صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : یک کارآگاه خصوصی راز مرگ مرلین مونرو را اعلام کرد!

یک کارآگاه خصوصی راز مرگ مرلین مونرو را اعلام کرد!

marilyn monroe مرلین مونرو

 

جعبه اسرارآمیز مریلین مونرو، ستاره سرشناس هالیوود دلیل مرگ او را افشا کرده است.

یک کارآگاه خصوصی عقیده دارد جعبه اسرارآمیز مرلین مونرو، که درِ آن تا سال ۲۰۳۹ مهر و موم و بسته است، اثبات ‌می‌کند که وی توسط روان‌پزشک خود کشته شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از همشهری آنلاین، بر اساس گزارش‌های اسنادی که متعلق به دکتر رالف گرینسون است(کسی که جسد مرلین مونرو را پیدا کرد) گمان می‌رود وی به مونرو توصیه کرده است از یک دُز بسیار زیاد باربیتورات استفاده کند و با این کار او را در سال ۱۹۶۲ به قتل رسانده است.

بکی آلدریج، کارآگاه خصوصی یک جعبه اسرارآمیز را در کتابخانه دانشگاه کالیفرنیا کشف کرد که این جعبه تا دو دهه دیگر همچنان مهر و موم خواهد بود. لیست محتوای جعبه نشان می‌دهد که اسناد زیادی راجع به این بازیگر در آن قرار دارد.

آلدریج ادعا کرد که دکتر گرینسون، مونرو را پس از اینکه وی تهدید کرد تا توطئه خود با برادران کندی را فاش می‌کند کشته شده است.

پنجم اوت سال ۱۹۶۲ خبری تمام آمریکا را در بهت فروبرد؛ جسد مرلین مونرو ستاره ۳۶ ساله محبوب هالیوود بر روی تختخواب خانهاش در لس‌آنجلس پیدا شد. در ساعت ۳:۳۰ صبح بود که پرستار مرلین مونرو از خواب بیدار شد و متوجه شد هنوز چراغ اتاق خواب او روشن است. او تصمیم گرفت سر و گوشی آب دهد، تا ببیند ماجرا از چه قرار است؛ او چند بار در می‌زند اما جوابی نمی‌شنود ولی وقتی از پنجره اتاق‌خواب او مرلین را روی تخت می‌بیند نگران می‌شود و به دکتر گرینسون، روانپزشک مونرو موضوع را اطلاع می‌دهد. دکتر گرینسون در ساعت ۳:۳۰ خود را به آپارتمان مونرو می‌رساند و پس از آنکه شیشه پنجره اتاق‌خواب را می‌شکند و وارد اتاق می‌شود با جسد بی‌جان ستاره سینما مواجه می‌شود.

به گزارش پزشکی قانونی دلیل مرگ مونرو مسمومیت شدید به خاطر مصرف بیش از حد نوعی مسکن خواب‌آور بوده است. با این حال شهرت و محبوبیت مرلین مونرو باعث شد از همان زمان بسیاری درباره دلایل و نحوه مرگ این ستاره هالیوود تردید کنند و هنوز هم این حادثه را به عنوان ماجرایی پررمز و راز بدانند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

مجسمه مرلین مونرو در هالیوود به سرقت رفت!

جایزه گلدن گلوب مرلین مونرو در یک حراجی رکورد زد!

تصاویری کمتر دیده شده از مرلین مونرو پس از خودکشی که منجر به مرگ او شد

تصاویری از دکور منزل مرلین مونرو

مصاحبه ای مفصل و خواندنی از مرلین مونرو که آخرین مصاحبه او در زمان حیاتش بود

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها