صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : عجیب ترین سوتی هایی که در فیلم ها و سریال ها دیده شده! + تصاویر

عجیب ترین سوتی هایی که در فیلم ها و سریال ها دیده شده! + تصاویر

فنجان قهوه استارباکس در Game of Thrones

حتی بهترین و بااستعدادترین کارگردانان، شورانرها و بازیگران نیز گاهی اوقات دچار اشتباه یا گاف می شوند. از سریال هایی مانند Game of Thrones و Stranger Things تا فیلم های مشهوری مانند Pulp Fiction و Star Wars، اشتباهات و گاف های بسیاری از دست سازندگان در رفته است و ما قصد داریم شما را با برخی از مشهورترین و عجیب ترین آن ها آشنا کنیم.

۱- فنجان قهوه استارباکس در Game of Thrones

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، در جریان فصل آخر از سریال Game of Thrones ، لیوان استارباکسی که روی میز یکی از صحنه ها دیده می شد باعث انفجار اینترنت شد. اما اکنون شورانرها می توانند در مورد آن شوخی کنند، دیوید بنیوف در مصاحبه ای در این مورد چنین گفته بود: «در ابتدا اصلاً باورم نمی شد، و سپس خجالت زدگی رخ داد زیرا چطور شد که این لیوان قهوه را در وسط تصویر ندیدیم؟ و در نهایت این موضوع بسیار خنده دار بود. این یکی تنها یک اشتباه بود و اکنون یک اشتباه از نوع بامزه برای ما».

بطری آب در Game of Thrones

۲- بطری آب در Game of Thrones

دومین گاف بزرگ که در فصل پایانی سریال Game of Thrones رخ داد مربوط به نوشیدنی‌ غیرالکلی دیگری بود. این بار در قالب یک بطری پلاستیکی آب که در اپیزود پایانی در کنار پای سامیول تارلی قرار داشت و بطری دیگری که لحظاتی بعد کنار پای سر داووس دیده می شود.

غیب شدن گردنبند در Game of Thrones

۳- غیب شدن گردنبند در Game of Thrones

بعد از آنکه در فصل ششم سریال Game of Thrones مشخص شد که ملیساندر تنها به خاطر گردنبندی که می پوشد جوان به نظر می رسد، طرفداران سریال به سرعت به صحنه ای قدیمی تر از سریال در فصل چهارم اشاره کردند که در آن به عنوان یک زن جوان به اغوا کردن استنیس می پردازد در حالی که در آن لحظه گردنبند جوانی خود را بر گردن ندارد.

شارژر در Game of Thrones

۴- شارژر در Game of Thrones

در طی فصل پنجم سریال Game of Thrones، طرفداران متوجه چیزی شبیه  شدند. بعدها گفته شد که این تصویر مربوط به پشت صحنه بوده و در برداشت نهایی که پخش شده این گاف دیده نمی شود اما با کمی دقت هنوز هم می توان کابل و شارژر را در نسخه پخش شده نهایی دید.

برخورد سر یکی از نیروهای طوفان در Star Wars

۵- برخورد سر یکی از نیروهای طوفان در Star Wars

در حالی که گروهی از نیروهای موسوم به نیروی طوفان در Star Wars: Episode IV – A New Hope وارد اتاق کنترل می شوند سر یکی از آن ها با در برخورد می کند. لوری گودی، بازیگری که در این صحنه سرش با در بخورد می کند بعدها در مصاحبه با هالیوود ریپورتر چنین گفت: «فکر می کردم که در کادر نیستم و انتظار داشتم که در تدوین حذف شود. اما وقتی آن را در سینما دیدم با خودم گفت: خدای من، اون منم! از آن زمان به بعد همیشه این ماجرا را برای دیگران تعریف می کنم».

جای گلوله در Pulp Fiction

۶- جای گلوله در Pulp Fiction

در فیلم Pulp Fiction سوراخ های جای گلوله را می توان روی دیوارهای آپارتمانی که شخصیت های ساموئل ال جکسون و جان تراولتا برای پیدا کردن چمدان به آنجا می روند دیده می شود، قبل از اینکه در واقع تیراندازی صورت بگیرد.

چشم های هری پاتر و مادرش در Harry Potter and the Deathly Hallows

۷- چشم های هری پاتر و مادرش در Harry Potter and the Deathly Hallows

در سراسر کتاب ها و فیلم های هری پاتر، شخصیت های مختلفی به این شخصیت می گویند که چشم های او به مادرش رفته است. به همین دلیل این موضوع جزئی بسیار اهمیت پیدا می کند. ما وقتی که در نهایت در Harry Potter and the Deathly Hallows تصویری از کودکی لیلی پوتر ارائه می شود می بینیم که رنگ چشم های او قهوه ای بوده و هیچ شباهتی با چشم های آبی هری پاتر ندارد. در کتاب ها هر دو دارای چشم های سبز توصیف شده اند اما ظاهراً دانیل ردکلیف احساس خوبی به لنزهای تماسی نداشته و از پوشیدن آن ها خودداری کرد.

تغییر غذای صبحانه در Pretty Woman

۸- تغییر غذای صبحانه در Pretty Woman

در یکی از سکانس های فیلم Pretty Woman، شخصیت جولیا رابرتز را می تواند دید که در حال خوردن نوعی پیراشکی است. دوربین به سراغ همبازی او ریچارد گیر رفته و وقتی باز به رابرتز باز می گردد این بار یک نوع کلوچه را در دست او می بینیم.

۹- بازیگر جایگزین راشل در Friends

۹- بازیگر جایگزین راشل در Friends

طرفداران سریال Friends متوجه چندین گاف در طی فصول مختلف سریال شدند. یکی از به یاد ماندنی ترین آن ها در سکانسی از فصل نهم رخ داد که در آن جایگزین (بدل) او هنوز  در گوشه کادر را می توان دید.

۱۰- بازیگر جایگزین مونیکا در Friends

۱۰- بازیگر جایگزین مونیکا در Friends

اشتباهی مشابه مورد قبلی در فصل هشتم Friends رخ می دهد. در جریان گفتگوی بین شخصیت های کورتنی کاکس و لیزا کوردو، می توان بازیگر جایگزین کاکس را در گوشه کادر تنها برای چند ثانیه دید.

۱۱- عکس مگی در The Simpsons

۱۱- عکس مگی در The Simpsons

در یکی از اپیزودهای انیمیشن سریالی The Simpsons با عنوان And Maggie Makes Three ، عکسی از مگی روی اتاق نشیمن وجود دارد. هنگامی که مگی به هومر می گوید باردار است این عکس تعجب می کند.

۱۲- تمیز کردن خیابان در Quantum of Solace

۱۲- تمیز کردن خیابان در Quantum of Solace

اگر این سکانس از فیلم Quantum of Solace را با دقت تماشا کرده باشید احتمالاً متوجه یک کارمند شهرداری در پشت سر جیمز باند خواهید دید که وانمود می کند در حال جارو کردن کف خیابان است در حالی که چند سانتیمتر جاروی خود را از زمین بلند کرده است.

۱۳- چراغ های نارنجی دوچرخه در Stranger Things

۱۳- چراغ های نارنجی دوچرخه در Stranger Things

در یکی از سکانس های سریال Stranger Things، چراغ های جلوی دوچرخه های پسران در روشنایی روز نیز نارنجی به نظر می رسد. ظاهراً این کار با مالیدن یک ژل نارنجی روی این چراغ ها با هدف خاصی توسط تیم تولید انجام گرفته بود.

۱۴- کودکی که گوش هایش را گرفته در North by Northwest

۱۴- کودکی که گوش هایش را گرفته در North by Northwest

در فیلم North by Northwest، سکانسی وجود دارد که در آن شخصیت ایوا واری سینت به شکل غیرمنتظره ای به سمت شخصیت کری گرانت شلیک می کند. یکی از کودکانی که در این صحنه نقش سیاهی لشکر را بازی می کند چند ثانیه قبل از شلیک گوش های خود را گرفته است.

۱۵- اشاره به اسامه بن لادن در Breaking Bad

۱۵- اشاره به اسامه بن لادن در Breaking Bad

جک ولکر که یکی از شخصیت های منفی اصلی سریال Breaking Bad است در صحبت با خواهرزاده اش تاد، در مورد مرگ اسامه بن لادن به او می گوید. با این وجود داستان سریال در سال ۲۰۰۷ رخ می دهد در حالی که بن لادن در سال ۲۰۱۱ کشته شده بود.

۱۶- حل شدن وان حمام در اثر اسید هیدروفلوریک در Breaking Bad

۱۶- حل شدن وان حمام در اثر اسید هیدروفلوریک در Breaking Bad

سریال Breaking Bad صحنه های ترسناک بسیاری دارد اما یکی از اولین موارد مربوط به تلاش جسی برای حل کردن اجساد در اسید هیدروفلوریک در داخل یک وان پلاستیکی است که به یک اتفاق بسیار بد منتهی می شود. اما امکان چنین اتفاقی در واقعیت وجود ندارد.

۱۷- پیراهن شخصیت ترن در The Fast and the Furious

۱۷- پیراهن شخصیت ترن در The Fast and the Furious

در مجموعه فیلم های The Fast and the Furious گاف های بسیاری وجود دارد اما عجیب ترین آن ها در سکانس مسابقه بین جسی و ترن است. در یکی از صحنه ها ترن پیراهنی یقه دار به تن دارد اما لحظه ای بعد او را با رکابی می بینیم.

قاطی کردن اسم در Supernatural

۱۸- قاطی کردن اسم در Supernatural

در فصل اول سریال Supernatural اتفاق بسیار عجیبی رخ می دهد. در اپیزود Provenance، دین برادرش را با نام جارد صدا می زند که اسم واقعی این بازیگر است و نه شخصیت فیلم. همچنین در سکانسی دیگر می توانیم صدای یکی از بازیگران را بشنویم که دین جنسن را صدا می زند که این هم اسم بازیگر است نه شخصیت سریال.

۱۹- قاطی کردن اسم در The Big Bang Theory

۱۹- قاطی کردن اسم در The Big Bang Theory

در یکی از فصول اولیه The Big Bang Theory، پنی از اسم باب برای پدرش استفاده می کند اما در ادامه او را با نام وایت معرفی می کند.

۲۰- فیلمبردار در Bad Boys

۲۰- فیلمبردار در Bad Boys

این یکی بسیار خنده دار است. در یکی از سکانس های فیلم Bad Boys می توان یک فیلمبردار را به وضوح در گوشه تصویر دید.

۲۱- غیب شدن دستبندهای پیپین در The Lord of the Rings

۲۱- غیب شدن دستبندهای پیپین در The Lord of the Rings

در ابتدای فیلم The Lord of the Rings: The Two Towers، مری و پیپین توسط اورک ها دستگیر می شوند. به عنوان اسیر، دست های آن ها بسته شده اما در سکانس نبرد می توان دست های پیپین را دید که به وضوح باز هستند که توسط یک اسب زیر گرفته می شود. چند لحظه بعد باز دستبند را می بینیم که به دست او بسته شده است.

۲۲- افتادن شمشیر یومر در The Lord of the Rings

۲۲- افتادن شمشیر یومر در The Lord of the Rings

شاید در نگاه اول متوجه این اشتباه نشوید اما طرفداران فیلم The Lord of the Rings متوجه افتادن شمشیر یومر هنگام سوار شدن بر اسبش در این سکانس شدند که در ثانیه ۱۸ این کلیپ اتفاق می افتد.

۲۳- خودرو در پیش زمینه Braveheart

۲۳- خودرو در پیش زمینه Braveheart

داستان فیلم Braveheart در قرن سیزدهم میلادی رخ می دهد و به همین دلیل عجیب بود که یک خودرو در یکی از صحنه های اصلی نبرد دیده می شود.

۲۴- بریدن شدن دست کالوین در Django Unchained

۲۴- بریدن شدن دست کالوین در Django Unchained

وقتی لئوناردو دی کاپریو در یکی از سکانس های فیلم Django Unchained دستش را روی میز می کوبد یکی از لیوان ها شکسته و دستش زخمی می شود. اما لئو از شخصیت و بازی اش خارج نشده و با همان دست خونین این سکانس را به پایان می رساند. تارانتینو آنقدر از این صحنه خوشش آمد که همان را در تدوین نهایی استفاده کرد.

۲۵- گاوچران در Pirates of the Caribbean

۲۵- گاوچران در Pirates of the Caribbean

در یکی از سکانس های Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl تنها برای چند لحظه کوتاه مردی با کلاه گاوچرانی را می بینیم که به سمت دریا خیره شده است (ثانیه ۱۳). در حالی که فضای زمانی فیلم با کلاه گاوچرانی سازگار نیست.

۲۶- اتوبوس سواری در Spiderman: Far From Home

۲۶- اتوبوس سواری در Spiderman: Far From Home

در فیلم Spiderman: Far From Home ، دانش آموزان در جزیره اصلی ونیز اقامت دارند. هنگام ترک ونیز آن ها سوار اتوبوس می شوند در حالی که هیچ اتوبوس یا وسیله موتوری اجازه ورود به شهر ونیز را ندارد.

۲۷- جفتک زدن اسب در The Last Samurai

۲۷- جفتک زدن اسب در The Last Samurai

در یکی از سکانس های فیلم The Last Samurai، تام کروز سوار بر اسب به میان گروهی از سربازان می رود، هنگام پیاده شدن، اسبش با لگد ضربه ای به شکم یکی از سربازان می زند.

۲۸- کودک غیرواقعی در American Sniper

۲۸- کودک غیرواقعی در American Sniper

فیلم American Sniper در مورد یک کهنه سرباز جنگ عراق است که بردلی کوپر نقش او را بازی می کند. در یکی از سکانس ها از یک نوزاد عروسکی استفاده می شود که به وضوح قابل تشخیص است.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

10 فیلم جنون آمیزی که براساس داستان واقعی ساخته شده اند! + تصاویر ( بخش اول )

10 فیلم جنون آمیزی که براساس داستان واقعی ساخته شده اند! + تصاویر ( بخش دوم )

ناامید کننده ترین فیلمهایی که کارگردانان مشهور ساخته اند! + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها