صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : نقاشی های تهمینه میلانی بار دیگر کپی از آب درآمد! + واکنش انتقادی شدید کاربران مجازی به نقاشی های او

نقاشی های تهمینه میلانی بار دیگر کپی از آب درآمد! + واکنش انتقادی شدید کاربران مجازی به نقاشی های او

تهمینه میلانی

کاربران فضای مجازی با انتشار تصاویری از نمایشگاه نقاشی تهمینه میلانی و تطبیق آنها با آثار دیگر نقاشان معروف در جهان، به کپی‌کاری‌های او اعتراض کردند.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، برگزاری نمایشگاه عجیبی که بسیاری از تابلوهای موجود در آن، از آثار نقاشی معروف کپی‌برداری شده است بار دیگر نام تهمینه میلانی را بر سر زبان‌ها انداخت.

تهمینه میلانی که در نمایشگاه اول خود با نام «فیلم‌هایی که نساختم» به دلیل اتهام نسخه‌برداری از آثار جِنی میلی‌هوف هنرمند اسرائیلی مورد حمله و اتهام قرار گرفت بود، اینبار نمایشگاه خود را در سکوت خبری برگزار کرد اما این نمایشگاه نیز که تنها سه روز در جریان بود با حاشیه‌های زیادی همراه شد.

نمایشگاه «فیلم‌هایی که نساختم» پیش از افتتاحیه با هشتگ «گالری جای شما نیست» مورد اعتراض نقاشان و هنرمندان جوان واقع شد، چرا که معتقد بودند شهرت سلبریتی‌ها باعث می‌شود در هر رشته‌ای گام بگذارند و بدون اینکه صلاحیت لازم را داشته باشند آثار خود در آن رشته را در معرض دید عموم قرار دهند. عده‌ای از هنرمندان عرصه تجسمی نقاشی‌های میلانی را ضعیف و کپی‌شده برشمردند. در ادامه برخی از آثار تهمینه میلانی که به گفته هنرمندان عرصه نقاشی کپی‌برداری شده است را مشاهده می کنید.

نقاشی های تهمینه میلانی

نقاشی های تهمینه میلانی

نقاشی های تهمینه میلانی

نقاشی های تهمینه میلانی

نقاشی های تهمینه میلانی

9840005 240

 کاربران فضای مجازی با انتشار تصاویری از نمایشگاه نقاشی تهمینه میلانی و تطبیق این نقاشی‌ها با آثار دیگر نقاشان معروف در جهان، نسبت به این اقدام غیر اخلاقی تهمینه میلانی و کپی‌کاری او از آثار دیگران اعتراض کردند. در ادامه تعدادی از پست های طنز و اعتراضی  کاربران فضای مجازی را مشاهده می‌کنید.

 تهمینه میلانی کاربران فضای مجازی با انتشار تصاویری از نمایشگاه نقاشی تهمینه میلانی و تطبیق آنها با آثار دیگر نقاشان معروف در جهان، به کپی‌کاری‌های او اعتراض کردند. به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، برگزاری نمایشگاه عجیبی که بسیاری از تابلوهای موجود در آن، از آثار نقاشی معروف کپی‌برداری شده است بار دیگر نام تهمینه میلانی را بر سر زبان‌ها انداخت. تهمینه میلانی که در نمایشگاه اول خود با نام «فیلم‌هایی که نساختم» به دلیل اتهام نسخه‌برداری از آثار جِنی میلی‌هوف هنرمند اسرائیلی مورد حمله و اتهام قرار گرفت بود، اینبار نمایشگاه خود را در سکوت خبری برگزار کرد اما این نمایشگاه نیز که تنها سه روز در جریان بود با حاشیه‌های زیادی همراه شد. نمایشگاه «فیلم‌هایی که نساختم» پیش از افتتاحیه با هشتگ «گالری جای شما نیست» مورد اعتراض نقاشان و هنرمندان جوان واقع شد، چرا که معتقد بودند شهرت سلبریتی‌ها باعث می‌شود در هر رشته‌ای گام بگذارند و بدون اینکه صلاحیت لازم را داشته باشند آثار خود در آن رشته را در معرض دید عموم قرار دهند. عده‌ای از هنرمندان عرصه تجسمی نقاشی‌های میلانی را ضعیف و کپی‌شده برشمردند. در ادامه برخی از آثار تهمینه میلانی که به گفته هنرمندان عرصه نقاشی کپی‌برداری شده است را مشاهده می کنید. نقاشی های تهمینه میلانی نقاشی های تهمینه میلانی نقاشی های تهمینه میلانی نقاشی های تهمینه میلانی نقاشی های تهمینه میلانی 9840005 240   کاربران فضای مجازی با انتشار تصاویری از نمایشگاه نقاشی تهمینه میلانی و تطبیق این نقاشی‌ها با آثار دیگر نقاشان معروف در جهان، نسبت به این اقدام غیر اخلاقی تهمینه میلانی و کپی‌کاری او از آثار دیگران اعتراض کردند. در ادامه تعدادی از پست های طنز و اعتراضی کاربران فضای مجازی را مشاهده می‌کنید.

نقاشی های تهمینه میلانی

نقاشی های تهمینه میلانی

نقاشی های تهمینه میلانی

نقاشی های تهمینه میلانی

نقاشی های تهمینه میلانی

نقاشی های تهمینه میلانی

نقاشی های تهمینه میلانی

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها