صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : انسل الگورت به تجاوز جنسی به یک دختر نوجوان متهم شد!

انسل الگورت به تجاوز جنسی به یک دختر نوجوان متهم شد!

انسل الگورت

«انسل الگورت» به آزار جنسی یک دختر نوجوان در سال ۲۰۱۴ متهم شد. این اتهامات جمعه شب توسط یک کاربر توئیتر مطرح شد. این زن ادعا می‌کند با الگورت که در حال حاضر ۲۶ ساله است از طریق شبکه‌های اجتماعی آشنا شده و چند روز پیش از تولد هفده سالگی‌اش ملاقات کرده است. او ادعا می‌کند که تجاوز جنسی به فاصله‌ی کوتاهی پس از ملاقات روی داده و بازیگر از سن او آگاه بوده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، این زن که خود را «گبی» می‌خواند می‌نویسد: «من فقط ۱۷ سال داشتم. و او بیست و چند ساله بود. او می‌دانست که چه می‌کند. من این متن را نمی‌نویسم تا خودم را به او «بچسبانم» زیرا واقعاً اهمیتی به این مسئله نمی‌دهم. این متن را می‌نویسم تا بتوانم سرانجام التیام پیدا کنم و می‌دانم که تنها نیستم و او این کار را با دختران دیگر هم کرده. انسل الگورت وقتی ۱۷ ساله بودم به من تجاوز جنسی کرد

گبی در ادامه می‌گوید الگورت اولین فردی بوده که با او رابطه‌ی جنسی برقرار کرده است: «فقط یک بچه بودم و یکی از طرفدارانش.» او علاوه بر این الگورت را به درخواست تصاویر برهنه و انجام عمل جنسی به همراه یکی دیگر از دوستانش که او هم زیر سن قانونی بوده متهم می‌کند. او می‌گوید الگورت به او امر کرده که هرگز در این باره به کسی چیزی نگوید چرا ممکن است شغلش نابود شود.

گبی توضیح می‌دهد: «چند ماه به این فکر می‌کردم که چه خطایی از من سر زده. نمی‌دانستم چرا احساس می‌کردم که از من سوء استفاده کرده‌‌اند. سال‌ها بعد به بیماری روانی مبتلا شدم، حملات عصبی به من دست می‌داد، نزد روان‌پزشک رفتم. در نهایت، آماده شدم تا در موردش حرف بزنم و التیام بیابم. فقط می‌خواهم التیام پیدا کنم و به دیگر دخترانی که این تجربه‌ی کثیف را داشته‌اند بگویم که تنها نیستند. بازگویی این ماجرا برای من سنگین است اما می‌دانم که ضروری است. داستان من جزئیات بسیار بیشتری دارد اما نمی‌خواهم همه‌ی آن‌ها را ارسال کنم.» گبی سپس تصویری که به نظر از او و الگورت می‌رسد را به همراه تصاویر پیام‌های خصوصی‌شان به اشتراک می‌گذارد.

اتهامات علیه الگوریت به این جا ختم نشد و ساعاتی پیش از توئیت‌های گبی، ستاره‌ی «بیبی درایور»  به نژادستیزی در دوران تحصیل خود در هنرستان لاگاردیا متهم شد. نیوزویک گزارش داده است که الگورت تنها «انسل»ی بوده است که در این آموزشگاه تحصیل کرده.

ساعاتی پیش «انسل الگورت» این اتهامات جنسی را رد کرد. او که به زودی سریال درام «توکیو وایس» (Tokyo Vice) را در شبکه‌ی HBO Max دارد و در بازسازی «داستان وست‌ ساید» به کارگردانی «استیون اسپیلبرگ» ظاهر شده، با ارسال بیانیه‌ای به این اتهامات واکنش نشان داد.

الگورت در صفحه‌ی اینستاگرامش می‌نویسد: «من و گبی یک رابطه‌ی کوتاه، قانونی و کاملاً مبتنی بر رضایت دو طرف داشتیم.» او تأکید می‌کند که «روایت او از وقایع آن چیزی نبود که اتفاق افتاد و من هرگز به کسی تجاوز نکرده و نخواهم کرد.» الگورت تنها به علت قطع نادرست رابطه با پاسخ ندادن به تماس‌های گبی عذرخواهی می‌کند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

بازیگر برنده اسکار برای سومین بار متهم به آزار جنسی شد!

جیمز فرانکو متهم به آزار جنسی در کلاس بازیگری اش شد!

شکایت یک زامبی از مردم به دادگاه لس آنجلس / برخی از زامبی های زن مورد آزار جنسی بازدید کنندگان قرار گرفته اند!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها