صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : واکنش کارگردان « کتونی رنگی » پس از توقیف سریالش / عذرخواهی می کنم و مدافع جریان انقلاب اسلامی هستم

واکنش کارگردان « کتونی رنگی » پس از توقیف سریالش / عذرخواهی می کنم و مدافع جریان انقلاب اسلامی هستم

علی ملاقلی پور

در حالی که دیشب (جمعه ۱۱ بهمن)، مخاطبان تلویزیون منتظر پخش سریال تازه شبکه سه بودند، بدون هیچ اطلاع‌رسانی، مجموعه «کتونی زرنگی» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور، روی آنتن نرفت.

خطای فاحش کارگردان؛ دلیل توقف پخش سریال «کتونی زرنگی»

قائم‌مقام شبکه سه سیما، به‌دنبال جلوگیری از پخش سریال «کتونی زرنگی» در آخرین لحظات، خطای فاحش کارگردان را دلیل این اقدام دانست.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محسن یزدی، قائم مقائم شبکه سه سیما گفت: «مجموعه «کتونی زرنگی» با تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه از تهیه‌کنندگان متعهد و علی ملاقلی‌پور که سابقه مناسبی در تولید آثار شریف مثل «قندون جهیزیه» و مستند «راه طی شده» داشت، آغاز شد.

وی ادامه داد: «متاسفانه در ادامه تولید این سریال، به دلیل خطای فاحش کارگردان، شبکه تصمیم به توقف پخش این سریال گرفت.»

واکنش کارگردان کتونی زرنگی نسبت به نوقیف سریال

ملاقلی پور کارگردان این سریال هم پس از این اتفاق با انتشار متنی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت:

 کتونی زرنگی

به نام خدا

از دیشب حوالی پخش سریال «کتونی زرنگی» برخی کامنت‌ها و بحث‌های فضای مجازی که گاهی در فضای احساسی رقم می‌خورد در برخی فضا‌ها دست به دست شده و جوری وانمود شده که گویی بنده با انقلاب اسلامی تضاد دارم! سابقه مستند سازی بنده نشان می‌دهد که مدافع جریان انقلاب اسلامی و امام خمینی هستم. آن هم به واسطه سال‌ها مطالعات تاریخی سیاسی که علاقه همیشگی بنده است و بار‌ها کتب مختلف در این باب را در صفحه شخصی به علاقه‌مندان به تاریخ و سیاست و انقلاب اسلامی معرفی کردم. البته نکات و انتقادات و اختلاف سلیقه‌های شخصی هم در این موارد دارم، اما این‌ها باعث نمی‌شود که هیچ گاه در مقابل اسلام بایستم.

گاهی جدل‌های درون انقلاب اسلامی نباید باعث شود دچار دوگانگی شویم. می‌دانم برخی کامنت‌ها و مطالب بنده تند بوده و باعث ناراحتی طرفداران رهبری شده است که قصد کدورت نداشتم و از این بابت عذر خواهی می‌کنم.

البته این قدر توان تشخیص دارم که رخت چرک‌ها را جلوی غریبه‌ها نشویم و با تمام اعتقادات خاص و انتقاداتم بار‌ها در مناظره‌های سیاسی شکل گرفته پس از مستند جنجالی راه طی شده که با افراد نهضت آزادی داشتم، از آقای خامنه‌ای در مقابل جریان‌های کمونیست و لیبرال دفاع کردم که گواه این حرف مناظره‌های بنده در دانشگاه شریف و دانشکده پرستاری شهید بهشتی و جشنواره عمار است. اگر در خانه بحثی شد و صدایم بیرون رفت دلیل بر این نیست که من بیرون خانه ایستاده ام.

عکس منتشر شده از روز مصاحبه و گفت‌وگویم با احمد احمد مبارز سیاسی دوران انقلاب اسلامی است؛ دغدغه‌ای دائمی که مدام درگیر شناخت مطالعه تاریخ سیاسی و شفاهی ام کرده، اما مطمئناً همه نتایج یکسان نیست و اختلاف سلیقه بدیهی است.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

فیلمهای مشهوری که در سالهای پیش از انقلاب توقیف شدند! + تصاویر

تمام فیلمهایی که پس از انقلاب در ایران توقیف شدند! + تصاویر

نمایش « امشب اینجا » به دلیل مبتذل بودن توقیف شد! + تصاویر

بررسی فیلمهای ایرانی که پس از توقیف نسخه غیرقانونی آنها منتشر شد!

واکنش کارگردان « رحمان 1400 » به توقیف شدن فیلمش / فیلمی که حرف مردم را می زند و آنها را خوشحال می کند توقیف شد!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها