صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : 7 بازیگر مشهور که باعث ترس همبازیان شان شدند! + تصاویر

7 بازیگر مشهور که باعث ترس همبازیان شان شدند! + تصاویر

جرد لتو در نقش «جوکر»

 گاهی بازیگران شصخیت‌های منفی به اندازه‌ای در نقش خود فرو میروند که حتی باعث ترس دیگر بازیگران فیلم می‌شوند.

همیشه از خودمان می پرسیم که کار بازیگران برای انجام دادن کارشان در یک فیلم چقدر سخت است. تصور کنید که آن‌ها باید در مقابل تعداد زیادی از عوامل فیلم به طور مصنوعی و البته به گونه‌ای که واقعی به نظر برسد گریه کنند و یا باید با یک توپ سبز تنیس طور خاصی رفتار کنند چرا که در جلوه‌های ویژه به یک اژدها تبدیل خواهد شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران، به همین خاطر بازیگران باید ویژگی‌های های خاصی را در هنگام بازی کردن نقش پیاده کنند که تاثیر مستقیمی روی بازیگر نقش مقابل آن‌ها خواهد گذاشت. در اینجا بازیگرانی را معرفی می‌کنیم که به قدری در نقش خود فرو رفتند که حتی باعث ترس همبازی‌های خود نیز شدند. چیزی که باعث می‌شود سکانسی طبیعی‌تر و متقاعد کننده‌تر را شاهد باشیم.

جرد لتو در نقش «جوکر»

جرد لتو برای نقش جوکر در فیلم سینمایی «جوخه انتحار» در سال ۲۰۱۶، رفتارهای غیرمعمولی را از خود بروز می‌داد. اسکات ایستوود درباره او گفت که از شیوه بازی عجیب جرد لتو می‌ترسیده و از نزدیک شدن به او خودداری می‌کرده است. حتی کارگردان فیلم و مارگو رابی دیگر بازیگر این اثر هم در مصاحبه‌های قبلی خود اعلام کردند که نسبت به او احساس ترس داشتند.

گونار هانسن در فیلم «کشتار با اره‌برقی در تگزاس»

گونار هانسن در فیلم «کشتار با اره‌برقی در تگزاس»

فیلم سینمایی کشتار با ارّه برقی به کارگردانی تام هوپر، بودجه‌ای ۱۰۰ هزار دلار داشت که حتی با استانداردهای سال ۱۹۷۴ هم بسیار پایین است. به گفته بازیگر زن اصلی فیلم مرلین برنز ساخت این فیلم سینمایی یک تجربه کابوس وار بوده است. او به صورت مستقیم به هانسن گفته بود که او را تا سرحد مرگ ترسانده و نمی‌دانسته که این فیلم است یا واقعیت.

استیون سیگال در فیلم «تصمیم اداری»

استیون سیگال در فیلم «تصمیم اداری»

در دهه نود میلادی سیگال یکی از معروف‌ترین ستارگان اکشن زمان خود بود. همه مخاطبان وقتی به تماشای این فیلم میرفتند می‌دانستند که درگیری‌های زیادی را شاهد خواهند بود، اما چیزی که مردم نمیدانستند این بود که او در پشت صحنه نیز درگیری‌های خاص خودش را دارد. جان لگویزمائو که همبازی سیگال در فیلم «تصمیم اداری» بود می‌گوید استیون سیگال در پشت صحنه ضربه‌ای به او میزند و او را به دیوار پشت سرش می‌کوبد که باعث ترس وی می‌شود.

8a3ad71b d665 4489 bea4 2239ff2855c13a jpg

جک نیکلسون در فیلم «رفتگان»

جک نیکلسون بازیگری است که در کارش جدی است و دی‌کاپریو این موضوع را تایید کرده است. در یکی از سکان‌های این نیکلسون در نقش رئیس یک باند مافیایی می‌گوید که در بین آن‌ها یک جاسوس است. این در حالی است که دیکاپریو پلیس مخفی است و توانسته در بین آن‌ها نفوذ کند. نیکلسون بدون اطلاع قبلی از یک اسلحه استفاده می‌کند تا بتواند دیکاپریو را بترساند و یک سکانسی واقعی به نظر برسد را خلق کند.

بیل اسکاشگورد در فیلم «آن»

بیل اسکاشگورد در فیلم «آن»

فیلم سینمایی «آن» محصول سال ۲۰۱۷ است که بیل اسکاشگورد نقش یک دلقک ترسناک را درآن بازی میکند. او موفق می‌شود رعب و وحشتی را در دل بازیگران از جمله بازیگران جوان فیلم بی اندازد. در مراحل آماده سازی برای این پروژه اسکاشگورد از بازیگران کودک جدا نگه داری می‌شد و به همین خاطر وقتی او را در زمان فیلمبرداری می‌دیدند واکنش آن‌ها طبیعی خواهد شد.

هیث لجر در «شوالیه تاریکی»

هیث لجر در «شوالیه تاریکی»

این فیلم در زمان اکرانش، شکایت بسیاری از والدین را به همراه داشت چرا که برخی صحنه‌های فیلم را برای کودکانشان خشن می‌دانستند. اما این دلقک با بازی لجر نه تنها خانواده‌ها را ترسانده بود بلکه بازیگران فیلم هم از او ترسیده بودند. مایکل کین بازیگر «شوالیه» تاریکی گفته بود ترسیدن از لجر باعث شد که دیالوگش را فراموش کند. لجر همچنین در یکی از سکانس‌های فیلم باعث می‌شود که مگی جیلنهال از وی وحشت کند. جیلنهال این موضوع را در مصاحبه‌ای تایید کرده بود.

مارلون براندو در «پدرخوانده» 

مارلون براندو در «پدرخوانده»

این فیلم سینمایی بهترین بازیگران تاریخ از جمله مارلون براندو را دارد. براندو باعث شده بود یکی از بازیگران کودک وی فیلم از وی بترسد و گریه کند. در سکانس پیش از مرگ پدرخوانده، او در در حال بازی کردن با نوه خود است و برای ترساندن وی یک پرتغال را در دهان خود قرار می‌دهد و نعره میزند. این موضوع باعث ترسیدن و گریه کردن بازیگر کودک فیلم می‌شود.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

نویسنده سریال دل: برای پرداخت دستمزد بازیگران مجبور به آب بستن به سریال شدیم!

10 فیلم عجیب که بازیگرانش را مجبور به بازنشستگی کرد! + تصاویر

20 سکانس مشهور ورود بازیگران در فیلمهای مشهور سینما + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها