صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : حرف های عجیب افسانه بایگان در تلویزیون / به کرونا بگوئیم کروناز! + ویدئو

حرف های عجیب افسانه بایگان در تلویزیون / به کرونا بگوئیم کروناز! + ویدئو

افسانه بایگان

افسانه بایگان، بازیگر مطرح و کهنه کار سینما و تلویزیون شب گذشته در برنامه عید همدلی شبکه دو سیما در صحبت های خود با مجری برنامه از القاب و عناوین جالبی برای ویروس کرونا استفاده کرد که باعث تعجب و حیرت مجری برنامه و برخی کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، وی با اشاره به شوکه کننده بودن شیوع ویروس کرونا به عنوان یک اتفاق بزرگ، استحاله، عصر جدید زیستی و دگردیسی چنین گفته است: «من خیلی سریع کار داشتم رفتم شمال و مدت زیادی آنجا ماندم. و آرام آرام متوجه شدم که، به نظر من، حرکت این ویروس چه جوریه؟ من به زعم  خودم به این نتیجه رسیدم که هر چیزی در این جهان صاحب انرژی است، یک نوعی، یک شکلی از انرژی است. و این ویروس هم در یک طول موجی حرکت می کند که طبیعتاً با چیزهایی برخورد می کند که جذابش باشند. حالا آنچه که شناخت پیدا کرده ایم بعد از مدتی از این ویروس این است که اولاً منفی است، سرد است».

افسانه بایگان در ادامه صحبت های خود در مورد ویروس کرونا چنین گفت: « این ها یعنی شاخص هایی هستند که، یعنی همراه با نگرانی، با افسردگی، با غم، با تردید، با خیلی، هر موضوع منفی این شکلی، دقیقا این تجانس پیدا می کند. پس کافیست فقط این طول موج را ما تغییر بدهیم. یعنی به محض اینکه در شما در جهان عشق، امید قرار بگیرد و احساس کنید که واقعاً چیزی نیست و نسبت به آن نگران نباشید و بدانید در طول موج آن نیستید، با آن هیچ قرابتی ندارید، کاری از دستش برنمی آید».

در پاسخ به تعجب مجری برنامه از این صحبت ها، خانم بایگان تصریح می کند: «بعد یکی از دوستان عزیز ما حرف جالبی می زد، می گفت بیایید این چرخه را بشکنیم، نگوییم کرونا. این الف عمودی است و رو به صعود دارد، خیلی حرفش جالب بود، و بگوییم کروناز. س مثل سرسره، میاد پایین، در عین حالی که اصلاً چیز نازی نیست و خیلی هم منحوس است ولیکن ما با این لفظ هم یک موج امید و شیرینی در خود دارد و هم سرپایینی». افسانه بایگان متولد دی ماه ۱۳۴۰ تهران است و بعد از بازی در سریال سربداران در سال ۶۰ به سوپراستار و بازیگر پرکار سینمای ایران در دهه ۶۰ تبدیل شد. وی یک بار در سال ۱۳۹۲ نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شده اما صلاحیت وی رد شد.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

ساناز طاری، بازیگر سریال « شمعدونی » از ایران مهاجرت کرد! + تصاویر

با عایشه گل جوشکن، بازیگر زن فیلم « مطرب » بیشتر آشنا شوید! + تصاویر

جنجالی ترین گریم های تاریخ سینمای ایران + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها