساله ای است که از شغلش متنفر است و بعد از بزرگ ترین اشتباه زندگی اش همه چیز تغییر می کند.

f2223ilm 922

Blood

دختر جوانی به قتل رسیده است و پرونده توسط دو پلیس که برادر هستند بررسی می شود. داستان به نظر عادی می رسد اما نتیجه بررسی ها غافلگیرکننده است و قتل هایی برملا می شود که قرار نبود چیزی درباره آن ها بدانند.

f2223ilm 92

Black Butterfly

این فیلم داستان نویسنده ای است که دیگر هیچ امیدی برای نوشتن چیزهای ارزشمند ندارد تا این که از مکانی که دیگران را با مرگ در می آمیزد الهام می گیرد. داستان این فیلم بسیار ترسناک و غیرقابل پیش بینی است.

f2223ilm 9

All Good Things

پسر مرد ثروتمندی تصمیم می گیرد با یک دختر معمولی ازدواج کند و علیرغم مخالفت پدرش این تصمیم را می گیرد و تنش را به زندگی دختر جوان می آورد. بعد از ناپدید شدن دختر زمان زیادی طول می کشد تا واقعیت برملا شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها