صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : جزئیات فصل چهارم سریال « بچه مهندس » منتشر شد

جزئیات فصل چهارم سریال « بچه مهندس » منتشر شد

بچه مهندس 4

سرپرست نویسندگان سریال “بچه مهندس” درباره فصل چهارم این سریال گه قرار است ساخته شود توضیحاتی را ارائه کرد.

حسن وارسته، سرپرست نویسندگان سریال “بچه مهندس” درباره فصل چهارم این سریال گفت: این روزها به دنبال قصه ای هستیم که هم خاطره خوش فصل سه را حفظ کرده و هم با توجه به استقبال مخاطب از این فصل بتوانیم پیشرفتی رو به جلو داشته باشیم و با قصه ای پرقدرت شروع کنیم.

وی در گفتگو با فارس با بیان اینکه قصه در فصل چهار نیز به زندگی جواد جوادی می پردازد، افزود: محوریت قصه سریال ما قصه جواد جوادی است، حالا اینکه در چه سن و سالی هست را هنوز نمی دانیم و درگیر پیدا کردن قصه مناسبی برای آن هستیم.

این نویسنده درباره حضور مجدد “روزبه حصاری” در فصل چهار این سریال نیز گفت: ما یک قهرمان ساختیم و نباید یادمان برود که از قهرمانمان استفاده کنیم و جواد جزو نقش هایی است که هر کدام از بازیگران آمدند و نقشش را بازی کردند، مورد اقبال قرار گرفتند. یعنی شخصیت روی فیلم نامه درست درآمده است و مردم باورش کردند.

این نویسنده ادامه داد: هنوز  نمی دانم قرار است روزبه حصاری با گریم و بدون گریم در همان سن و سال یا برهه دیگری از زندگی جواد جوادی را بازی کند یا نه و این موضوع در حیطه اختیارات کارگردان است. از طرفی همه چیز به قصه برمی گردد و باید ببینیم ادامه همان سال است یا به چند سال بعد خواهیم رفت.

به گزارش فارس، حسن وارسته به همراه امیر شاداب دو فصل از سریال “بچه مهندس” را به نگارش درآوردند. فصل ابتدایی این سریال توسط سجاد ابوالحسنی به نگارش درآمد.

جواد جوادی اصلی‌ترین شخصیت این سریال است و از کودکی تا جوانی او در قالب سه فصل به تصویر کشیده شد. او در یک پرورشگاه بزرگ شد و در نهایت و در فصل یکی از نخبه های دانشجوی دانشگاه امیرکبیر بود.

یونا تدین بازیگر کودکی، مانی رحمانی بازیگر نوجوانی و روزبه حصاری بازیگر جوانی شخصیت جواد جوادی بودند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

پخش صدای لیلا فروهر در شبکه 2 با سریال « بچه مهندس 3 »! + ویدئو

واکنش تمسخر آمیز به انگلیسی صحبت کردن در سریال « بچه مهندس 3 » ! + ویدئو

بیوگرافی و تصاویری از مهشید جوادی؛ بازیگر نقش خانم مقدم در « بچه مهندس 3 »

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها