صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : نئو و ترینیتی چگونه در « The Matrix 4 » زنده خواهند شد؟

نئو و ترینیتی چگونه در « The Matrix 4 » زنده خواهند شد؟

the matrix reloade 1536x864

جینا تورس بازیگر دو فیلم آخر سه گانه ماتریکس (The Matrix) می گوید که نمی داند شخصیت های این فرانچایز چگونه برای The Matrix 4 باز می گردند در حالی که در سه گانه اورجینال این فیلم مرده بودند. تورس در دو فیلم The Matrix Reloaded و The Matrix Revolutions بازی کرده بود. او در این فیلم ها نقش شخصیت کاس را بازی می کرد که بیوه دوزر، خلبان اصلی سفینه مورفیوس با نام نبوشادنزار بود. دوزر در اولین فیلم ماتریکس به دست سایفر خائن کشته شد. در حالی که نقش تورس در سه گانه اول ماتریکس فرعی بود، اما یکی از شخصیت هایی بود که مخاطبان را با زندگی در زیون، شهر زیرزمینی که در فیلم نهایی مورد حمله قرار می گیرد آشنا کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، در پایان سه گانه ماتریکس، شهر زیون از اهمیت بیشتری نیز برخوردار شد زیرا انسان ها آخرین مقاومت خود علیه ماشین ها را در این شهر انجام دادند که سکانس بسیار خارق العاده و هیجان انگیزی نیز بود. این سکانس نبرد همچنین با کشته شدن نئو (کیانو ریوز) و ترینیتی (کری-آن ماس) همراه بود. تورس که برای حضور در The Matrix 4 از وی دعوت نشده است در مصاحبه با ورایتی گفته است که از این که برای حضور در ادامه این فرانچایز از وی دعوت نشده دلخور نیست اما نمی داند که چطور شخصیت های ماس و ریوز به این دنباله باز خواهند گشت و این موضوع او را گیج کرده است. او گفته است که بسیار کنجکاو است ببیند نتیجه نهایی این دنباله و نقطه شروع داستان آن چه خواهد بود.

 df2e25f9ce5faf3078ea98e21391538d7a1dca27

جینا تورس درباره The Matrix 4 چنین گفته است: «بحث دلخور شدن و این چیزها نیست اما کسانی که در واقع در فیلم هستند، به باور من، مرده اند. و افرادی که نمرده اند در فیلم نیستند. از این رو همه حرف من در مورد این فیلم همین است. خیلی کنجکاوم بدانم که آن ها با این موضوع چه خواهند کرد. و نقطه شروع داستان آن ها چه بوده و چه داستانی را روایت خواهند کرد زیرا حس می کنم که آن ها داستان خود را گفته و به پایان رسانده اند».

البته تورس تنها کسی نیست که از چگونگی بازگشت این شخصیت های مرده گیج شده است. بسیاری کنجکاوند بدانند که چگونه شخصیت های نئو و ترینیتی به The Matrix 4 باز خواهند گشت بعد از اینکه همه شاهد مرگ آن ها در قسمت آخر سه گانه ماتریکس بودند. در The Matrix 4 علاوه بر ریوز و ماس، جیدا پینکت اسمیت نیز در نقشی نیوبی باز خواهد گشت اما شخصیت او در انتهای قسمت سوم ماتریکس هنوز زنده بود. با این وجود مرگ ترینیتی و نئو کاملاً قطعی به نظر می رسید. ترینیتی در اثر جراحات ناشی از سقوط سفینه خود و نئو در شهر ماشین ها کشته شد و نئو نیز در انتهای فیلم به دلیل جراحاتی که در نبرد با ماشین های برداشته بود جان داد.

 Matrix 4

البته در فیلم های ماتریکس هیچ چیز غیرممکن نیست و با توجه به اطلاعات و شواهد و قرائن، ماس و ریوز شخصیت های اصلی The Matrix 4 خواهند بود و علیرغم پیوستن بازیگران شناخته شده ای به این دنباله، داستان فیلم به طور کامل حول محور بازگشت این دو شخصیت خواهد بود.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

لیلی واچوفسکی: هدف « ماتریکس » تمثیلی برای تراجنسیت بود!

پریانکا چوپرا، بازیگر مشهور هندی به « ماتریکس 4 » پیوست

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Malatya Escort