صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : مردی پس از گروگانگیری، خواستار پخش فیلمی با صدای خواکین فینیکس شد!

مردی پس از گروگانگیری، خواستار پخش فیلمی با صدای خواکین فینیکس شد!

خواکین فینیکس

کارگردان مستند «ساکنان زمین» در پاسخ به رویداد گروگان‌گیری در اوکراین گفت: ما از ترور برای بیدار کردن مردم در برابر ترور استفاده نمی‌کنیم.

کارگردان فیلم «ساکنان زمین» که مستندی درباره حقوق حیوانات است و در گروگان‌گیری در اوکراین مطرح شد، با محکوم کردن این حادثه گفت ما مردم را ترور نمی‌کنیم تا آنها را از ترور آگاه کنیم.

شان مانسون کارگردان این پاسخ را پس از آن داد که مردی مسلح در اوکراین که به عنوان ماکسیم کریووش ۴۴ ساله از وی یاد شده روز سه شنبه ۱۳ نفر را به گروگان گرفت تا رییس جمهوری کشورش فیلم «ساکنان زمین» با نریشن واکین فینیکس را به مردم معرفی کند.

رییس جمهوری هم برای ختم این ماجرا یک ویدیوی کوتاه روی فیس بوک منتشر کرد و از همه خواست تا این مستند را که سال ۲۰۰۵ ساخته شده تماشا کنند. وی بعداً این پست را حذف کرد.

مانسون در بیانیه‌ای که منتشر کرد نوشته است: «ساکنان زمین» تایید کننده اعمال تروریستی نیست و پیام آن به معنی هیچ نوع حمایتی از چنین رفتاری نیست. پیام این فیلم حمایت از میلیاردها حیوان بی‌دفاعی است که روی زمین سلاخی می‌شوند؛ کاری که نه تنها برای انسان‌ها مضر است، بلکه موجب تغییرات آب و هوایی هم می‌شود. در هر حال ما از ترور برای بیدار ساختن مردم در برابر ترور استفاده نمی‌کنیم. قلب ما همراه همه کسانی است که در این رویداد متاثر شدند، با خانواده‌هایشان، همان طور که با مقاماتی که تمام سعی‌شان را کردند تا جانی به خطر نیفتد. امیدواریم که همه ما به سوی عدم خشونت به طور کل، پیش برویم.

در فیلم «ساکنان زمین» استفاده از حیوانات در صنایع کشاورزی و تحقیقات علمی بررسی شده و با استفاده از فیلم‌هایی که با دوربین‌های مخفی گرفته شده نشان داده می‌شود که حیوانات چقدر رنج می‌برند.

فینیکس که یک فعال جدی حقوق حیوانات است هنوز در این باره اظهار نظری نکرده است. وی به تازگی نیز در یک فیلم در حمایت از محیط زیست که توسط مانسون ساخته شده، بازی کرده است.


 

 

خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

19 سوال سخت برای طرفداران « بازی تاخ و تخت » + تصاویر

بدل Adele برای رسیدن به وزن او زیر تیغ جراحی می رود! + تصاویر

معرفی تمام فیلمهای کریستوفر نولان + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها