صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : بازیگرانی که در سال 2020 با یکدیگر ازدواج کردند + تصاویر

بازیگرانی که در سال 2020 با یکدیگر ازدواج کردند + تصاویر

adc4de8cdaf60812040ad6648a01c0fba9 05 michelle williams thomas kail 2.rvertical.w1200

 سال ۲۰۲۰ هم مانند هر سال مملوء بود از اخبار ازدواج سلبریتی های هالیوودی. مطلب پیش رو فهرستی است از چهره های مشهوری که در سال گذشته به خانه بخت رفتند و به دنیای متأهل ها پیوستند.

میشل ویلیامز در سریالی به نام «فاسی/ وردون» (Fosse/Verdon) نقش آفرینی کرد که توماس کیل کارگردان ۵ اپیزود آن بود. ویلیامز که هرگز علاقه ای به رسانه ای کردن زندگی خصوصی خود نداشته، در سکوت خبری با کیل ازدواج کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، در ماه ژوئن ۲۰۲۰ بود که رسانه ها از به دنیا آمدن فرزند ویلیامز و کیل خبر دادند. جنسیت فرزند آن ها هنوز مشخص نیست.

ویلیامز پیش از این با فیل الوروم ازدواج کرده بود که یک موزیسین آمریکایی است. او یک دختر هم از هیث لجر، بازیگر فقید هالیوود دارد.

پرنسس بئاتریس و ادواردو ماپلی موتزی  

پرنسس بئاتریس و ادواردو ماپلی موتزی در مراسمی خصوصی که روز ۱۷ ژوئیه در ویندزور برگزار شد با یکدیگر ازدواج کردند.

بئاتریس و موتزی ابتدا قصد داشتند مراسم ازدواج خود را در کلیسای کاخ سنت جیمز برگزار کنند، اما به دلیل شیوع کرونا مجبور به لغو برنامه ی خود شدند.

به جای آن، مراسم ازدواج خود را با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کلیسای آل سینتس پارک بزرگ ویندزور، با حضور جمع کوچکی از اعضای خانواده های خود برگزار کردند. بئاتریس در مراسم عروسی خود از همان نیم تاجی استفاده کرد که مادربزرگش، ملکه انگلیس در مراسم ازدواج خود در سال ۱۹۴۷ به سر داشت.

شان پن لیلا جورج

شان پن خبر ازدواجش با لیلا جورج را در مصاحبه ای تأیید کرد. او گفت عاقد از طریق تماس تصویری آن ها را به عقد یکدیگر درآورد. مراسم ازدواج پن و جورج در خانه ی پن و با حضور تعداد اندکی از اعضای خانواده های آن ها برگزار شد، از جمله فرزندان پن یعنی دیلان و هاپر پن و همینطور برادر جورج.

این سومین ازدواج پن است.

پن در سال ۱۹۸۵ با مدونا، خواننده ی مشهور ازدواج کرد و زندگی مشترک آن ها در سال  ۱۹۸۹ به پایان رسید. پن فرزندانش، دیلان و هاپر را از همسر قبلی خود، رابین رایت دارد. زندگی مشترک آن ها در سال ۱۹۹۶ آغاز شد و در سال ۲۰۱۰ به پایان رسید.

دیوید هاربر لیلی آلن

سپتامبر سال گذشته بود که دیوید هاربر، بازیگر سریال «چیزهای عجیب تر» (Stranger Things) تصاویری از مراسم ازدواج خود با لیلی آلن، خواننده ی مشهور را منتشر کرد.

این دومین ازدواج آلن است.

او پیش از این با سم کوپر ازدواج کرده بود که ۲ دختر از او به نام های مارنی رز و اتل مری دارد. این زوج در سال ۲۰۱۸ از یکدیگر جدا شدند.

اما استون

اما استون با نویسنده و یکی از کارگردانان برنامه ی تلویزیونی «پخش زنده ی شنبه شب» (Saturday Night Live) دیو مک کری ازدواج کرده است.

خبر ازدواج آن ها در ماه سپتامبر توسط رسانه ها منتشر شد.

به گفته ی رسانه ها، استون و مک کری ابتدا قصد داشتند در ماه مارس با یکدیگر ازدواج کنند اما به دلیل شیوع ویروس کرونا ازدواج خود را به تعویق انداختند.

اطلاعات زیادی درباره ی رابطه ی این زوج در دست نیست.

اینطور که گفته می شود آشنایی این زوج به حضور استون در برنامه ی «پخش زنده ی شنبه شب» در سال ۲۰۱۶ بازمی گردد و آن ها یک سال بعد با یکدیگر وارد رابطه شدند. در ژوئن ۲۰۱۹ تصاویری از استون و مک کری در یک مسابقه ی بسکتبال منتشر شد. مک کری در مراسم جایزه انجمن بازیگران فیلم در همان ماه هم همراه استون بود.

مک کری در دسامبر ۲۰۱۹ با انتشار عکسی از استون و حلقه ی نامزدی اش، از نامزدی خود با او خبر داد.

در مه ۲۰۲۰ طرفداران استون پس از آنکه متوجه یک حلقه ی ازدواج در دست او در جریان یک مصاحبه ی تصویری شدند احتمال دادند استون و مک کری بی سر و صدا با یکدیگر ازدواج کرده باشند. در ماه سپتامبر نیز تصاویری از استون و مک کری منتشر شد که در آن ها حلقه های یکسانی در دست داشتند.

جان سینا

جان سینا کشتی گیری که بعدها وارد دنیای بازیگری شد، در فلوریدا با شهرزاد شریعت زاده ازدواج کرد.

رسانه ها در ماه اکتبر از ازدواج این زوج خبر دادند.

از سال ۲۰۱۹ خبرهای تأیید نشده ای درباره ی رابطه ی عاشقانه ی سینا و شریعت زاده به گوش می رسید. این زوج بعدتر در مراسم های فرش قرمز با یکدیگر حضور پیدا کردند.

اسکارلت جوهانسون و کالین جاست

اسکارلت جوهانسون و کالین جاست، ستاره ی برنامه ی تلویزیونی «پخش زنده ی شنبه شب» یک سال بعد از اعلام نامزدی شان با یکدیگر ازدواج کردند.

خبر ازدواج این زوج اکتبر سال گذشته در رسانه ها منتشر شد.

به گفته ی جاست، او و جوهانسون اولین بار در سال ۲۰۰۶ در زمان حضور جوهانسون در برنامه ی «پخش زنده ی شنبه شب» با یکدیگر آشنا شدند.

جوهانسون اما ماجرای آشنایی اش با جاست را طور دیگری به خاطر می آورد. او گفته اولین برخورد او با جاست زمانی بود که در سال ۲۰۱۰ برای سومین بار در برنامه ی «پخش زنده ی شنبه شب» حضور پیدا کرد.

اینطور که گفته می شود رابطه ی عاشقانه ی جوهانسون و جاست از سال ۲۰۱۷ آغاز شد یعنی زمانی که جوهانسون برای پنجمین بار در برنامه ی «پخش زنده ی شنبه شب» حضور پیدا کرد.

این زوج اولین بار در نوامبر ۲۰۱۷ با یکدیگر در ملأعام حاضر شدند و بعدتر در مراسم های رسمی به همراه یکدیگر حضور پیدا کردند.

در مه ۲۰۱۹ اعلام شد این زوج با یکدیگر نامزد کرده اند.

این سومین ازدواج جوهانسون است. زندگی مشترک او با رایان رینولدز ۲ سال به طول انجامید. جوهانسون از همسر دوم خود، رومین دوریاک یک دختر دارد که متولد سال ۲۰۱۴ است. این زوج بعد از بیش از ۲ سال زندگی مشترک، در سال ۲۰۱۷ از یکدیگر جدا شدند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

سلبریتی های زنی که خودشان از همسرانشان تقاضای ازدواج کردند! + تصاویر

14 بازیگر مشهور هالیوود که تا به امروز ازدواج نکرده اند! + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها