صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : کارگردانی مشهور آلمانی از دانلود غیرقانونی فیلمها حمایت کرد! / من قبول دارم و دعایت هم می کنم!

کارگردانی مشهور آلمانی از دانلود غیرقانونی فیلمها حمایت کرد! / من قبول دارم و دعایت هم می کنم!

40353838 30300

کارگردان نامدار آلمانی گفت آنهایی را که به صورت غیرقانونی فیلم‌هایش را به صورت آنلاین دانلود می‌کنند، حلال می‌کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، ورنر هرتسوگ، فیلمساز آلمانی، از دانلود غیرقانونی به عنوان یک راه توزیع موفقیت‌آمیز یاد کرد و گفت از استفاده‌کنندگان از سایت «تورنت» که به کمک آن دانلود غیرقانونی می‌کنند، حمایت می‌کند.

هرتسوگ که در جشنواره فیلم «ویزیونز» در نیون سوئیس شرکت کرده بود گفت: «دانلود غیرقانونی موفق‌ترین شکل توزیع فیلم در سراسر جهان است

وی این صحبت را پس از آن کرد که ایلیا گلداشتاین تهیه کننده اوکراینی گفت تنها توانسته فیلم‌های او را در سایت‌های دانلود غیرقانونی پیدا کند.

هرتسوگ در ادامه افزود: «اگر کسی مثل تو بتواند فیلم‌های مرا از روی اینترنت یا هر جای دیگری پیدا کند، خوب است، من قبول دارم و دعایت هم می‌کنم

این کارگردان که بیش از ۶۰ فیلم از جمله «فیتزکارالدو»، «نوسفراتوی خون‌آشام»، «معمای کاسپرهاوزر» و «شهبانوی بیابان» را کارگردانی کردهاست، تأیید کرد که پیدا کردن فیلم‌هایش به صورت آنلاین راحت‌تر است.

وی از این امکان ابراز خوشحالی کرد و گفت حتی مخاطبان ۱۵ ساله داشته که دنبال راهی برای پیدا کردن فیلم‌هایش بوده‌اند.

هرتسوگ ۷۶ ساله بیش از ۲۰ فیلم کوتاه و مستند برای تلویزیون نیز ساخته است. او در طول چند دهه فعالیت هنری خود، جوایز زیادی را از جشنواره‌های سینمایی آلمان، فرانسه، آمریکا، استرالیا، کانادا، هلند و … به دست آورده‌است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها