صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : انتقادها از جیم کری به دلیل رفتارش در حین مصاحبه!

انتقادها از جیم کری به دلیل رفتارش در حین مصاحبه!

جیم کری

«جیم کری» از طریق مدیر برنامه‌هایش به انتقادات اخیر در مورد شوخی‌ او با یک مجری زن واکنش نشان داد. ستاره‌ی فیلم «سونیک خارپشت» در مصاحبه‌ی ویدیویی با «شارلوت لانگ» از مجله‌ی «هیت» به شوخی می‌گوید تنها چیزی که در «فهرست‌ آرزوها»یش قرار دارد همین مجری زن است. او در شبکه‌های اجتماعی «بی‌اخلاق» خوانده شده است. مدیر برنامه‌های کری این اعتراضات را «مسخره» می‌داند.

لانگ در این مصاحبه می‌پرسد: «در فیلم، سونیک یک فهرست آرزو دارد، دوست دارم بدانم که شما پس از همه‌ی این کارهایی که در زندگی و دوران بازیگری انجام داده‌اید، آیا هنوز کاری هست که در «فهرست آرزوها»ی شما قرار داشته باشد؟» کری پاسخ می‌دهد: «فقط خودت. همین، تمام کارها انجام شده‌اند.» لانگ که نمی‌تواند جلوی خنده‌ی خودش را بگیرد می‌گوید: «نمی‌دانم چه بگویم.» کری جواب می‌دهد: «فقط بپذیرش.»

این مکالمه به سرعت در شبکه‌های اجتماعی جنجالی شد، اما نماینده‌ی کری می‌گوید: «این گزارش‌ها مسخره‌اند. جیم تنها حرفی که زده این است: «فقط خودت! همین، تمام کارها انجام شده‌اند.» روشن است که به خود مصاحبه به عنوان آخرین آرزویش ارجاع می‌دهد. امکان ندارد که ارجاع او به خود خبرنگار باشد. این گزارش‌ها نمونه‌ی دیگری از کلیک‌بیت است و جنبه‌ی تلخ «فرهنگ اسکرول» را نشان می‌دهد – تجارتی کثیف که توسط افرادی با ذهن‌های آلوده انجام می‌شود.»

لانگ تاکنون در مورد مصاحبه واکنشی نشان نداده است. او پس از شوخی کری مصاحبه را ادامه می‌دهد و می‌پرسد: «وقتی که به گذشته نگاه می‌کنید، به عنوان کاری که همیشه می‌خواستید به آن دست پیدا کنید و دست پیدا کرده‌اید و با خود گفته‌اید: «باور نمی‌شود موفق شده‌ام،» بهترین کاری که در فهرست آرزوهای شما وجود داشته چیست؟»

کری پاسخ می‌دهد: «چیزهای بسیار زیادی وجود دارند. راستش را بخواهید دائماً به آن‌ها اضافه می‌شود.» او از یک چک ۱۰ میلیون دلاری و بازی در نقش‌هایی که او را برای نسل‌های جدید معرفی کند،‌ عنوان آرزوهای محقق شده‌اش نام می‌برد.

«جیم کری» ۵۸ ساله هفته‌ی گذشته به همراه «مارگو رابی» ستاره‌ی فیلم «بمب خبری» (Bombshell) در شوی «گراهام نورتن» حاضر شد و در بخشی از برنامه به او گفت: «شگفت‌آور است که شما با نواقص آشکار فیزیکی‌تان تا این حد پیشرفت کرده‌اید. باورکردنی نیست. این یعنی استعداد ناب.»

هواداران از شوخی او با موفقیت رابی به علت خصوصیات ظاهری‌اش خوشحال نشدند و در شبکه‌های اجتماعی اظهار تأسف کردند. یکی از کاربران می‌نوسد: «آیا جیم کری به مارگو رابی گفت که به خاطر ظاهرش به این موقعیت رسیده؟» دیگری اضافه می‌کند: «متأسفم، جیم کری در برنامه‌ی گراهام نورتن چه می‌گوید؟! تردیدی نیست که دخیل دانستن خصوصیات ظاهری یک نفر در رسیدن به موفقیتش به جای استعدادش کار درستی نیست.»

دیگری نوشته است: «من جیم کری را تا پای جان دوست دارم اما اظهارات در مورد مارگو رابی مرا به شدت ناامید کرد. فکر می‌کنم قصد داشت شوخی کند اما نتیجه‌اش بی‌ادبانه و عجیب شد. شاید فیلم «سونیک» را نگاه نکنم، نمی‌دانم.»

رابی در «بمب خبری»‌ که داستانی بر اساس رویدادهای واقعی در مورد آزارهای جنسی مدیر شبکه‌ی فاکس نیوز روایت می‌کند، در نقش یکی از کارکنان شبکه‌ی بازی می‌کند. «نیکل کیدمن»‌ «شارلیز ترون» از دیگر بازیگران این فیلم بوده‌اند.


           

خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

جیم کری پس از سه ماه به تمسخر چهره اش توسط طرفداران « سونیک » واکنش نشان داد

درگیری لفظی شدید جیم کری و نوه دیکتاتور سابق ایتالیا ! + تصویر

نتیجه پرونده دخالت جیم کری در مرگ نامزد سابقش مشخص شد  

توضیحات جیم کری درباره نقاشی های عجیبی که از دونالد ترامپ کشیده!

جیم کری خطاب به مردم : صفحه فیسبوکتان را ببندید و سهامش را بفروشید!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها